בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השתתפות בישיבה של הסימפסונס תמורת 2,500 דולר 
 
 
תרבות נענע

פרויקט חדש בשם "הדי.אן.איי של הספרות", שמעלה לרשת מאות ראיונות עומק עם הסופרים החשובים של המאה העשרים, מצא דרך מקורית לגייס כספים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המגזין הספרותי החשוב "The Paris Review", עורך בימים אלה פרוייקט בשם: "הדי.אן.איי של הספרות", אשר מטרתו לפרסם ברשת את כל הראיונות שנכתבו על דפי המגזין לאורך העשורים האחרונים.

המגזין יוסד בפריס בשנת 1953 על ידי פטר מתיסן, ג'ורג' פלימפטון והרולד ל. יומס. שלושת הצעירים הפריזאים שמו לעצמם מטרה אחת: להקים מגזין אשר מוקדש לטהרת היצירה, ולא לביקורות. לדברי השלושה, מקומן של הביקורות הן באחורית הספר בלבד.

הפרוייקט החשוב ביותר של המגזין היה סדנת "יוצרים בעבודה", שהיוותה אלטרנטיבה לביקורות על ידי מתן זכות הדיבור אודות היצירה לכותבים עצמם. וכך, בחמישים שנים האחרונות, התקיימו במגזין מאות ראיונות עם חלק מן הסופרים והמשוררים החשובים ביותר במאה העשרים, כגון: ט.ס. אליוט, גראהם גרין, ארנסט המינגווי, וויליאם פוקנר ועוד רבים וטובים.

לפי הערכות העורכים, מאות הראיונות הללו יעלו בשלמותם לאתר המגזין עד סוף יולי 2005. לגיוס תרומות לפרויקט הדי.אן.אי, עורך המגזין בימים אלה מכירה פומבית של מיני פריטים אישיים ופחות אישיים של אושיות אמנות. בין הפריטים: פוסטר חתום של קורט וונגוט ב-10,000 דולר; שני כרטיסי כניסה ל"סטודיו למשחק" בצירוף פגישה עם המנחה המפחיד ג'יימס ליפטון ב-1,500 דולר; השתתפות בישיבת תסריט של "הסימפסונס" ב-2,500 דולר, ועוד שלל מציאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by