בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסכת השקרים 
 
 
לילך וולך

צביקה הדר נראה כמו קופאית בסופר, קרין מרגיזו כאילו מכרסם מת לה על הראש, ויאיר לפיד סתם טיפשי. לילך וולך מבקשת שתשאירו את מסכי הזהב לילדים ותתנו לנו טלוויזיה ששווה להתרגש בשבילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חשבתם שהמסע בטירונות היה מפרך ובלתי נגמר? נסו לצלוח את כל טקס "מסך הזהב".
לפחות בסוף המסע קיבלנו כומתה, כאן קיבלנו מנת יתר של צביקה הדר בסדרת מערכונים שלא הצליחו להעלות אפילו חיוך. לאורך כל הטקס המשמים הזה, לא יכולתי שלא לתהות מה עשינו רע, וגם אם עשינו משהו רע, האם באמת העונש חייב להיות כל כך חמור.

כפתיחה לערב, עוד היה לנו את הסיקור הגיא פינסי, א-לה אוסקר סטייל, הדבר היחיד שיש לי לומר על זה, זה שאין שום סיכוי שאני אקשיב לביקורת אופנה מצמד מאנפפות שנראו כמו הכלאה בין דיים עדנה לעופות טרופיים, ושקארין מגריזו עם פריזורת המכרסם הזעיר והמת על ראשה היא מראיינת לא חיננית ולא קשובה.

צביקה הדר לא יכל היה שלא להראות כאילו הוא דופק כרטיס בכניסה לעבודתו כקופאי בסופר ואפילו שיחרר לגיא פינס את הווידוי האישי "אתה מתיימר להביא אותה בטקס טוב". אכן - מתיימר. מלבד הבלחות נדירות של הומור אמיתי במערכון על אסף הראל, ובפרשנות של "ארץ נהדרת" לעונה הטרייה למחצה של "הבורגנים", הספורט הנשי של איתור שערות כלואות מתחת לעור נראה היה כמו האלטרנטיבה היחידה לבידור.

באשר לסיקור הזוכים, כי לשם כך נתכנסנו - יאיר לפיד זכה בסקציית תכניות האירוח וניצל את המעמד ע"מ להעביר את המסר התמוה למאפרת של התוכנית שהיא יכולה לשבת שבעה עם צוות התוכנית כי הם הלא המשפחה שלה (?!? ניתקו לך את הפלאפון? שכחת איך שולחים אס.אמ.אס? מה זה עניין של מישהו?).

רפי גינת זכה עם "בשידור חוקר" בקטגוריית תעודה ותחקיר ובחר לשקשק שייק של הרבלייף בבית במקום להגיע.יהודה לוי ואגם רודברג זכו כל אחד בנפרד בשחקן/ית הטלנובלה הטוב/ה ביותר, בהתאמה והוכיחו שכל מה שצריך זה עיני תכלת וקמפיין דוגמנות מה שניתן לבלבל ככשרון משחק. בזמן שאודטה חבקה בידי ברזל את הפסלון שלה וליהגה מלל מבולבל ונוירוטי, ניתן היה להתרכז רק בתסרוקת שלה, ולהיזכר בגעגועים בדמותו של פלתיאל מ"רכבת ההפתעות" - מי אמר שלא היו רגעי כיף?

הטלנובלה המקורית הטובה ביותר היתה באופן צפוי ובצדק "השיר שלנו", שאכן הצליחה להוות את המרענן הרשמי של הקיץ. מי שהגיש להם את הפרס היה אביעד אני-לא-יודע-להפסיד-בכבוד-קיסוס: "הפרס הזה לא הולך לאודטה" (חומד, לא סיפרו לך שמירמור עושה קמטים בעיניים?).

גיא פינס ימשיך לשעמם לנצח עם הפסלון השביעי ברציפות שהוא מקבל, כולי תקווה שהוא לפחות מקבל הנחות בסופר פארם על כל האיי-ליינרים שהוא מחסל בסיטונאות.

בהפקה לא יכלו להתאפק, אז הם נתנו לפליטי הריאליטי להתחרות עוד קצת על הכבוד המפוקפק שבהגשת פרס הריאליטי שהלך, לכוכב נולד 2, צביקה הכל-נשאר-במשפחה-הדר, לא הצליח להסתיר את שמחתו.

ריקי בליך לקחה את פרס השחקנית הטובה ביותר על "אסתי המכוערת", שגם זכתה בתואר המתמיה הסדרה הטובה ביותר, (והתחרתה ב"מעורב ירושלמי",הסדרה המצויינת והלא מוערכת מספיק, ב"הבורגנים" וב"שבתות וחגים", מה זה אומר עלינו??).

בקטגוריית השחקן הטוב ביותר זכה אבי קושניר המזעזע על אינטונציית נהג האגד שלו. מיקי ויעקב לקחו את פרס מגישי החדשות ולא ניסו להעמיד פנים שהם צנועים או משהו כזה. ולסיום סיומת זכתה "ארץ נהדרת" בקטגוריית בידור וסאטירה וגם בקטגוריית תוכנית השנה, והעלו את מולי שגב, העורך שובה הלב לומר תודות ולהבטיח לאשתו, דנה מודן, שהפרס בשנה הבאה הוא שלה, סביר להניח שהוא גם צודק.

את כל ההתרחשויות הלא מאוד מעניינות הללו הצליחו בערוץ שתיים למתוח על פני יותר משעתיים וחצי, ובדרך לפרסם לנו יותר נקניקיות וטמפונים משתוכלו לצרוך גם אם תדממו ותאכלו ללא הפסקה בחמישים השנים הקרובות.כבר הזכרתי שהיה קשה מנשוא?

לפני שיוכלו להעמיד טקס מעניין שכזה באולם פתח תקוואי, מישהו יצטרך לדאוג לנו לטלוויזיה ששווה לבחור ולהאבק ולהתרגש למענה. כמעט ושלא היו התרחשויות טלוויזיונית השנה שהצדיקו את צליחת הערב הזה. על מה אנחנו בדיוק מכירים טובה? על חוסר האלטרנטיבות? אז היו כמה זיצים שהצליחו להם. ועדיין, כל הרשתות ללא יוצאות מן הכלל מקפידות לתת את מינימום התקציבים להפקות מקור ומטביעות את רוב רובו של התקציב שכפו עליהם להקצות בסדרות ריאליטי נחותות שחייבות לצאת מהשוק ולפנות את מקומן. רוצים לבחור ולהיבחר? לכו לפסטיגל ועיזבו את קהל הצופים שעבר את גיל 20 בשקט. עד אז, אנחנו נשארים עם קונאן או'בריין שיפיג את שעמומנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by