בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סאדו-מאזו ופטיש זה טוב לזוגיות 
 
 
תרבות נענע

נאוה לרנר, סקסולוגית בכירה, תגיע מחר למועדון הדאנג'ן בכדי להסביר לכם שסאדו-מאזו ופטיש, זה לא דבר רע. להיפך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נאוה לרנר
 נאוה לרנר   
נאוה לרנר היא סקסולוגית בעלת תואר שני במיניות האדם, וחוקרת בכירה בנושא המיניות כבר מעל עשור. לרנר כותבת טור עצות באתר xlove, מנסה לחסל את הבורות והטאבו שמסביב למיניות, ומנסה לגרום לאנשים להרגיש בנוח עם ההתנסות המינית. מחר בערב (23.11.2004) היא תגיע למועדון הסאדו-מאזו "הדאנג'ן", לשאת הרצאה בנושא פטיש, סאדו-מאזו וזוגיות.
 
 
בתור סקסולוגית, מה האנג'נדה שלך למחר בערב?
"הרעיון שמאחורי ההרצאה הוא איך אנחנו מכניסים רומנטיקה לכל נושא הקינק. יש שני סוגים של מיניות: 'מיניות ונילה', שזה הסוג היותר מקובל ויותר מוכר, ויש את 'מיניות הקינק'. מיניות הקינק עטופה בטאבו, והמטרה שלי היא לגרום לאנשים להכניס את מיניות הקינק ליום יום. המילה סאדו-מאזו עדיין מפחידה אנשים, וזה משום שחוסר ידע מביא לפחד. בארה"ב יצא ספר שקוראים לו 'The ethical slut', שמטרתו היתה להחזיר למילה 'סלאט' את הקונוטציה החיובית. שאישה תוכל להביע את תשוקתה מבלי להיקרא במלות גנאי".

תרצי על פטישים ספציפיים?
"לא ממש. בעיקר חשוב לי להסביר ולספק ידע לגבי נושא הפטיש בכלליות. יש פטישים שמסוכנים לאדם, וזה המקום היחיד בו בעצם צריך למתוח קו אדום. למשל פדופיליה. יש גם כל כך הרבה פטישים שבכלל לא מוכרים. למשל 'סומנופיליה', שזה מצב בו מישהו נהיה מגורה מינית מלקיים יחסי מין עם אדם שיישן, 'קלפטופיליה', אדם שמגורה מינית מלגנוב, 'ג'רונטופיליה', אדם שמגורה מינית מאדם שמבוגר ממנו בלפחות 15 שנה, ועוד כל כך הרבה. מה שאני אומרת זה שככל שיש אנשים, ככה יש אהבות שונות".

מה דעתך על מועדונים כמו הדאנג'ן?
"המוסדות האלה פשוט נהדרים. ככל שיהיו מקומות כאלה זה יחסל את הבורות של האנשים לגבי הנושאים הללו. יהיה דיבור לגיטימי על המין, במקום תחושת טאבו. אני מעודדת אנשים להרגיש נוח עם המיניות שלהם. אם בסיס הכבוד קיים, אנו חופשיים להתנסות בכל החוויות המיניות שיש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by