בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוהדנה, אייזנשטיין ושירז טל מדגמנות 
 
 ג`נט, פיה ומייבריט קוקהולם   
 
תרבות נענע

תמונות של הדוגמניות הכי שוות, מתוך תצוגת האופנה שנערכה בנמל. כל ההכנסות קודש לאירגון ווראייטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירז טל וציפי שביט
 שירז טל וציפי שביט   
מייבריט, ג'אנט ופיה קוקהולם, הן שלוש אחיות החיות ויוצרות בדנמרק. ביום שישי האחרון (19.11.2004), ערכו האחיות קוקהולם תצוגת אופנה בשיתוף ארגון "וראייטי" בנמל תל-אביב. הסכום הנכבד אשר נתקבל ממכירת כרטיסי הכניסה לתצוגה, נתרם כולו לילדי "וראייטי".

עשרות דוגמניות של סוכנות "לוק" פיזזו בהוד על מסלול ההליכה בנמל. שירז טל, מירי בוהדנה ומורן אייזנשטיין הן רק חלק מן הסלבס אשר הגיעו לתרום ל"וראייטי", ולפרסם את החברה של האחיות על המסלול. המקסימה מכולן הייתה ציפי שביט, שעלתה על המסלול בבגדי האחיות ורקדה ריקוד קטן וחמוד.

האחיות הן אופנאיות אשר יוצרות ביגוד ייחודי ואישי תחת המותג: One Of One. הבגדים כולם תפורים ידנית, וכשם חברתן, יש אחד מכל פריט. הבגדים עטורים בתחרות ותכשיטים, ובעלי סגנון ווינטג'-רומנטי. מייבריט מכנה את הסגנון: "a trashy princess". בפגישה פנים אל מול פנים, האחיות נראות כשיבוט בלונדיני ויפיפיה אחת של השניה. נסיכות, ובלי הטראש.

בגדי האחיות נמכרים ברחבי שטוקהולם, קופנהגן ואוסלו. כעת, מתחילות הן מתחילות לייבא את בגדיהן ללונדון, ולארץ. כאשר הקימו האחיות את חברת האופנה שלהן, הן גם הקימו את "Vota"- ארגון אשר עוזר לילדים שנפגעו בפעולות טרור. מאז, אחוזים מכל מכירה שעשו, נתרמו לארגון. בארץ בגדיהן ימכרו בחנות "טקטיק" בכיכר המדינה.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by