בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכב נולד במתח 
 
 
תרבות נענע

תחרות "סופר נולד" מתקיימת בבריטניה זו השנה השנייה. המתמודדים יאלצו להקריא את יצירותיהם בפני הקהל בבית כאשר המנצח ייבחר, כמובן, באמצעות ה-SMS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זו השנה השנייה בה מתקיימת בבריטניה תחרות "כוכב נולד" מסוג אחר. במקום לעלות על הבמה ולפצוח בשירה בפני פאנל שופטים אכזרי, המתמודדים בתוכנית Lit Idol יאלצו לקרוא בקול רם את יצירות הספרות שלהם, בטלוויזיה.

החיפושים אחר כישרונות בתחום הכתיבה החלו בימים האחרונים כאשר אחד מן השופטים הוא לא אחר מאשר טוני קאוול, אחיו של סיימון קאוול, השופט המפורסם באכזריותו מן התכנית "Pop Idol".

השנה הודיעו מארגני התחרות, כי הם מחפשים את ספר המתח המושלם. על מנת להשתתף בתחרות יש לשלוח לתחרות את הפרקים הראשונים, שיכללו מינימום של עשרת אלפים מילה, וכמו כן את תקציר הספר. מתוך כתבי היד שישלחו יבחרו חמישה סופרים. חמשת המועמדים ייאלצו להגיע לתכנית ולהקריא בפני השופטים והקהל בבית את יצירותיהם.

כמו כל תחרות אשר מכבדת את עצמה, ההצבעות יעשו באמצעות SMS של הקהל בבית. הסופר שיהיה אהוד הקהל יזכה בהוצאה לאור של ספרו. טוני קאוול, סופר בפני עצמו, הבטיח שלא ישפוט את המתמודדים באכזריות, כפי שנוהג אחיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by