בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדריך חפירות הוויקנד: באווירת חילופי שגרירים 
 
 
טלי לכיש

הדי.ג'יי הצרפתי Yello בווקס, D-Nox הגרמני בזמיר, Nine X ודינו פסארס הבריטי בקומפורט 13, חגיגות שנתיים קינקיות במיוחד בדאנג'ן, Cosmophilia במקסים ועוד ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישי

כריסטיאן וידיקנד, אק"א D-Nox
 כריסטיאן וידיקנד, אק"א D-Nox   
אנשי הווקס, המוכשרים, כפי הנראה, הרבה יותר מיושבי משרד החוץ, חתמו על הסכם דיפלומטי עם הקונסוליה הצרפתית, במסגרתו יתארח כל שבוע אחרון של החודש, תקליטן צרפתי בליין ה-“Funtastic Vox” (יש להגות במבטא הפריזאי ההולם). הלילה יתארח הדי.ג'יי והמפיק הצרפתיYellow , או בשמו המלא איליין הו, חייל ותיק בשורות המועדונים, שהספיק לטייל בין ז'אנרים מגוונים (דיסקו-Pאנק, האוס, היפ הופ ועוד), להקים ולסגור לייבלים ותמיד היה עם יד על הדופק של המועדונים והפתיע עם סגנונות חדשים. בימים אלו מתחיל יילו סיבוב דאווין תחת הלייבל החדש שבבעלותו Poussez Music. במסגרת ההופעות הוא יתקלט חומרים חדשים ובלעדיים שלו ושל חברים אחרים מהלייבל, כגון: קינג בריט, אווידנס, גרגורי סוהה, קני לארקין ורבים נוספים. על החימום והסגירה מופקד הרזידנט רואי טוכנר.

באומן 17 יגיעו להתארח לראשונה האחים פלאש (ראובן, אילן ושמואל פליישלר, אם תציצו בתעודות הזהות הכחולות שלהם), לרגל כניסתם המפתיעה למקום ה-71 מתוך 100 בדירוג העולמי של DJ Mag. כבוד. יחמם הרזידנט סהר זנגלביץ', ואחריו יעלו האחים לנגן את להיטי ההאוס שהביאו להם את הזכייה. יסגור שמואל פלאש בסט אלקטרו/טק האוס עצבני.

ושוב ליל חפירות קשה עומד בפני חובבי הטראנס שבחבורה: בזמיר - הפרוגרסיב יורד מהקומה העליונה יחד עם די.ג'יי זומבי מדומו רקורדס, ומשתלט על הרחבה. אחרי הפתיחה, תגיע המנה העיקרית מידי הדי.ג'יי הגרמני כריסטיאן וידיקנד, אק"א D-Nox. הבחור התחיל בכלל בטכנו, עבר לפסיי טראנס, ולבסוף היה אחד ממעצבי הפרוגרסיב. כיום מצויים בבעלותו שני לייבלים Sprout ו-Plastik Park, אותו רכש אך לאחרונה. D-Nox צפוי להדגים את האוקסימורון פרוגרסיב טראנס לא משעמם - בזכות שילוב אלמנטים מסגנונות שונים, שיוצר מוזיקה גרובית ומקפיצה. ירים אתכם מהרצפה - אבי אסטריקס (הומ.מגה). בקומה העליונה ימשיך לייצג בכבוד את הז'אנר - די ג'יי ראל. והדיל הרגיל: שלחו מייל ל-softcrew@hotmail.com, הכולל שם מלא, מספר ת.ז. וגיל 24) ומעלה), ציינו שהגעתם מנענע (חובה), ותקבלו הנחה של 20 ₪ בכניסה.

וזה ממשיך: בליין החורף של מועדון הקומפורט 13, חברי Nine X הוותיקים בשיתוף רונן ראסטה ו-Yalli יארחו הלילה את הדי.ג'יי הבריטי המהולל דינו פסארס, הבעלים של הלייבל 'אטומיק' בדימוס וההחתמה הטרייה של 'הכמיקל קרו'. לפני ואחרי ינגנו רוקי - נציג נוסף של הכמיקל קרו עם הלהיטים הקרובים מהאוסף הקרוב של הלייבל -Chemical Mafia , ודיג'ייז ספיינלס ודודו בכל סוגי הטראנס. השמועות אומרות שכדאי מאד לקפוץ לבקר.

חשבתם שנגמר? כדי להקשות עליכם עוד יותר את החיים, במועדון ה-TLV ייחנך הלילה ליין טראנס חדש בשם “Transmission“, שיתרחש ביום חמישי האחרון של כל חודש. על הפקת הליין אמון אילן פקטור, האיש שמאחוריו פסטיבליי "רייבאולושן", "לאקי דאנס", "סאן ספלאש" ועוד. גם כאן יבוא להתארח הלילה נציג של ה"כמיקל קרו", אבל הבכיר ביותר - די.ג'יי סקאזי - הבעלים, לא פחות. יתלוו אליו די.ג'יי מומי O ו-Soma בסט משותף של פול מון. מילוי מצברים מחודש יוכל להתבצע בפינת הצ'יל, עם רקע מוזיקלי הולם שינפיק די.ג'יי Lawi Sheack.

אוקיי. אז אתם חובבי טראנס, אבל אתם תקועים בצפון. גם לזה יש למדור פתרון עבורכם: הליין של Bionics Records, שחזר לאחרונה לחלל הפנימי של מועדון הלונה בחיפה, יארח הלילה את ה-S.U.N Project לעוד ערב פסיי טראנס משובח.

ובמקבץ הקצרצרים: בקפה ברזילי - האחזות הסמי-אנדרגראונד האחרונה, ינגנו הלילה די.ג'יי ירון באלקטרו ודיפ טקנו, די.ג'יי יואב ארנון באלקטרו וד"ר שטרקר טקנו וטק האוס. מחירי ניסה סוציאליים. הדאנג'ן - מועדון הסאדו-מאזו היפואי, חוגג השבוע שנתיים להיווסדו בהפקה קינקית מהרגיל (יכול להיות דבר כזה?) עם סשנים (לא מהסוג המוזיקלי) ללא הפסקה, מופעי חשפנות דראגקווינס וכמובן מוזיקה מרובה. 5 תקליטנים ידג'ו ברצף אלקטרו, דארק אייטיז,האוס וטראנס. בליין Electro Neto של מועדון ה-Q בבאר שבע יארחו הפעם הרזידנטים בריין בוקה ואושו את הצמד שאין צורך להציג: אסטרל פרוג'קשן לסט טראנס כמו שרק הם יודעים לעשות.
 

שישי

די.ג'יי יניב (Cosmophilia)
 די.ג'יי יניב (Cosmophilia)   
חבורת אינפיוז תגיע הלילה לחולל שמות גם בקפה ברזילי. את עמדת הדי.ג'יי יאיישו אנלייזר הצעיר, מיוט ו-Rob Random - חבר קרוב של התאגיד מלונדון. רוב הוא הרזידנט של ה"Sound System Random Soundz", שמתמחים בארגון מסיבות "אנדרגאונד", עם לוקיישנים חוץ-מועדוניים מתחלפים, מחירים זולים ואווירה ידידותית. הסטים של רוב מאד מגוונים ומשלבים גם את הצדדים היותר אפלים, טכנואידים וטראנסיים של הדראם 'נ' בייס, לצד אלו היותר מקפיצים ושמחים. הבחור ניחן בידיים זריזות והוא אף נותן בסקראטצ'ינג ברגעים הנכונים. אורח נוסף מהניכר הוא אמ.סי פומה שהגיע לביקור מולדת, ויתאחד עם אחיו האובדים למיקרופון: דרון, וגוזמן, שילוו ברוטציה את הסטים.

בליין ה-Fetish שבקולנוע מקסים, יתארח הלילה שגריר של ישראל בגרמניה - די.ג'יי יניב (Cosmophilia), שהפך מזחל טראנס לפרפר של האוס. הקריירה של די.ג'יי יניב מתחילה בשנת 95, עת הקים עם חברו אלכס קול את הלייבל "חדשות החייזר" בגרמניה. היום הלייבל הוא אחד מהלייבלים הגדולים בעולם להפצת מוזיקת טראנס. בין לבין, יניב ניגן ברחבי העולם באירועים דוגמת פסטיבל ה-“Burning Man” בארצות הברית ומצעד האהבה הגרמני. אחרי שחווה הארה מוזיקלית מסוג כלשהו, עבר יניב לצד האחר, והחל לנגן טק, פרוגרסיב ודיפ האוס. היום הוא מביא לעמדה את האנרגיות של הטראנס, והאקלקטיות של הרזומה המוזיקלי שלו. יפתחו ויסגרו בהתאמה הרזידנטים הוותיקים, אילה ורביד יהושע, ולהעצמת האווירה ליאור שולמן מההרכב היפנוטיקס, ילווה את הערב בכלי הקשה. יהיה סליזי.

ואם חשבתם שליל שישי ישאיר את אנשי הטראנס ללא מענה, שתי תשובות באמתחת המדור: נאשה בשיתוף עם צוות מטאור משלימים עם בוא החורף, ועורכים את המסיבה המקורה הראשונה לעונה. יפתחו הביטהאקר'ז בליווי הזמרת מישל אדמסון בלאק & וויט (הומ.מגה), זד משין (פאקה מיוזיק) וסליידר. גילאי 24 ומעלה. אופציה שנייה היא אירוע ההשקה החגיגי לאלבומו החדש של פיקסל שעורכים צונאמי. צפוי לילה ארוך מאד, במהלכו יעלו ברצף לעמדה: סיסקו ומיילי בבק טו בק, Nomad הצרפתי, כוכב הערב - פיקסל (בהופעה חיה ראשונה בארץ), דינמיק, שגם הוא על סף הוצאת אוסף חדש ויסגור ג´רמי. 25 דקות צפונה מתל אביב. לכיווני דרך ופרטים נוספים על 2 המסיבות לעיל לפנות ל: info@1bit.co.il.

בשני הליינים המרכזיים לנפקנים החליטו בתאום, או שלא, ללכת על ערב על טהרת הרזידנטים: ב-"MaleVox" הערב יעמוד בסימן הלנז'רה, בתצוגה חמה ולוהטת של דגמי התחתונים הכי לוהטים לגברים החורף, עם שלל דוגמנים וחשפנים במיצגי אופנה סקסיים. תחת הטייטל הלא משתמע לשתי פנים: “Under Wear”, ידג'ו הרזידדנטים; די.ג'יי ויק יפתח את הערב בסט טרייבלי עם מיטב להיטי הדיוות השחורות שצועקות וצועקות, ועושות לבנים שמח. ואז ייטול לידיו את השליטה די.ג'יי אוסי שימשיך בסט מתוחכם של דיפ האוס אנרגטי עד לשעות המאוחרות של הבוקר ויערבב לכולם את הפטנזיות עם הסאונדים המהפנטים שלו עד לטירוף חושים אולטיבטיבי. כמו תמיד, חדר החושך יהיה פתוח להגשמת הפנטזיות שנבנות על הרחבה.

בליין ה-FFF שב-TLV, יתקיים ערב חורפי מקומי לכבוד קו ההיכרויות הגייזי החדש - פיק אפ ליין. התפאורה תכלול קונדומים שיחולקו חופשי, תאי טלפון מתוכם יגיחו החשפנים למיצגים מיוחדים, וצמד החשפנים האמסטרדמי - פטריק ופאביו. על המוזיקה יהיו ממונים הרזידנטים עופר ניסים וטל כהן, שיגישו כהרגלם ניו יורק האוס.

לאלו מכם המעדיפים את השישי שלהם עם צלילים וצבעים אחרים, שוב המלצה בזוג: בג'ה פן תתקיים קבלת שבת (החל מ-18:00) באווירה Fאנקית. תחת הטייטל “Soul Nights”, יארחו רוביק ובועז די.ג'ייז ומופעים חיים למסיבת אחה"צ שחורה וחמימה. במועדון ה-Lemlight ברחוב שוקן 12, יארחו אנשי ראסטה-ליון את הכוכבים מג'מייקה - איי-מאר סאונד, לערב רגאיי מגוון שינוע מרוטס כבד ועד לדאנסהול (שהפך כה פופולרי לאחרונה) גרובי ומנענע.
 

שבת

בליין האפטר השבועי של מועדון ה-Special יתארח הבוקר המפיק ההולנדי הוותיק, RV - הסייד קיק של טייסטו בהפקות רבות. כצפוי, למרות הטייטל - “Expect The Unexpected”, יספק RV סט של לא אחרת מאשר פרוגרסיב האוס. לפני ואחרי, יארח הרזידנט רונן לימון את איש ה"פאנקי פיש" בדימוס, די.ג'יי רועי אלעל.

ואין כמו לסגור את המוצ"ש בליין ה-“Funk & Breakz” של הקוסמיק צ'ארלי, אשר החל מהלילה יתעבה אף יותר בשבת האחרונה של כל חודש, לצורך מסיבת ווייבים חיוביים עמוסה במיוחד. לשם כך תיפתחנה 2 הקומות במועדון, כשבקומה העליונה יזיזו אתכם מומו ואיתי (חברי סמאשינג) ולאחריהם נדב רביד, ובתחתונה - יארח דן שפיר את סקולמאסטר ומיקסמונסטר (רדיוטריפ). צ´ייסרים יחולקו במהלך הערב ברחבה. מחירי כניסה סוציאליים.

בקפה ברזילי מציבים אלטרנטיבה ראויה לליין ה-“Funk ‘N’ Breakz”: מוצאי שבת יתחלקו ברוטציה בין חבורת סוליקו לבוגלו עם אולד סקול שחור, Fאנק ושאר קרוביהם כהי העור. והלילה, הצוות של סוליקו - DJ ווידו, שימי סוניק, סאבו ואורחים, יעשו לכם שמח עם היפ-הופ, ראגא, Fאנק ועוד מיני מטעמים שחרחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by