בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה: בישראל מתלבשים על ג'סיקה פארקר 
 
 
תרבות נענע

באתר ה-BBC התפתח דיון אודות כיסויה של פארקר בשלט חוצות. מה שבשבילנו עניין שבשגרה, עוד מצליח להרים כמה גבות מעבר לים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באתר ה-BBC התפתח דיון ארכני לגבי סוגיית הצנזורה של לבושה של השחקנית שרה ג'סיקה פארקר, בפרסומת לסבון LUX שפורסמה בחוצות ישראל. במקור, השחקנית לבשה שמלה נוצצת נטולת שרוולים אשר חושפת את ירכיה, מעין תלבושת קטנה שהייתה אופיינית לקארי ברדשו.

בצעד די שגרתי במדינתנו, קבוצת רבנים אשר מצאו בפרסומת סוג של פורנוגרפיה, איימו על נציגי חברת הסבונים שאם לא יכסו את פארקר, הם יחרימו את מוצרי החברה. כעת, גורלה של פארקר הוא להיות עטויה שמלה כבדה ומנצנצת אשר מכסה את כל אבריה הצנומים. מה שנראה לנו כעניין שגרתי למדי, עדיין מעלה תהיות ושאלות אודות צנזורה אצל חברינו מעבר לים.

כתבה באתר ה-BBC שפורסמה היום, מפרטת את מקרה השמלה של פארקר, וקוראת לקוראיה להגיב על השאלות הבאות: "מה דעתכם על פרסומות החושפות בשר", "האם מאסתם בשימוש סקס כמקדם פרסומי, או שאתם אוהבים את הזוהר שבפרסומות האלה", והשאלה הנוגעת ביותר לענייננו: "האם אתם חושבים שמנהיגים דתיים צריכים להתערב כלל בעניינים שכאלה".

באתר פורסמו מספר רב של תגובות הקוראים לשאלות שנשאלו. התגובות בהחלט מציגות קשת רחבה של דעות בנושא. חלק מן התגובות טוענות שעל המנהיגים הדתיים להפסיק לכפות את דעותיהם על הציבור הרחב, בעוד שלפי תגובות אחרות הצגת סקס בכל פרסומת היא דבר מיותר ממילא. אם גם בנשמתכם בוער העניין, אתם מוזמנים לספר לנו על כך בתגובות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by