בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בחורות ערומים זה חולירע 
 
 ``שמלת`` האמי של התסריטאית טס סמית` (רויטרס)   
 
תרבות נענע

ממחקר חדש הנערך בבריטניה, עולה כי יותר ממחצית גופן של הסלביות נותר ערום על השטיח האדום של הפרמיירות. שטח הבשר החשוף רק הולך ועולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפי מחקר חדש שנערך על ידי קבוצת בתי הקולנוע של "אודאון" בבריטניה, עולה כי הסלבס היום חושפים 59% מעורם על השטיחים האדומים. כאמור, יותר ממחצית גופם מופיע עירום בפרמיירות השונות.

ב-94 ליז הארלי הגיעה לפרמיירה של שובר הקופות "ארבע חתונות ולוויה אחת" עם שמלה חושפנית במיוחד, וגרמה בכך למגה שערורייה בריטית. היום, מדובר בעניין שבשגרה. המחקר אסף גם נתונים השוואתיים לגבי הנורמות של שנים עברו.

בשנת השמלה של הארלי, 1994, כמות העור החשופה בפרמיירות עמדה על 39%. בשנות החמישים, הנחשבות מבין השמרניות ביותר, כמות העור המירבית אשר נחשפה היתה 20%, בעיקר במחשוף ובכתפיים. דווקא בשנות השבעים קוד הפרימיירה היה אף נוקשה יותר - כוכבות כמו פיי דונאיי וגולדי הון הגיעו בשמלות שחשפו רק 7% מגופן.

לפי המחקר, בקצב הזה, בשנת 2010 הכוכבות יצעדו על השטיחים האדומים עטויות רדידים אשר מכסים רבע מגופן בלבד. כריס הילטון, מנהל אחד מבתי הקולנוע של "אודאון" מסר בתגובה למחקר: "שמלת פרמיירה של המאה העשרים ואחד היא כמעט לא מזוהה כשמלה, לעומת הלבוש המסורתי של פרמיירות בשנות החמישים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by