בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אודליה ברקין

המדור 'שווה צפייה' מתמצת עבורכם מקבץ בקורות עולמיות על הסרטים החדשים שעולים מדי יום חמישי על מסכי הקולנוע. והשבוע: דרו בארימור, לוסי ליו וקמרון דיאז הן 'המלאכים של צ'ארלי' שמכסחות לרעים את הצורה. וקיאנו ריבס מגלם ב'המעקב' את דמותו של רוצח פסיכופת שמעמיד את כל משטרת שיקגו על הרגליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המלאכים של צ'רלי

המלאכים של צ`ארלי. גם חתיכות, גם יודעות להביא בעיטות לרעים
 המלאכים של צ`ארלי. גם חתיכות, גם יודעות להביא בעיטות לרעים   
CHARLIE`S ANGELS
בעיבוד לסדרת הטלוויזיה הפופולרית משנות השבעים, שלוש הבלשיות - דילן (דרו ברימור), אלכס (לוסי ליו) ונטלי (קמרון דיאז) נקראות לפעולה על ידי הבוס שלהן צ`ארלי. המשימה - לברר מי חטף את גאון המחשבים קנוקס, ממציא תוכנה מיוחדת לזיהוי קולי. בדרכן עומדים מכשולים אינספור, וחבורת אנשים רעים ובראשם קורווין (טים קרי), יריבו המושבע של המתכנת. כמו תמיד מצליחות המלאכיות להפגין תושייה וקור רוח, להציל את המצב.
במאי: ג`וזף מקדנטי מק-ג`י, (108 דקות, ארצות הברית 2000)

 
E-online: בין כל הרמיזות המיניות, עינטוזי הדיסקו והקרבות סטייל המטריקס, מתחבאת עלילה כלשהי. הציון: שמונה וחצי. אם אתם מוכנים להשאיר את המוח שלכם מחוץ לאולם, ולקבל את העובדה שדרו ברימור יכולה לכסח חמישה אנשים עם ידיים מאחורי הגב כשהיא קשורה לכסא, זה הסרט בשבילכם.

Film.com: לא יותר מבלגן חביב. עבור משכורות הענק שהן קיבלו, דיאז, ליו וברימור, מנפנפות את שערן בחושניות ומחייכות חיוכים כובשים בזמן שהן מכסחות את הצורה לכל מיני אויבים כשהן נעולות בנעליים מדהימות. לא מכיל אף רעיון מלהיב והעלילה די דלוחה.

Jam Movies: סרט מהנה, שלא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות. מי שצולח בשלום את חצי השעה הראשונה, עמוסת בדיחות הקרש, עשוי אפילו ליהנות. מלבד הקצב והסגנון של סצינות האקשן, מוצגות שלל דמויות משנה מרתקות וצבעוניות.
 

המעקב

המעקב. קיאנו ריבס כרוצח מטורף
 המעקב. קיאנו ריבס כרוצח מטורף   
THE WATCHER
גיימס ספיידר הוא סוכן FBI מלוס אנג`לס, שחייו נהרסו בעקבות כישלונו ללכוד רוצח נשים סידרתי. כשהרוצח (קיאנו ריבס) מתחיל לפעול בעיר שיקגו, משטרת שיקגו מגייסת את ספיידר לעזרתה. הדפוס תמיד זהה: הרוצח שולח לספיידר את תמונת האישה הצעירה שתהיה הקורבן הבא, ולבלש יחד עם הפסיכולוגית המשטרתית (מריסה טומיי), יש 12 שעות למצוא את הבחורה ולהציל אותה לפני שתירצח. האם יצליח ספיידר לסגור חשבון עם יריבו המטורף משכבר הימים? מותחן פסיכולוגי.
במאי: ג`ו צ`רבניק (97 דקות, ארצות הברית 2000)
 
 

E-online: מה שבאמת מפחיד הוא שכל הדמויות, כולל ריבס ובמיוחד הפסיכולוגית טומיי, נראים גרוע להפליא. הציון : שש. אומנם הבמאי עשה עבודה טובה בעיצוב הלוקיישנים ובשימוש באביזרים מסוגננים, אבל הוא שכח שאם לא אכפת לנו מהדמויות, לא אכפת לנו גם מהתפאורה הסובבת אותן.

Film.com: כנראה שקיאנו ריבס נמצא בשלב הזה בקריירה שלו בו הוא מרגיש צורך להוכיח שהוא הרבה יותר מסתם פנים יפות, שהוא בעצם שחקן אופי אמיתי שמסוגל לגלם גם דמויות מורכבות של רוצחים פסיכופתיים. את המראה הפסיכופתי הוא הצליח לסגל לעצמו, אך את איכויות המשחק עדיין לא -הוא לא מצליח ללכת עם התפקיד עד הסוף.

Jam Movies: הסרט מאוד מעוצב, מסוגנן ומלא אווירה מיוחדת במינה כך שלוקח זמן עד ששמים לב שהוא בעצם לא טוב. היחסים המורכבים בין הרוצח והבלש שדולק בעקבותיו לא מספיק מפותחים, נרמז שיש משהו שקושר ביניהם, אבל לא הרבה מעבר לזה. עלילה צפויה.

 

בשבועות הקודמים

ארכיון שווה צפייה כולל בתוכו מקבץ ביקורות על כל הסרטים שעלו על המסכים בארץ השנה. הנה דוגמאות מהשבועות האחרונים:

חמש ילדות יפות, המסע של פליסיה

האחות בטי, סנאצ` (הערה: סנאצ` עולה גם השבוע בהקרנות טרום בכורה ברחבי הארץ

אשה על הגובה, מרוץ שליחים

ראיתם את הסרטים? בואו לדבר עליהם בפורום הקולנוע של נענע: 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by