בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דבהל'ה, יא בנזונה 
 
 
עמיחי יעקבי

עמיחי יעקבי לא מצליח להבין מאיפה הגריל הלוזר הנצחי של הטלוויזיה את החוצפה להרוויח פתאום 300 אלף שקל במכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמעתם שדב נבון המאנייק יוביל את הקמפיין החדש של חברת הביטוח "אריה"? שמעתם שהוא יקבל על החלטורה הקטנה הזאת 300 אלף שקל?

שלוש מאות פאקינג אלף שקל ביד לכמה ימי עבודה?! ועוד לדב-הלוזר-נבון? דב האפס, הבכיין, המוכה, הטמבל, זה שתמיד נוזלת לו הטחינה על החולצה החדשה, זה שחוטף סטירה ומיד קם לבקש עוד?

מילא שקרֵן מוֹר תעשה כסף קל, תמיד היה בה איזה צד מלכותי מיוחס, שרמי הויברגר ירוויח טוב – מגיע לו, הכל ביושר, הוא בנאדם עם עקרונות. מצידי ששי אביבי ידפוק פעם אחת קופה – הוא נראה כזה ממזר תחמן שאני לא אתפלא אם הוא הצליח לקמבן לו בצד כמה ג'ובות. אין לי אפילו שום דבר נגד זה שמנשה נוי יסתובב עם מזוודה מלאת דולרים – למה לא? הוא שווה פחות? הוא צריך להיתקע רק כי הוא מזרחי?

אבל דב נבון? דבל'ה החצי מפגר? מאיפה הוא בכלל יודע איך לנהל משא ומתן על כאלה סכומים אגדתיים? אני יכול בקלות לדמיין אותו מתווכח עם נהג מונית על השלושים אגורות שקפצו במונה שנייה אחרי העצירה. אני משוכנע שהוא מאלה שהיו מאיימים – חכה חכה, אני ארשום את המספר שלך ואתלונן עליך. מה 30 אגורות זה לא כסף? יא בנזונה!!!

ואחר כך כשהוא היה מספר את כל זה בסערה לשי אביבי שבטח היה אומר לו – דב'לה, עזוב אותך מכל החרטבונה, זה כלום, זה פחות מחצי שקל, הוא בטוח היה מממלמל משהוא כמו – לך קל להגיד זה כלום, לך זה בחיים לא היה קורה, אותך אף אחד בעולם לא היה דופק, לא ככה כושאלאמאמאשלך ? תגיד לי - לא ככה?

וזה בדיוק הקסם הדב נבוני הזה שלו שנגע בכולנו. מבחינת דב נבון הכל אישי. כל תקרית קטנה היא מיד עוד רמז משמעותי למזימה הקוסמית הגדולה לנקנק אותו, להקשות עליו ולחרב לו את החיים. כל טפטוף קטן הוא שתן מכוון היטב של אלוהים.

בחמישייה הוא היה אנחנו. החלש מכולם, הפגיע, הרגיש מדי, זה שאף פעם לא סופרים אותו. הם היו הנוצצים, העדכניים והמתוחכמים והוא היה הכלבלב המסכן, העלוב, הדהוי וחסר הבית שנסחב אחריהם. מגלם את הפחד הכי גדול שלנו להישאר אחרונים, להפוך למוכי גורל, לבדיחות נוגעות ללב וחסרות פואנטה.

עד היום אני לא יכול לראות את המערכון הקלאסי שבו הוא טירון שממרר בבכי בגלל שהחברה שלו עזבה אותו (זונה, יהיו אחרות – מרגיע אותו מיד המפקד שי אביבי), בלי לבכות קצת בעצמי על עצמי.

ועכשיו פתאום הוא מרוויח כמו יאיר לפיד? רק תדמיינו את זה - יאיר לפיד ודב נבון עומדים בתור לבנק. פתאום מגיע ארז טל, הוא מחייך ליאיר ואומר - שמעתי שכדאי עכשיו להשקיע באיגרות חוב, זה סולידי. כן עונה לו יאיר לפיד, הרגע חזרתי מניו יורק וכולם שם בטירוף של אגרות חוב. ואז במקום שדב'לה הנחנח שלנו יגיד משהו מפגר כמו – חבר'ה יש למישהו להלוות לי לאוטובוס הביתה, בדיוק נגמר לי החופשי חודשי? הוא יחייך אל שניהם ויגיד – עזבו אתכם מאגרות חוב, קראתי במוסף שוק ההון של "דה מרקר" שהנאסדאק ירד יחסית לניק-קיי ועכשיו אני שם את הכסף באופציות מט"ח של האירו נגד היין בלימיטים היסטריים.

ובדיוק כמו עסקת הפרסום החדשה שלו, העניין כנראה באמת יהיה משתלם מאוד, אבל בכלל לא מצחיק. אפילו לא קצת. לפחות עבורי, שאיבדתי את החבר היחיד שהיה לי בטלוויזיה.

בנזונה אחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by