בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טוביה החונק – הסיפור האמיתי 
 
 יעלי וצוות ההפקה במסיבת ההפתעה לכבודה   
 
תרבות נענע

גם יעל בר זוהר נפגעה בעקיפין מהתקף האלימות המצמרר שפקד את טוביה צפיר על סט הטלנובלה והרעיש את המדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המדינה כמרקחה - תקרית טוביה צפיר הכתה מדינה שלמה בתדהמה – כתבה כפולה בכל העיתונים והרחובות רוחשים דיבורים אודות הטרפת של טוביה צפיר, המוכר לכולנו דווקא במזגו הטוב. כאמור, על סט הצילומים של טלנובלה בע"מ בהשתתפות יב"ז ועופר שכטר, התרחש אתמול בבוקר מיזוג סהרורי ומפחיד בין טוביה צפיר, ובין דמותו הטלנובלית, של מפיק הנתון להתקפי זעם. עובדי ההפקה העידו כי המתיחות, שהחלה כבר שבועיים לפני הצילמים, הגיעה לשיא של אלימות מצד צפיר.

אלינור חכם, מנהלת ההפקה, נתבקשה אתמול לקרוא לסט את טוביה, שישב באותה עת בקפיטריה. צפיר הפטיר לעומתה שהוא יודע את עבודתו, התנפל עליה, לפת את גרונה והצמידה לקיר גבס. מרוב עוצמה, נשבר קיר הגבס. נתב האולפן חש לעזרתה של הקולגה. חכם נמלטה וצפיר המשיך לאגרף את הנתב ופצע אותו בעינו.
 
 
עובדים נוספים חשו כעת לעזרת הנתב והצליחו להפריד בין השניים. צפיר חזר לחדרו, אולם זעמו לא שכך, והוא זרק בקבוק בירה על קיר החדר. אחר כך יצא טוביה אל המסדרון כשבידו סכין וקרא "עוד מישהו רוצה להפריע לי הבוקר? אתם יודו-נאצים כולכם". חכם ברחה כל עוד רוחה בה אל האולפן – שם תפס אותה צפיר וחנק אותה שוב.

לאחר שנרגע, התנצל צפיר בפני חכם והסביר כי הוא נתון ללחץ נפשי רב. לתדהמת אנשי הצוות, הסתבר כי טוביה אמור להגיע למחרת ליום צילומים. אלה מצדם התקוממו מול הקלות שבה נדרשו לחזור לסדר היום.

אך בצל הטרגדיה, נשכחה העובדה שאתמול היה אמור להיות מישהו אחר באור הזרקורים – היתה זו יעל בר זוהר שאמורה הייתה לקשט את דפי העיתונים היומיים, וההפקה תכננה זאת היטב. יום הולדתה של היב"ז, שנחגג אתמול במסיבת הפתעה שערכו לה חברי הטלנובלה אמור היה להיות האייטם המרכזי שינפיק הקאסט הזה. אך לחיים, שלא כמו לטלנובלה, דרכים לא צפויות, ומופע האיימים של טוביה הותיר את יעלי בצל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by