בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טוביה החונק מכה על חטא  
 
 
תרבות נענע

צפיר נחקר אתמול במשטרה.הוא הגיש את התפטרותו ל'טלנובלה בע"מ', אך קיים למרות הכול את מופעו 'סבא טוביה', ודפק מונולוג התנצלות מרגש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טוביה צפיר ייחקר תחת אזהרה היום במשטרת מחוז ירושלים. אתמול, הגיע לסט הצילומים של 'טלנובלה בע"מ ברוח נכאה, כשהוא מלווה באשתו יעל, מדווח אתמול (ה') מעריב. אולם מאוחר יותר במהלך היום הגיש את התפטרותו.

שלשום נדרש צוות ההפקה לחזור לסדר היום, ולהתעלם מהזוועה שהתרחשה על הסט. טוביה הגיע לאולפנים מלווה באשתו, והתנצל פעם אחר פעם, טען שהוא נתון תחת לחץ נפשי והודה כי מעשיו חמורים. אשתו ניסתה להמתיק את הגלולה המרה על ידי חלוקת שוקולדים לעובדים. העובדים דיווחו על תחושת מועקה ששררה באולפן, ותיארו את רוחו הרצוצה של טוביה, שאשתו לא משה ממנו לרגע. מנהלת ההפקה, אלינור חכם, שנחנקה על ידי טוביה פעמיים, החליטה להישאר בבית ולהתאושש.
 
 
הסצינות צולמו למרות הכול כמתוכנן. אבל במשך היום גונבו לאוזני העובדים שמועות כי טוביה לא ימשיך אתם לאורך זמן. המפיק דני פארן אמר ל'מעריב' כי הוא לא מוכן שתהיה אלימות על סט הצילומים, וכי המהלכים המתבקשים יעשו באופן הכי טוב, תוך מזעור נזקים.

למרות הכול, צפיר הגיע למופע הילדים שלו 'סבא טוביה' בגבעת ברנר, אותו פתח בנאום התנצלות מרגש. טוביה הודה לקהל על האמון שהביעו בו באחד מהימים הקשים בחייו, סיפר כי הוא במהותו אוהב אדם וכי בסך הכול אדם טוב שטעה. הקהל הריע לו בעמידה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by