בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ים, שמש וכוסיות 
 
 
יואב הר עוז

ישראל היא לא בית זונות והסברה איננה תוכנית של גיא פינס. יואב הר עוז מתנגד לטריקים ולשטיקים של איתן שוורץ, השגריר הנכלולי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכתבות הקודמות במדור זה, טענתי שאיתן שוורץ נראה כמו מלווה בריבית. הייתה זו התרשמות כללית, שהתבססה על מראה, סגנון דיבור והילה. אמש, גילה שוורץ את הטריקים שהובילו אותו לגמר בניו יורק. איתן חשף לפנינו מחוץ ומבר שהוא סוחר ממולח. גרסא מודרנית לשיילוק. הסוחר מתל אביב.

טוענים שעל מנת שתתבצע עסקה גדולה, המוכר צריך לעמוד בארבעה מבחנים: אמון, מבחן ההיגיון, מבחן הלב, ומניעים נסתרים (אפלים). מדהים כיצד כל אחד מהמתמודדים, סיפק רק אחד מהגורמים: יעל – אמון, וואלס – היגיון, מהרטה – לב ואיתן שוורץ – מניעים נסתרים ואפלים.
 
 
ראשית, הוא השתמש בטריק לגיטימי בכך שפנה לקהל בשפתו,לאחר שהבין מי יהיה בקהל. שנית, הוא עשה שטיק מלוכלך, והביא קליפ שמציג את ישראל כמקום של "כוסים וכוסיות", וזכה באהדת הקהל. לרוע המזל, גם שני חברי הוועדה, רינה מצליח ונחמן שי, אנשים תמימים וחפים מפשע, נפלו בטריקים ובשטיקים שלו. רינה, בחורה טובה, ונחמן, בחור טוב (שניהם במובן הרע של המילה), נתנו את ידם לסרט פרסומת, שבקלות יכול לשמש את פוקט, או סייגון, או ריו ד'ז'נרו, במקרה הטוב, או את 'קרניבל קרוז' ו 'רויאל קאראביניין' (אוניות שעשועים המשמשות כבתי זונות צפים), במקרה הרע.

יעקב פרי, 'השועל', עשה רושם שבחושיו המחודדים לא נפל בפח של איתן, סיפר לכולם שהוא התנגד, אך קיבל את דין החברים, תוך שהוא מוציא לאיתן הערת אזהרה. פרי עשה תרגיל מלוכלך לחבריו, ראשית – גילה מדיוני ועדת השופטים שהוא קיבל את החלטת חבריו בניגוד לדעתו, ושנית הזהיר. מדובר בכסת"ח בלבד, כך שאם איתן יתגלה כתרמית יאמר פרי שהוא הזהיר, ואם לאו הרי היה שותף בבחירה. סביר להניח, שלו חבריו היו בוחרים במהרטה, אז הוא היה בוחר באיתן, ומוציא הערת אזהרה למהרטה. רק בתרגילים כאלה ואחרים, נבחרים להיות ראש השב"כ.

בעוד אני מעלה על הכתב את דעתי על הטריקים של איתן שוורץ ופרי, התקיימה הפגישה של המועמדים עם ביבי. איתן שוורץ (איש הטריקים והשטיקים), שאל את ביבי בלא משוא פנים: "האם יש לו טריקים בשבילו ?"

נכון, אפשר להצליח עם טריקים, אבל בסוף זה נגמר בבכי. ריצ'רד ניקסון שהצליח לכבוש את פסגת העולם והיה נשיא ארה"ב, כונה 'טריקי דיקי', ואכן זה נגמר בווטרגייט, כידוע, ולבסוף הודח בבושת פנים.

אני מתנגד נחרצות לכך שאיתן שוורץ ייצג אותי ברחבי העולם. הסברה איננה תכנית בידור של גיא פינס. אינני מוכן שיציג את אחיי כג'יגולו'ס ואת אחיותיי כזונות, ושלא יספר לי שככה זה ב- MTV וזו צריכה להיות ציונות מודל 2005.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by