בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"זה לא מהטבע שלי לאנוס"  
 
 
תרבות נענע

סנופ דוג מסר את גרסתו בתגובה לתביעה שהגישה נגדו מאפרת טלוויזיה בגין תקיפה מינית


 
 
 
 
 
 
 
 
 
כזכור, קיילי בל, מאפרת זוכת אמי, טוענת שסנופ וצוותו אנסו אותה כשהם שתויים ומסוממים, אחרי צילומי תוכנית האירוח 'ג'ימי קימל לייב', בה התארח סנופ. בל הגישה נגדו תביעה על סך 25 מיליון דולר.

בדצמבר, הגיש הדוגפאת'ר נגד המאפרת תביעה על סחיטה. סנופ טען שבל דרשה ממנו לשלם לה 5 מיליון דולר דמי שתיקה על התקיפה המינית לכאורה. אחרי נסיונות משא ומתן עם סנופ ורשת איי בי סי, שהגיעו אל שוקת שבורה, הגישה בל את התביעה נגד הראפר. לפני התביעה שילמו לה, לפי הדיווחים, סנופ ואיי בי סי, הוצאות מחייה וסכום נוסף ששיעורו אינו ידוע.
 
 
ביום שישי הופיע סנופ ב'לארי קינג לייב' כדי להשמיע את גרסתו לסיפור. "אני מסרב להיות עוד בדרן שכותב צ'ק בגלל האשמות כוזבות", הכריז סנופ. "אני חף מפשע... לא הייתי אפילו בבניין". טען. כמו כן, ציין הראפר שבל בסך הכול רוצה את הכסף שלו.

גם עורך הדין של בל התארח באולפן והניף אצבע מאשימה כנגד רשת איי בי סי, שיצרה אווירה טעונה מינית מאחורי הקלעים, היכן שלכאורה סנופ וצוותו אנסו את מרשתו. לטענת עוה"ד, הם סיפקו אלכוהול לכולם, אפילו לקהל, כדי ליצור אווירת מסיבה.

אולם סנופ טען שהוא אפילו לא שתה באותו לילה. "אני לא ממש שותה אלכוהול, אני לא דופק את הראש ככה", אמר. כמו כן הוסיף הסנופ שזה אינו מטבעו לאנוס "אני מרגיש חמלה כלפי כל אישה שנאנסה. יש לי אמא, בת ואישה, ואונס הוא האשמה חמורה. זאת הסיבה שאני מופיע כאן הלילה אתכם, ליידע אתכם שזה לא מתאים לטבע שלי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by