בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"דודו גזע הייתי קוראת לו" 
 
 
טינקרבל

טינקרבל נפרדת מאמן, מורה וחבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני שנתיים וחצי בערך עבר עלי משבר קולנועי. הרגשתי שאני צריכה לספק את היצר היצירתי שלי. אני חושבת שביום למחרת התקשרה אלי עופרה רודנר וביקשה ממני חומרים לחוברת חדשה שדודו גבע עורך, היא מוסיפה שהוא זוכר את סדרת הסיפורים שעשיתי לפני 5 שנים בתרבות מעריב ושהוא חושב שאני גאונה.

כל מחסני חוסר בטחוני נתמלאו ורצתי לרכז את כל מה שאי פעם כתבתי וציירתי, עם תחושת האופוריה הופיעה לה הרתיעה בעקבות אותה מילה 'גאונה'. כמו שזה נעים כך קשה ומחשיד לשמוע מישהו מגדיר אותך כך. נותרתי חשדנית ותלותית בפגישה הראשונה אך הוא הצית בי אש שיצירתי בעלת ערך.
 
 
אני הייתי מנסה לשפר ולבקר את הנעשה והוא מפמפם באינטנסיביות את הערך העצמי שלי ובמעין עקשנות. מלבד זאת שלמדתי להרפות מן הביקורתיות הייתי חשופה לספריה ולמרפסת הירוקה שלו, לקפה חזק אך מהול, איכותי אך בלוי, ואפילו לסאטירה מעט פוליטית (שכן בדרך כלל זהו תחום שאין לי בו עניין). החתלתולה תמיד נגסה והעלימה לי דברים מהתיק ואותו זה הצחיק. מדי פעם הייתי מתוודה בפניו על קנאתי בו על כך שהוא מסוגל לעשות כל כך הרבה כל הזמן והוא היה מסתכל עלי פתאום ברצינות וקורא לי 'מטורפת חד פעמית'.

ההערצה ההדדית הזו בינינו מכיוונים שונים ומנוגדים הייתה תחת הכותרת: החוברת.
ספרות זולה הייתה בשבילו התגשמות של רצון נדיב לפרסם אמנות שלא הייתה מתפרסמת בעיתונים הגדולים תוך כדי כך הוא הכיר אנשים מוכשרים, שתה, אכל, בילה, צחק, הצחיק, החליף מידע, עישן, הופרה, הפרה והסתובב ברחובות, לקח את כוחו וחיזק בנדיבות. הוא היה כל כך חיובי וגרם לשמחה כזאת עוקצנית וקשה לי להאמין שאני נוסעת עכשיו לאשכבה שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by