בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אזהרה: כוסיזם עלול לגרום לטמטום  
 
 
לילך וולך

הצרכים שלנו הצטמצמו לכדי דדי סיליקון ואצבע מורה, ודוגמניות הפכו לקופסת סיגריות עטופה במוסרנות מעליבה. לילך וולך צפתה בשידורי ערוץ 10 ונעלבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קודם כל, בהמשך לתגובות החמות שנתקבלו מחלק מגולשי נענע – חשוב לי להבהיר ללא דיחוי, כדי לא ליצור בלבול מיותר – הסיבה היחידה שאני מחזיקה בדעות כלשהן, נובעת באופן ישיר מהעובדה שאני אכן פמיניסטית-קצוצת שיער-גדולת ישבן-שטוחת חזה. פיספסתי משהו? אני בטוחה שאם יש מי שירגיש מקופח או שלא נתתי את התמונה המלאה, יטרח ויעשיר את עולם הטוקבקים בתיאור ממצה יותר.

באשר למטרה בשבילה נתכנסנו היום – הרשו לי לפתוח בציטוט של מורן אטיאס מתוך 'דיל או לא דיל', בהתייחסה לאחד מהצופים באולפן שנפל בחלקו המזל להחזיק מזוודה ולנחש את הסכום שלה, אך אפעס, העברית שלו לא היתה משהו – "הוא אולי לא מכיר את השפה, אבל בהחלט יודע את השפה של המשחק" – אכן, כן. כי כסף הוא שפה אוניברסלית. גם קפיטליזם. גם פשיזם.

מעבר לעובדה ששניים ממכרי הטובים תיארו את התוכנית ככזו שגורמת להם לשקול כריתת צינור הזרע כדי לא להמשיך לייצר קהל לתוכניות כאלו, מוכרחים לציין את המגמה המעורבת והמשונה ביחס למה שקורה בטלוויזיה. מצד אחד, עולה קרנן של תוכניות מוסרניות, לאומניות וקצת פשיסטיות כמו 'השגריר' ו'דרוש מנהיג', ומצד שני, עולם השעשועונים מדרדר ומצטמצם לכדי הצורך שתהיה לך אצבע מורה כדי להצביע על משבצת/מזוודה/וילון וכו'. אם פעם העמדנו פנים שבאנו להעשיר את עולם הידע הכללי שלנו בשעשועוני טריוויה למיניהם והטרחנו את ארז טל לבוא ולדגמן אינטלקט, הרי שהיום אנחנו מסתפקים בנערה שעמדה וסובבה את הקוביות – כי, כאמור, כל מה שצריך זו אצבע מורה וחזה סיליקון, אין צורך לעטוף את הריקנות ביותר מאשר חיוך נוצץ, פשוט תנו לנו את הכסף, והרבה ממנו.

איך אפשר לקרוא לתוכנית טלוויזיה שלא דורשת ידיעת השפה העברית, כי מספיק לדעת את שפת המשחק? איך ניתן להתייחס לתוכנית בה מוחאים לך כפיים אם יצאת גבר ולא לקחת 31,000 שקל, רק בגלל המחשבה החמדנית, הלחץ מהקהל, וחיוכה נוטף הדבש של המנחה, שתשכח איך קוראים לך ברגע שתחלוץ את נעלי הסטילטו שלה?
המניפסט הקפיטליסטי נכתב ונחתם. אתם חתמתם עליו.
 

הדוגמניות

 
שמתם לב ש'הדוגמניות' הפכו להיות קופסת סיגריות? הן מגיעות עם אזהרה לגבי תכני עולם ה"זוהר" (המרכאות במקור), לא ברור כבר מה עדיף, דדיים מתנפנפים שלא לצורך או מוסרנות מהסוג המתנשא והמעליב את האינטלקט. ערוץ 10 שהיה נראה לזמן קצר שאולי, רק אולי, ייתן אלטרנטיבה ויאזן את המדמנה שהיא הרשות השנייה, יורה לעצמו ברגל ואז גם קובר את עצמו כאשר הוא מארח בסוף התכנית את "קול העם", כביכול.

אם תהיתם, עם יקר, אז מי שמייצג אתכם הוא גיל רונן, מתנועת "הקול הגברי" (ושוב, המרכאות במקור), שטוען בייסיקלי שיש שתי אופציות לנשיות – "אם נשים רוצות להיות קרייריסטיות, זה בסדר", האופציה השנייה, אם נשארתם במתח היא "אבל אם נשים רוצות להיות הכי נשיות ויפות ודרך זה להשיג מה שהן רוצות – גם זה בסדר". עד כאן משנתו הסדורה של מר רונן שמאפשר לכן להיות או קרייריסטיות או יפות.
תבחרו בנות – הזמן קצר ויש רק שתי אופציות!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by