בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דפיקה נעימה 
 
 
דניאלה זמיר

'כוכב נולד' רימו אותנו אתמול עם לקט מטומטם, אבל דניאלה זמיר ממשיכה להימשך לזה כמו זבוב לחרא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפופת אווירת התפייסות, חדורת רצון כנה ליישב את ההדורים, עם כל הצ'אקרות פתוחות, צפיתי אמש ב'כוכב נולד'. בשבוע שעבר הודתי בפה מלא בתמכרותי לתכנית, ואם זאת, כמבקרת המסך המרצד, לא היה לי מנוס אלא להביע בפניכם את הסתייגויותי הקשות מן הגישה התוקפנית בה התכנית נוקטת. ממש כמוכרות קוסמטיקה בסופר-פארם, מפיקי התכנית מאלצים אותנו לקנות מוצרים אשר אין אנו חפצים בהם, ועל אחת כמה וכמה, אין אנו צריכים אותם. אכן, אין ספור הפרסומות והאסמסים הם ניצול מרגיז שלנו, הצופים התמימים. אך בזאת כבר דנתי. כאמור, אמש החלטתי להשלים עם עניין הפרסומות ולהנות. ככל צופה אדוק, הנחתי שמדובר בפרק אשר מתחיל את התחרות האמיתית שלאחר בחירת 'נבחרת החלומות'. מאבק הדמים האכזרי, זמר לזמר זאב.

כאוהבת שלא נענית, לא נואשת מנסיונותיה להשיב רגש מאהובה, גם אני רוצה אהבה מכוכב נולד. למהמה יש? שיראו שאכפת להם ממני. אמש התחזקה בי התחושה שמדובר במערכת יחסים חד צדדית, אשר נידונה לכישלון. חברים, אתמול רימו אותנו שוב.

ישב צוות ההפקה של כוכב נולד, ויחד רקמו מזימה להרוויח רייטינג, ללא הוצאות כלל. אתמול שודר פרק לקט. "המיטב", כך קראו לזה. מדובר בעונה שהנפיקה עד כה כחמישה-שישה פרקים. על כן, מדובר בפרק שאין לו זכות קיום. שידרו בפנינו אותם קטעים אשר ראינו לפני שבוע, שבועיים ושלושה. האם הם חשבו שאנו לוקים באמניז'יה?

אז ראינו שוב. מה ניתן להעיר על אסופת קטעים שכבר ראינו? נעמה לוי עדיין מוכשרת, אסף אברבוך עדיין נאה, מריאור עדיין מעצבנת, ויהודה סעדו עדיין מושל בליבי. מן הלקט של "קטעים עם השופטים" למדנו שריקי-אני מודה זאת הייתי אני-גל עדיין לא ממש נחמדה, וצביקה פיק? באמת קטעים איתו. כן כן, מיקרופונים. עבודת עריכה גאונית לא היתה כאן. לא גילינו דבר חדש, חוץ מזה שאנחנו עדיין פראיירים של השיטה.

פרק הלקט ששודר אמש עורר בי את הרצון להחרים את התכנית. לומר, עד כאן. הינני צרכנית נבונה, ולא אתן שישימו אותי ללעג! מילא הפרסומות, מילא הדרישות האין סופיות לאסמסים, אך תכנית לקט לאחר חמישה פרקים? מדובר באקט שהוא עלבון לאינטליגנציה של הצרכן, ועלבון אישי למעריצי התכנית.

לחזקים ממני, אמליץ לאיים בחרם צרכני על התכנית. אני אישית, יודעת שלא אעמוד בזה. ממש כמו אלכוהול, סיגריות ובטלה כללית, אני יודעת שזה לא טוב לי, אפילו רע מאוד, אך מדובר בהתמכרות. כפרפר לאש. או יותר נכון, כזבוב לחרא. אני מנסה להיות צרכנית נבונה, אך אני כנראה בכל זאת, עדיין חלשה. אולי בפרק הבא, התכנית תחליט להשיב לי אהבה. אולי. אם לא, אני מבטיחה להחרים... או לפחות לנסות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by