בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
"אולי חזירים שאוהבים סוסים יעשו מצעד?" 
 
 
מלך 28

"בתור סטרייט, אני לא מרגיש צורך בפסטיבל כל פעם שאני שוכב עם אשתי". מלך 28 לא מבין בשביל מה צריך את חגיגות הגאווה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני לא מבין את העניין הזה של מצעד הגאווה. כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה בבית שלו, אני לא אומר שלא, זה עניינו הפרטי, אבל למה להחצין? הגופות המשומנים, נפנוף האיברים, זה פשוט דוחה גם את הליברלים ביותר.

ההומואים עושים לעצמם שירות רע ומשיגים את ההפך ממה שרצו. יש המון אמנים, ספרים, מעצבים, ואנשי תקשורת הומואים שתורמים לקהילה, ובמקום להראות אותם - אתם בוחרים להראות בחורים מגולחים בתחפושות מגוחכות. אם הייתי הומו הייתי מתחבא ביום הזה מרוב בושה. אתם רק מחזקים את הסטיגמה - מוכיחים שההומואים הם ריקניים, צעקניים ומוחצנים. בתור סטרייט, אני לא מרגיש צורך בפסטיבל כל פעם שאני שוכב עם אשתי.

חוץ מזה, למה לחסום את כל העיר? הפקקים ביום הזה יוצרים אנטי גם אצל המתונים. כל אדם זכאי שתהיה לו העדפה מינית משלו אך להתפשט ולהתנשק ולהתלקק בפומבי זה דוחה ומעורר שאט נפש. גם אם היו אלה סטרייטים שהיו מתלקקים על משאיות זה היה מעורר חלחלה. אני מבין שכל אדם ונטייתו הוא, אך למה ועל מה להיות גאים? כל המצעד הזה הוא מופע חשפנות אחד גדול, במימון עיריית תל אביב. בנוסף, כל הרחוב מלא בילדים קטנים שבאים עם ההורים הנאורים שלהם וצופים בתועבה הזו.

האמת היא שהאמת מאחורי המצעד היא מימוש תסביכי הנחיתות האנטומיים והתרבותיים של היהודי האשכנזי אל מול הגוי האירופי. הרצון להראות לאירופה "תראו כמה אנחנו מתקדמים ומפותחים. מאפשרים להומוסקסואלים להחשף בפומבי". השמאלנים שעומדים מאחורי העניין אולי מרגישים נאורים ומתקדמים, אבל הם לא שונים מהיהודי החילוני ממערב אירופה לפני 150 שנה שעשה הכל כדי לחקות את הפריץ ולשאת חן בעיניו. לא משנה כמה זמן עובר ולמרות המרחק, שום דבר לא יצליח להוציא את הגלותיות מהשמאלנים.

למה לחגוג סטייה? הרי ההומואים והלסביות רוצים להתקבל בחברה, הם רוצים שיחשבו שהם נורמאליים, אבל ההפגנה הפרוורטית והדוחה הזו משיגה את התוצאות ההפוכות. המצעד מטופש ומיותר. האם הנכים יעשו מצעד? האם עוורים או חרשים יעשו מצעד? האם בעלי איי קיו 100 יעשו מצעד? או אולי חזירים שאוהבים סוסים יעשו מצעד? בשביל מה זה טוב ובשביל מה זה נחוץ? התופעה קיימת וידועה, אז מה עוד צריך?

עוד יבואו ימים ואחרי הגאים יצעדו בגאווה חובבי הקטינים ולא רחוק היום ואלה שעושים טוב לבהמות יפגינו גם הם בגאווה על שהותר להם לצאת מהארון או מהדיר וכולם יחיו יחד באושר.

לבי לבי עליכם. סטיותיכם המיניות מועלות על נס רם ונישא מדי שנה בשנה, ועדיין אין אתם שבעים. אדמה זו, שנטמאה מזמן בידי אנשים שכמותכם, תקיא אתכם בחזרה למאורות האפלות או אל תוככי אותם "ארונות" מהם גחתם לפתע פתאום. ביקשתם (ולדאבונם של רבים אכן הצלחתם) לקעקע נורמות של מותר ואסור, של תקין ומגונה, של צנעה ופומביות ושל נורמטיבי ופרברטי - בתחום מיניותו של האדם. ניפצתם אל הסלע ערכים מקודשים של כשר וטמא והוצאתם לאור את איבריכם היוקדים בלהט של זנות, הוללות ובכחנליה אורגייתית - וכל זאת על מנת להתריס בפני אחרון הולכי התום בחברתנו.

הקמתם כאן תרבות מזוהמת של סגידה לאלילות מינית, סגידה שאינה יודעת גבולות ואשר בזה לעכבות כלשהן. כוננתם פולחן בהמי ותפלצתי היונק אל תוכו כל תוכן ו/או מעשה סטייתי מבית מדרשם של זרמים אחרים בעולם. בחרתם במודע ומתוך כוונה תחילה לשדל אנשים ידועים יותר וידועים פחות לשחר לפתחכם ולהתענג על דרככם כמוצאי שלל רב. דין הנביאים ישעיהו, ירמיהו, יחזקאל, הושע ועמוס יהיה על כולכם. חברה יהודית מתוקנת היתה צריכה להקיא אתכם מתוכה זה כבר. אלא מאי? הרקב המוסרי המתגלה בכל פן ופן בתחומי היומיום אצלנו מצליח לבלוע גם את שכמותכם אל תוכו וליצור עבורכם קרקע נוחה ואף מזמינה. הבוז לכולכם גאים וגאות כאחד !!!1

(הכתבה מבוססת כולה על טוקבקים (תגובות) שנכתבו בתגובה לידיעות על מצעד הגאווה)__________________________________________
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by