בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טום קרוז חוטף קריזה  
 
 מתוך האתר washingtonpost.com   
 
תרבות נענע

הכוכב ההוליוודי הגיב בעצבים וביהירות כשמנחה טוק שואו העלה את סוגיית ההתנגדות שלו לתרופות פסיכיאטריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באחרונה העביר טום קרוז ביקורת על ברוק שילדס לאחר שסיפרה כי נטלה תרופות פסיכיאטריות אחרי שלקתה בדיכאון שלאחר לידה. ברוק מצדה הגדירה את ההערות של קורז כחסרות אחריות ומסוכנות.

בראיון טלוויזיוני שערך קרוז בתוכנית ב-NBC העלה לדיון מאט לואר, מנחה התוכנית, את סוגיית התרופות הפסיכיאטריות. קרוז, שאימץ מזמן את דת הסנטיולוגיה (שאביה הרוחני הוא סופר מדע בדיוני בינוני), שמחזיקה באמונה שתרופות פסיכיאטריות הן מזיקות, נכנס חזק בפסיכיאטריה ובמנחה.

"פסיכיאטריה היא פסאדו-מדע", קבע קרוז. "אתה לא מכיר את ההיסטוריה של הפסיכיאטריה", חזר ואמר טום שוב ושוב ושוב. קרוז נראה כאדם אחוז דיבוק, או לפחות כמי שזקוק לתרופה פסיכיאטרית כלשהי, נשען על הכיסא בפוזיצתיה מאיימת, ומשתיק את המנחה, שהעז לומר שהוא מכיר כמה אנשים שהתרופות הפסיכיאטריות עזרו להם. לואר ציין ספציפית את ברוק שילדס, שנעזרה בתרופה ובטיפול פסיכיטאריים.

"אין דבר כזה, חוסר איזון כימיקלי בגוף. מה שאני אומר על ברוק הוא שיש דיסאינפורציה. או קיי? והיא לא מבינה את ההיסטוריה של הפסיכיאטריה. היא... היא לא מבינה כמו שאתה לא מבין אותה., מאט".

קרוז גם יצא בזעם נגד ריטאלין ואדרול, שניתנות לילדים הלוקים בהיפראקטיביות בהפרעות קשב. "אתה יודע מה זה ריטאלין? אתה יודע שעכשיו ריטאלין זה סם רחוב? אתה מבין את זה?", שאל קרוז את המנחה בכעס. "מאט, מאט, מאט, מאט, מאט, מאט, אתה אפילו לא... אתה בור. אתה אפילו לא יודע מה זה ריטאלין. אם אתה רוצה לדבר על חוסר איזון כימי, אתה צריך להעריך ולקרוא את המחקרים על איך שהם הגו את התיאוריות האלו, מאט, או קיי? זה מה שאני עשיתי".

"אני לא רושם ריטאלין, טום", ניסה המנחה להרגיע את טום האקסטטי, "אני בסך הכול אומר שאני מכיר אנשים שהתרופה עזרה להם".

בשלב מסוים נראה כי לואר הותש ומאס בהטפה של טום, "אתה אומר לי שהניסיונות שיש לך עם האנשים שאני מכיר, שהם אפס, יותר חשובים מהניסיונות שלי...ואני אומר לך, אני חייתי עם האנשים האלה, והם מתפקדים יותר טוב". אחרי הדברים האלה, קרוז האשים את לואר בקידום השימוש בתרופה. "אני לא", אמר לואר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by