בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שישה סיפורי אהבה 
 
 
מיקה אהרון

אין דבר חביב יותר על זוגות וותיקים מלספר, בחיוך נוסטלגי, את סיפור היכרותם. מיקה אהרון קיבצה סיפורי אהבה שמתחילים בצורה קצת פחות שגרתית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אין כמעט זוג שלא בטוח שהסיפור שלו מיוחד. אם אתם רוצים לפרגן לחברים, פשוט תשאלו אותם את השאלה החבוטה "נו, אז איך נפגשתם"?. מיד יעלה חיוך על פניהם (ליתר דיוק, לרוב זה על פניה בלבד), המבט ינדוד למרחבים והסאגה תסופר.

גם מי שאין לו סיפור רומנטי במיוחד, וגם אלה שרק אחרי הדייט החמישי החלו לחבב זה את זה במידה מספקת כדי לעבור "לשלב הבא", ימצאו את עצמם בונים את ההיסטוריה המשותפת שלהם עם תיבול רומנטי יותר. אחרי הכל, מה נספר לנכדים?

אם הסיפור שלכם אמיתי או מעובד, זה לא ממש משנה. ממילא רוב הזיכרונות שלנו הם פרשנויות למציאות, ואם הפרשנות הזו עושה לנו טוב – אדרבא. היות שהיריעה קצרה מכדי לפרט כאן את כל סיפורי האהבה, אספנו מקבץ שאולי יגרום לכם להישען אחורנית בחיוך, ולחשוב שמה שלא יהיה, הסיפור שלכם הוא הכי מוצלח.


מיכל ונמרוד: שובה של האהבה הישנה

הסיפור של מיכל ונמרוד כולל רומן נעורים, פרידה ארוכה וקאמבק. הם היו בתיכון כשהכירו, ונסחפו באהבה ראשונה וסוערת. לאחר שנתיים, כשהם בני 18, בא לשכונה בחור חדש וסובב את הראש של מיכל. היא נטשה את נמרוד לאנחות, ופצחה ברומן עם החדש. כשהשתחררה מהצבא, התחתנה איתו ונולד להם בן. נמרוד הקים משפחה גם הוא.

שמונה שנים לאחר מכן, מיכל התגרשה. היא עברה עוד כמה גלגולים, עד שיום אחד, במרפאה של רופא שיניים, פגשה את בן דודו של נמרוד, שסיפר לה שנמרוד התגרש לא מזמן. עברו כמעט עשרים שנה מאז שנפרדו, אבל מיכל החליטה שזו הזדמנות לבדוק מה קרה לו מאז. היא ביקשה מבן הדוד את הטלפון, והתקשרה באותו ערב. השיחה היתה מהוססת. נמרוד התגבר, אמנם, על אכזבת נעוריו, אבל היא נשארה אצלו מאז סיפור לא סגור.

אבל למרות ההיסוסים - הפגישה המחודשת הציתה מחדש את הלהבה הישנה. "זה היה כמו לחזור הביתה", אומרת מיכל, "ראיתי אותו, ופתאום חזרה לי ההרגשה של להיות איתו". נמרוד מאשר. "זה לא היה כמו לפגוש בחורה חדשה, אבל מצד שני, גם לא מישהי שאני מכיר". זמן קצר לאחר מכן הם התחתנו, ומאז הם ביחד, כבר 12 שנה.


נינה ושי: טעות גורלית

נינה ושי לא היו אמורים להיפגש בכלל. לפני שנה ומשהו התקשר שי לידידה שלו להתלונן על איזה דייט לא מוצלח שסידרה לו. הוא חייג בטעות מספר אחר, והגיע לביתה של נינה. ה-"שלום" שלה נשמע לו תואם את קולה של הידידה, ולכן הוא פרץ בשטף מילולי. בסוף המונולוג כחכחה נינה בגרונה ואמרה לו: "זה באמת נורא מעניין, אבל אני לא תמי וזו טעות במספר". שי לא התבלבל, הציג את עצמו וניסה לקשור שיחה. "היא לא הבינה מה אני רוצה ממנה, אבל היתה לי הרגשה שיש שם משהו", הא מספר. בגלל אותה 'הרגשה', הוא התקשר שוב לאחר מספר ימים, ושוב, ולאחר מספר שיחות הסכימה נינה להיפגש. היום, שנה לאחר מכן, הם ביחד, מאושרים, ושמחים על כך שבזק, אכן, נמצאת "בכל מקום".


נעמה ואבי: שותף זה טוב, חבר עדיף

נעמה ואבי נפגשו במשימה פרקטית מאוד – הם חיפשו דירה יחד. כמה שבועות קודם לכן, סיפרה נעמה לאחותה שהיא מחפשת דירת שותפים חדשה. האחות אמרה לה שאחד ממכריה סיפר לה במפגש חברתי שהוא גם נמצא בתהליכי חיפוש, ושאולי יהיה להם קל יותר לחפש יחדיו. "היא אמרה שהוא נחמד מאוד", אומרת נעמה, "ואחרי כל השותפים הנוראיים שפגשתי באותה תקופה, חשבתי שלא יזיק לנסות".

הם החלו לבדוק דירות, עד שיום אחד הוא לקח אותה לשיחה. "הוא אמר לי שאני לא יוצאת לו מהראש. זו היתה הפתעה, כי למרות שהיה לי מאוד נעים איתו, חשבתי רק בכיוון של שותפות לדירה, לא יותר מזה". אבל השיחה גרמה לה לשקול את העניין בחיוב, והם החלו לצאת. הדילמה היתה האם להמשיך לחפש דירה יחד, כי מקובל ששלב המגורים המשותפים מגיע עם ביסוס היחסים. אבל הם החליטו לקחת סיכון, שהסתבר כמשתלם. לפני שנתיים התחתנו, והם עדיין גרים באותה דירה, שאליה עברו כשרק הכירו.


גל ועמית: המיטה שלך נוחה

גל היתה מצוננת כשכמה חברים גררו אותה לבית של עמית. הוא היה קצת מצוברח, היות שחודשיים קודם לכן סיים קשר של שלוש שנים. לפני המפגש היא התקשרה אליו כדי לקבל הנחיות הגעה. השיחה נמשכה כשעתיים, "אבל זה משהו שקורה לי הרבה, אז לא ייחסתי לו חשיבות מיוחדת", היא מספרת.

מאוחר יותר, אצלו בבית, הם קשקשו קצת, ואז היא אמרה שהיא עייפה נורא. הוא הציע לה את מיטתו. "האף שלי היה כל כך סתום שלא היה אכפת לי מכלום", היא מסבירה. כשפקחה את עיניה, לאחר מספר שעות, היא ראתה אותו יושב על הרצפה ומתבונן בה ישנה. סיטואציה מביכה בדרך כלל, שלא לומר תמוהה. החברים כבר עמדו ללכת וחשבו להשאיר אותה שם. אבל היא אספה את עצמה ונסעה הביתה.

למחרת הוא השאיר לה הודעה, לקח לה יום להחזיר לו טלפון ולקבוע פגישה. הוא הגיע בערב, הם שוחחו עד השעות הקטנות של הלילה והוא נשאר לישון אצלה. מאותו לילה, כבר שש שנים שהם ישנים יחד.


דנה ואלון: משפחה טובה

דנה וניר נפגשו בנסיבות הכי בנאליות – אצל חברים. הוא היה שם עם אחיו אלון, ושניהם שמו עליה עין. היא מצידה, נתפסה דווקא על ניר. הם יצאו למה ששניהם מכנים עד היום "הדייט הכי נורא בעולם". השיחה ממש לא זרמה, והיה להם כל כך משעמם יחד, עד שהם החלו לשאול זה את זה שאלות מטופשות: מה הפרי האהוב עליך? איזה צבע את הכי אוהבת? הערב הסתיים בהרגשה הדדית שהם לא הולכים להיפגש שוב אי פעם.

אלא שהפגישה האומללה לא גרמה להם לנתק את שאר קשריהם החברתיים, ושנה לאחר מכן הם נפגשו שוב, אצל אותם חברים. כשדנה נכנסה אל החדר, שוב היו שם שני האחים – ניר ואלון. ניר חייך אליה לשלום, אבל אלון הסמיק וכבש מבטו בשטיח. "מסתבר שהוא נורא התבאס כשהעדפתי לצאת עם אחיו, אבל התבייש ליצור קשר כשזה לא הלך", היא נזכרת בחיוך. במהלך הערב ניגשה אליו דנה והם שוחחו. למרות העבר המביך, היא דווקא חשבה שהוא ממש חמוד. הם החלו לצאת, וברבות הימים התחתנו. ניר, אגב, מאוד מפרגן להם.


נגה וירון: האבירה על הסוס

הסיפור הבא מוכיח שהמציאות לפעמים עולה על כל דמיון של תסריטאי. נגה וירון נפגשו על החוף. הוא לא שאל אותה מה פרח כמוה עושה בלי גנן, והיא לא החזירה לו את כדור המטקה שאיבד. למרבה הקלישאה, היא היתה האבירה שלו על הסוס הלבן. באותו יום יצא ירון לשחיה, ותוך כדי מתח שריר ברגלו. הוא החל לטבוע ונזקק לחילוץ. בשעה שהמציל מחלץ אותו, הזעיק מישהו את מד"א. בצוות היתה נגה. היא נגשה לעניינים, שכללו הנשמה מפה לפה. "כשפתחתי את העיניים, היא היתה שם מעלי", ירון נזכר. התמונה הזו נחרתה בזכרונו.

כמה ימים לאחר מכן, הוא גיבש תכנית. הוא ידע שאין סיכוי להשיג את מספר הטלפון שלה דרך מד"א, ולכן רכש זר פרחים וקפץ לסניף. המחווה עבדה, וכבר 15 שנה שיש לירון מנשימה צמודה לעיתות מצוקה. נשמע כמו סצינה ממשמר המפרץ? גם לנו. אבל הם נשבעים שזה מה שקרה.


תזמון מעל הכל

הסיפורים הללו מחזקים את הרעיון שהתנאי הכי חשוב לאהבה הוא תזמון. נכון שדרושות התאמה, התמדה ורצון טוב, אבל לפעמים - זה פשוט מגיע מעבר לפינה, וכל מה שאפשר לעשות זה להיות מוכנים, ולהתכונן להתאהב.
הכתבה פורסמה לראשונה בשישבת, מגזין הפנאי והאקטואליה לסוף השבוע של חברת נטוויז'ן. להזמנה לחץ כאן
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by