בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבז על הכוונת 
 
 צילום: אילן בשור   
 
צוות תרבות נענע

בטור משעשע במיוחד לקראת השנה החדשה, מביא אליכם צוות "תרבות נענע" את ההחלטות המפתיעות של הסלבריטאים לשנה החדשה. מהבלבולים של סעדו ועד לשפתיים של גיל ריבה – 21 ההחלטות המומצאות שהדבקנו לסלבריטאי ישראל. חג שמח!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כועסים
 

הראל מויאל

 
"הייתי מאחל לעצמי שאנשים ברחוב יפסיקו לחשוב שאני סתם פרצוף יפה. כאילו, יש לי גם גוף פצצות. אתם חושבים שנולדתי עם השרירים האלה? נראה אתכם דופקים כל היום מכות לערבים בצבא, ואחרי זה מתאמנים כל היום באגרוף תאילנדי, ועוד אחרי זה שרק יסתכלו על הפנים היפות שלכם".
 

סאבלימינל

"הייתי שמח אם כולם היו יורדים מהעובדה שאני פרסי. אני ראפר לעזאזל, לא איזה חנון קמצן. גם הצל פרסי, וכולם יודעים שהוא קשוח ודופק מכות כשצריך. למה תמיד הוא מקבל את הדמות של הגנגסטר. ראבק, תיזהרו, שלא אדפוק לכם שקית של קרלו לפנים".
 
 

דניאל סלומון

"שאנשים ידעו שיש סיבה שבגללה אני לא מתגלח ומסתפר. שלא יבוא להם בהפתעה אם יום אחד אני אכנס עם איזה Shot Gun למזנון דרכים, ואתחיל לחסל שם את כולם".
 
עמוקים
 

רוני סופרסטאר

צילום: עידו איז'ק
 צילום: עידו איז'ק   
"הייתי רוצה שאנשים ידעו שיש לי עומק, שאני קוראת שירת ימי הביניים, משננת בעל פה זמירות של ביאליק, מדברת עוד שלוש שפות, רוכבת על חד אופן בשבתות, שיש לי הבנה עמוקה באסטרונומיה, גיאוגרפיה, ובפוליטיקה של המזרח התיכון. הייתי רוצה שאנשים יבינו את המלים שאני שרה, ושידעו שמלים כמו 'די מותק / אני לא רוצה נסיך מפלסטיק' בעצם מדברות על בחורה בולימית שחושבת על התאבדות. הייתי שמחה לו היו מסתכלים עליי כאמנית יוצרת, ושארשם בדפי ההיסטוריה כמשוררת ליד נעמי שמר ז"ל, שגם אגב הייתה בולימית, אבל תודו שלא ראו עליה".
 

גיל ריבה

"החלטתי לתרום את שפתי למדע", חושף בדרן הצעצוע גיל ריבה. "במכון ויצמן ביקשו ממני לסייע ולבדוק האם מדובר בצורת חיים חדשה, או בחייזר המתכנן לפלוש לכדור הארץ".
 

ירון לונדון (לונדון וקירשנבאום)

"בשנה הבאה הייתי מבקש לרדת לעומקה של הספקולציה המודולורית כאינטגרציה משנית בספקטרום הפוליטי, כמנוף, איך נאמר, רגעי, איפוא, או אף חלופי, בהתבסס על ידיעות בנאליות הנושאות ברחמן תיגר אינטלקטואלי, אשר סבורני כי אי שם הצייר בורדו עמעם איזה קולאז' בעודו בעיבו, בנושא הקרצת והדחשת המתח האבולוציוני, שבטח ידידי קירשנבאום יוכל להרחיב עליו ביתר שאת, בהיותו גם רדיקל, מן סוג של אגרונום פוליטי, ונושא הון תקשורתי".

"אבל מר לונדון, בסה"כ שאלנו מה השעה..."
 

ארז טל

ירדנו לבור בקריה, כדי לגלות את הסוד השמור ביותר בתעשיית הטלוויזיה – השעשועון הבא של ארז טל. להפתעתנו, התברר כי השעשועון החדש כל כך מסובך, עד שארז עצמו כבר שכח מה החוקים שלו. שמו של השעשועון יהיה "מה אתה חושב שאמא שלך חושבת שאתה יודע על אחותך החורגת למחצה".
 
בנות, בנות, להירגע
 

שירי מימון

צילום: יח"צ
 צילום: יח"צ   
"הלוואי שאנשים כבר יפסיקו לשים לב לעובדה שאני צריכה לעבור ניתוח אף, או שפשוט יקרה איזה נס ונינט תשמין בחזרה. רק תזכירו לי, מי זאת נינט?".
 

עלמה זק

"אני מאחלת למאיה בוסקילה, שתבין סוף סוף שלא מתחילים איתה כשאומרים לה שהיא צריכה למצוץ עד הסוף את הפרוגרון".
 

בר רפאלי

"הייתי רוצה שאנשים יפסיקו לומר לי 'תהיי יפה ותשתקי'. כאילו, אם בא לי לשתוק, אז אני אומר את זה לבד".
 

מאיה בוסקילה

"אני מאחלת לעלמה זק, שתבין שכשאומרים לה למצוץ אז צוחקים איתה".
 

זהבה בן

"אני אומרת, למה לא? בכיף. הלוואי ששוב לא יהיה לי כסף, כי האמת היא שאני פשוט אוהבת את תשומת הלב. אה ואתי, אני עדיין לא סולחת לך, ועוד פעם אחת שתארגני לנו מפגש עלוב אצל יהורם גאון, אני דופקת לך מאוול לתוך העיניים".
 
מבולבלים
 

יהודה סעדו

"אבקר את נחמן באומן, אשתטח על קברו ואומר לו:"נ נח יא נחמן...אה..." שיט, ברחו לי המילים". יהודה סעדו מתבלבל, גם בשנה החדשה.
 

אפרת גוש

צילום: יח"צ
 צילום: יח"צ   
גם בשנה החדשה, אפרת גוש מתקשה לקחת החלטות. "אשחרר כמה סינגלים חדשים גם הפעם", חושפת גוש. "על המדפים תמצאו את "קשה לי, אבל נראה לי שגם בסדר", "תתקשר אלי – בעצם אל תתקשר יא מניאק בוגדני" ושיר נוסף שמתכתב עם הקודם – "אפילו שאתה מניאק, נראה לי שאני מאוהבת, אתה יודע את המספר".
 

שלמה ארצי

"אחרי שכל הלהקות הישראליות, מסינרגיה ועד סעדו, הוציאו קאברים לשירים שלי, החלטתי שהגיע הזמן להתקדם הלאה. בשנה הבאה יוציאו U2 חידוש רמיקס לשירי".

"הנה מילות השיר: "גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת, את בתמונה מוידאו רך אני מהמציאות. תאהב כל עוד אתה מתאים אגב, היא אמרה לי תאהב אותי. זה כבר כמה ימים שב"צוותא" מופיע זמר מחופש עם שירים מאתמול, שאיש לא יבין, שאיש לא יתפוס. שם ילדותי ומה איתי אני אקדח טעון געגועים".
 
מסתבכים עם החוק
 

פנינה רוזנבלום

 
אני אמיר את דתי לדת הפיליפינית, וביום העצמאות הפיליפיני אצלה חתולים על האש. אפילו אאמץ לי ילדה פיליפינית קטנה. את שיערה (החפוף בשמפו פנינה רוזנבלום לשיער צבוע בלונז'-פנינה-רוזנבלום) אקשור בסרט ורוד, אלביש לה שמלה ורודה ונעליים ורודות וחמודות, זאת אומרת, אחרי שהיא תנקה דה קקי אוף דה כלב.
 

חנן גולדבלט

תפסתם אותי בדיוק באמצע כתיבת תסריט לתוכנית ריאליטי חדשה, 'מנוש בקלבוש'. בסדרה יככבו עלמות חן רכות שיישלפו מחיי הנוחות שלהן, יעתיקו את מגוריהן לכלא ויספגו קצת הווי בית-סוהר. כדי לשרוד, יצטרכו הבנות לקושש תחבולות שונות שיחבבו אותן על האסיר (אני). אם ישנן מועמדות שקוראות את הכתבה, אנא השאירו פרטים בתגובות. האודישן בדרך אליכן.
 

ריקי גל

"אני הכי רוצה שאנשים יפסיקו לומר לי שהם סמים לב אליי".
 
הזוי
 

עינת שרוף

תתאחד עם התינוק של במבה לקראת ערב של שירה בציבור פרועה וזלילת במבה. לערב יקראו – שווה ניחשתם נכונה – "מסיבמבה עם עינת שרוף".
 

נתן זהבי

 
"הייתי רוצה שאנשים ידעו שהאמת היא שאני אדם אדיש. גם לא קוראים לי נתן. השם שלי במקור זה נתי זהב. את שעות הפנאי שלי אני אוהב להעביר בליטוף חתולים ורביצה על הדשא בגני יהושוע. שם אני סופר פרפרים להנאתי, ומלקט זרדים כושלים ועושה מהם עציצים לאשתי היקרה ולעשרת ילדיי. אה, וכמובן לחשוף לעולם את המשפחה שלי".
 

צופית גרנט-אלישיב

"אני שמחה ששאלתם. במקרה אני מוציאה בשנה החדשה ספר הרזייה חדש המבוסס על מתכונים פרי עטי". "השיטה? הרזייה ע"י הפרשות גוף – יורקים בדיאטת רוק אנד רול, מוציאים דונג אזניים מכל פועל ונפטרים מהפיפי - סתם נוזל חמים וריחני".


* הבהרה: הציטוטים בכתבה זו הם פרי דמיונם של כותבי נענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by