בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראיון: פיינל-פור פלוס אורית 

ראיון: פיינל-פור פלוס אורית

 
 
טל היינריך

טל היינריך עשתה מסיבת פיג'מות עם הפייבוריטיות של ארי גולדמן וביררה מה הן אוהבות בו, והאם הן שם באמת בשביל למצוא אהבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צ'לסי (צילום: מתוך אתר 'מכל הבנות בעולם')
 צ'לסי (צילום: מתוך אתר 'מכל הבנות בעולם')   
תכנית הריאליטי 'מכל הבנות בעולם' מגיעה לרגעי השיא שלה לקראת הסיום הגדול, בו יעניק הרווק ארי גולדמן את הטבעת הנכספת לבחירת ליבו. בעוד העניינים מתחממים והמתח גובר, יצאתי לשיחה עם הבנות הנאבקות על מקומן בתכנית.

האירוע: מסיבת פיג'מות. הזמן: צהרי היום. המיקום: סוויטה בהולידי-אין קראון פלזה בתל אביב. הנוכחות: צ'לסי, נטע, מריה, אורית ואנוכי. איפה מרי? בדייט עם ארי, הרווק הנחשק. כיבוד: וודקה אבסולוט.

ארי גולדמן בחר את הפיינל-פור גירלז שלו, ובהזדמנות שניתנה להן הן החזירו את אורית למשחק. צ'לסי מספרת למה דווקא אורית: "הראו לנו קטעי וידאו של המועמדות להחזרה, ואורית הכי נגעה ללב. היא אמיתית, ויש לה רגשות כלפי ארי. מגיע לה להיות פה".

כשנכנסתי לסוויטה ציפיתי למצוא חמש בנות יושבות במעגל רכילויות ומשוות את אורך הציפורניים. כנראה לא כולן כמוני וכמו חברותיי. להפתעתי גיליתי שמרי בכלל נמצאת בדייט עם ארי, צ'לסי ומריה מנמנמות שנת-יופי, נטע חוזרת מהבריכה ואורית קיבלה את פניי במגבת לבנה לגופה השחום והמרשים. היא מתכוננת לדייט שלה עם מיסטר גולדמן, בתכנון: ערב רומנטי בפארק הירקון עם קצת משחקים והפתעות, הרבה אלכוהול ו'כשהארי פגש את סאלי'. נשמע מבטיח.

לאחר התעוררות קלה ושקיעה בספות הרכות, ישבנו לשיחת בנות. בתור אחת שלא מכירה רווקים מניו-יורק, ביקשתי מהן לתאר לי את ארי.

מה הכי בולט בו?
אורית הצביעה יפה, והתנדבה לענות ראשונה: "ארי שנון ואינטליגנט. יש לו המון קסם וחוש הומור נהדר". נטע, מוצאת אצלו כמויות גדולות של שמחת חיים, ואת צ'לסי כבש חוש ההומור שלו.

אפשר לשלוח אותו למשחק מכור או לארץ נהדרת?
"יש לו תמיד תשובה בשלוף. נעים להיות סביבו, כי הוא זורם וספונטני".

אתן נמשכות אליו?
צ'לסי: "ארי בהחלט מושך. וסקסי מאוד".

מה מושך בו?
צ'לסי: "החיוך המנצח".
מריה: "גומות החן".
נטע: "הנמשים".
צ'לסי: "יש לו נמשים?!"

שתי אפשרויות: האחת היא שנטע חדת-עין, והשנייה היא שנטע גילתה אזורים מנומשים בארי, שהאחרות עוד לא הספיקו לראות...
 
אורית (צילום: מתוך אתר 'מכל הבנות בעולם')
 אורית (צילום: מתוך אתר 'מכל הבנות בעולם')   
הבנות מספרות שהקשר עם ארי הוא בעיקר מה שרואים על המסך, אבל הן מדברות איתו גם מאחורי הקלעים בלי מצלמות והררי מייק-אפ. רוב הזמן הן ביחד רק הבנות, וכמו שסינדי לאופר כבר אמרה: "גירלז ג'אסט וונט טו הב פאן". נטע חושבת שהחלק המהותי של התכנית הוא הקשר עם הבנות.

מצאת פה חברות לחיים?
"אני מסתדרת עם כולן, אבל לא שומרת על קשר אחרי שעות העבודה. רק בצילומים".

יש קליקות וחברויות שנדמה שיחזיקו גם לאחר התכנית?
צ'לסי: "עם חלק מהבנות יש חברויות. אני שמחה שהגעתי לסוף עם שתי החברות הקרובות אלי, אורית ומריה, להן אני מספרת הכל. עצוב לי שאלונה הלכה".
מריה מאשרת: "אנחנו מתייעצות אחת עם השנייה, עוזרות ונותנות רעיונות, כי כולנו נמצאות באותה הסיטואציה".

היו מריבות ושליפות ציפורניים?
נטע: "פחות מהצפוי". פה אחד מציינות הבנות לשלילה את שמה של עדי, שלא קיימה את הבטחתה ולאחר שקיבלה 4000 ₪ לשופינג בקניון גבעתיים, חזרה בידיים ריקות.

יש לכן חוויות משותפות מצחיקות או בדיחות פרטיות מההפקה?
צ'לסי: "כשאנחנו רוצות לדעת אם למישהי תקוע לכלוך בין השיניים, אנחנו שואלות 'שרה התקשרה?' ".
נטע: "כדי לגלות כמה פעמים מישהי התנשקה עם ארי, אנחנו שואלות את המאפרת כמה טאצ'-אפים היא עשתה לאותה אחת עם הליפ-גלוס.."

לא מפריע לכן שארי צריך למשש את הסחורה וללחוץ על כל לחם במאפיה כדי לבחור את הרך ביותר?
נטע, שכבר יצאה לדייט של 'אחד על אחד', ולא עם דני ענבר מערוץ הספורט, מספרת על ההרגשה: "התחושה לא נעימה. זה לא משהו טבעי. כל הזמן את בטוחה שתשומת הלב שלו מופנית רק אליך וזו אינה המציאות".
צ'לסי רצתה להיות הראשונה שיוצאת לדייט עם ארי: "הסיפורים של הבנות שחוזרות מהבילוי מציבים רף מסוים. לכן רציתי להיות הראשונה, כדי להיות פחות בלחץ שאני אמורה להוכיח משהו שארי עדיין לא ראה".
אורית מתכוננת ברגעים אלו ממש, לשבע הדקות שלה בגן-עדן, זמן האיכות עם ארי בפארק הירקון. בין הפן, האיפור והלבוש שאלתי אותה אם היא מתרגשת, ואורית ענתה חד משמעית: "לא. אני לא צריכה להוכיח כלום". היא חושפת חיוך לבן בליווי גומות, ומסבירה: "אצלי ההרגשה קצת שונה, כי כבר הודחתי והבנות הן אלה שהחזירו אותי". מריה מנחמת את חברתה: "שתי וודקה. זה יעזור לך".

היו הדחות בהן לא הבנתן את ההחלטה של ארי?
צ'לסי: "כשהוא הדיח את אתי. חשבנו שהיה לו נחמד איתה". מריה הייתה מועמדת להדחה בפרק הראשון ונשארה לאחר שארי התייעץ עם אחותו: "מעניין. אחותו דווקא לא נראית ממש בכיוון שלי".

הייתה לכן תחושה שתהיו הפיינליסטיות?
מריה: "נטע תמיד הייתה פייבוריטית אצלי".
צ'לסי: "ארי אמר לי דברים שרמזו לי, וגרם לי להבין שיש משהו בינינו. יש כימיה, ונוח לי לידו".
 
 
 
אתן יכולות לדמיין את עצמכן בזוגיות אמיתית עם ארי, בלי מצלמות?
מריה: "כן, אבל קשה לומר איך זה יהיה. כשאת נמצאת מול מצלמות זה סוג של משחק ולמרות זאת את מנסה להישאר אמיתית ולא לגלם דמות. אני רוצה לקוות שיש שם אמת, אבל אי אפשר ממש להכיר את הבנאדם ככה. אני לא שמה לב למצלמות, אבל כשאני צריכה להביע אינטימיות ורגשות, זה יושב אצלי בתת-מודע שהן פועלות ומקליטות הכל".
נטע: "צריך לחשוב שאת כל מה שאני עושה או אומרת, יראו אחר כך המשפחה והחברים".

איך זה לראות את עצמכן בטלוויזיה?
צ'לסי: "זו תחושה מוזרה של מישהי אחרת שנמצאת שם על המסך, והיא מביכה אותי. בהתחלה תפסתי את הראש ואמרתי איכסה. אני מאוד ביקורתית כלפי עצמי". נטע:"כל הפרק הראשון הרגשתי ככה".

הגעתן לתכנית בשביל 15 דקות של תהילה?
אורית: "הצטרפתי לתכנית כי פנו אלי, ואמרתי לעצמי שכנראה ההזדמנות לא הגיעה אלי סתם. זו חוויה של פעם בחיים, ואני בחורה שאוהבת אקשן".
הבנות מצהירות שהן לא נמצאות בתכנית בשביל הפרסום, אך צ'לסי אומרת:"אני בטוחה שיש הרבה בנות שבאו בשביל זה".

כבר מזהים אתכן ברחוב?
נטע: "השבוע ילדה קטנה שאלה אותי אם הייתי בטלוויזיה עם ארי". את אורית וצ'לסי תחקרה מוכרת בקיוסק. מריה קיבלה SMSים וטלפונים לאחר ידיעות שפורסמו בעיתונים ובאינטרנט: "הופתעתי מהכתבות. ציפיתי ל 'טראש' ודווקא היה יפה".

לפי חוקי המשחק, כל הבנות צריכות להיות פנויות ללא שום קשר נוכחי. צ'לסי מספרת שהיא פחדה לשבת לשתות משהו עם ידיד מהעבודה, כי מישהו מהרחוב או מההפקה עוד עלול לפרש את זה לא נכון. מריה מסבירה כיצד הן מתמודדות עם השינוי הפתאומי: "אנחנו רואות כל יום את הסדרה 'בטיפול' ושותות אבסולוט".
 
ההפקה תצרף לתכנית את המועמדת ה-18, מתחרה נוספת על ליבו של ארי, שתיבחר בתכנית 'מכל הבנות שבעולם- דווקא מגריזו'. עדיין לא ידוע מי זו תהיה ומתי תצורף.

אתן מרגישות מאוימות בגלל המתחרה ה-18?
צ'לסי: "בטוח שהיא תהיה יפהפייה, אבל יש לנו יתרון עליה. אין לו מושג מי היא. ההפקה הזאת מלאה בהפתעות, ואף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה". בקיצור, הבנות רואות בקארין מגריזו איום גדול יותר מאשר במועמדת שעתידה להצטרף.

את עינת ארליך אתן פוגשות הרבה?
נטע: "אין לנו יותר מידי תקשורת איתה. אנחנו מתראות ברגעים הקשים. בהדחות".

לפני שאורית בוחרת בגדים ויוצאת לדייט שלה, היא מסכמת: "כיף לי להיות חלק מכל זה. בא לי להישאר עוד, בגלל הבנות וההפקה הנהדרת שדואגת לנו. לא רוצה שיגיע הסוף". אני מאחלת להן בהצלחה, ומסמנת בלב את ההימור שלי לבחירתו של ארי. אולי שווה להנפיק טפסי 'ווינר' לתכנית.

אתר התכנית
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by