בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שווה צפיה: מיד אחרי יום כיפור 
 
 ג`סיקה סימפסון, מתוך הסרט `הדיוקס קורעים את האזרד`    
 
טי וייט נויין

הרבה סרטים עולים עם תום הצום: 'הדיוקס קורעים את האזרד' 'וואלאס וגרומיט', 'הגנן מסור', 'היסטוריה של אלימות', ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגנן המסור

למצוא את האמת באפריקה (תמונה: מתוך הסרט)
 למצוא את האמת באפריקה (תמונה: מתוך הסרט)   
The Constant Gardener

רייף פיינס ('דרקון אדום', 'יפה במנהטן', 'הפצוע האנגלי') משחק בסרטו של פרננדו מיירלס ('עיר האלוהים') את ג'סטין, שגריר באפריקה בשירות הוד מלכותה, הנשוי לרייצ'ל ווייז היפה ('משחקי אמון', 'רווק פלוס ילד', 'לגעת ביופי'). בסרט, המבוסס על ספרו של ג'ון לה קארה, מגלה ג'סטין שאשתו נרצחה באכזריות. הלום מעוצמת הכאב והצער, הוא מנסה לגלות מי רצח אותה, למורת רוחם של רשויות החוק, המנסות למנוע אותו מעשות כן. ג'סטין מגלה שהרשויות קשרו קשר להסתיר ממנו את האמת, הגדולה יותר מכפי שדמיין לעצמו מעולם.

מדד העגבניות הרקובות נותן לסרט את הציון 82% טריות. "עיבוד מצויין לספרו של ג'ון לה קארה" אומר מבקר הסרטים של ה'ניו יורק טיימס'. וה'שיקאגו טריביון' מעניק לו ארבעה כוכבים מתוך ארבעה בדירוג שלו, כשהוא מתאר אותו כסרט מתח שמצליח להישאר "תמיד צעד אחד לפני הקהל".

הכסף מדבר: אפריקה כנראה לו ממש מושכת את הצופים האמריקאיים, שכן הסרט הכניס עד כה רק כ- $31,932,149. הסכום שהרוויח מכסה את הוצאות ההפקה, העומדות על סביבות ה-25 מליוני דולרים, אבל משאיר רווח של כ-6-7 מליוני דולרים בלבד, לא כולל מיסים.

אתר רשמי
טריילר
 

וואלאס וגרומיט והארנב הקטלני

וואלאס וגרומיט יגנו על הגינות (תמונה: מתוך הסרט)
 וואלאס וגרומיט יגנו על הגינות (תמונה: מתוך הסרט)   
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

סדרת האנימציה הבריטית חוזרת בסרט קולנוע באורך מלא. הפעם, וואלאס וכלבו מנהלים את חברת אבטחה לירקות בשם 'אנטי-פסטו' שמטפלת בשפני הפשע בצורה הומאנית. העסקים משגשגים עד שיום אחד מגיע לעיירה השלווה שלהם מפלצת אימתנית הזוממת לחבל ביריד הירקות הגדול. מנהלת היריד, ליידי טוטינגטון, מטילה על השניים את המשימה להציל את הירקות משיניו האימתניות של המפלצת השעירה והגדולה, זאת למורת רוחו של ארוסה, ויקטור קאוטרמיין, שרוצה לטפל בנושא בדרכו שלו.

הסרט זוכה להצלחה מסחררת אצל מבקרי אתר העגבניות הרקובות שמעניקים לו את הציון 95% טריות. המגזין 'רולינג סטון' קובע שתצחקו גם אם אתם לא מכירים את וואלאס וגרומיט. וה'ניו יורקר' אומר "שווה כל שנייה".

הכסף מדבר: העסקים משגשגים אצל וואלאס וגרומיט והסרט בכיכובם של דמויות הפלסטלינה הללו הכניס עד כ- $25,552,708 בפחות משבוע, וכבש את המקום הראשון במצעד הקופות של השבוע.

אתר רשמי
טריילר
 

הוכחה – Proof

גווינת' מאוהבת שוב (תמונה: מתוך הסרט)
 גווינת' מאוהבת שוב (תמונה: מתוך הסרט)   
גווינת' פאלטרו ('הכשרון של מר ריפלי', 'סילביה', 'שייקספיר מאוהב') שוב משחקת אותה מלנכולית ונוגה. בסרט החדש 'הוכחה', גווינת' היא קתרין, שמוותרת על הקריירה האקדמאית שלה לטובת טיפול באביה המתמטיקאי הגאון והחולה, רוברט, אותו משחק אנתוני הופקינס ('דרקון אדום', 'חניבעל'). אל חייה נכנס האל, מגולם על ידי ג'יק גאלינהל ('היום שאחרי מחר'), שהיה מתלמידיו לשעבר של אביה. קתרין מתאהבת בהאל, אך מאבדת את בטחונה, כשהאל מוצא הוכחה מתמטית גאונית, והיא אינה בטוחה אם הגיע להוכחה בעצמו או גנב אותה מהמגירה בביתה.

מבקרי העגבניות הרקובות חושבים שהסרט גרוע ומעניקים לו את הציון הלא מחמיא של 58% טריות. אם כי על הופעתה של פאלטרו בסרט יש להם בעיקר מחמאות. העיתון 'לוס אנג'לס טיימס' אומר שהופעתה של גווינת' פאלטרו גואלת את הסרט. ה'ניו יורק דיילי ניוז' מסכים ואומר שדמותה של קתרין המגולמת על ידי פאלטרו היא דיוקן אמין של אובדן ואבל.

הכסף מדבר: הסרט הכניס עד כה את הסכום הזניח של כ- 4,388,477$, וזו ההוכחה לכך שלפעמים המבקרים מצליחים לקלוע גם לטעמם של הצופים.

אתר רשמי
טריילר
 
 

הדיוק'ס קורעים את האזרד

 
The Dukes of Hazzard

סרט שמבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה ששודרה על המרקע בין השנים 1979-1985 והוא מספר על בו דיוק (שון וויליאם סקוט), לוק דיוק (ג'וני נוקסוויל) ודייזי דיוק (ג'סיקה סימפסון) שהם בני דודים שאוהבים אלכוהול ומכוניות מהירות, ושונאים את השריף המקומי.

השריף המקומי נשלט על ידי בוס הוג המושחת (ברט ריינולדס) שמתכנן לעקל את כל הנכסים של השכנים של משפחת דיוק בדרכים לא כשרות, וזה לא מוצא חן בעיניהם. השלושה יעשו כל מה שביכולתם על מנת להציל את תושבי המחוז האזרד.

העגבניות הרקובות נזרקות ללא רחמים על הסרט. המדד המפורסם קוטל את הסרט ומעניק לו את הציון הנמוך מאוד של 17% טריות. המבקר של 'ניוזדיי' אומר: "לסדרת טלוויזיה במשקל נוצה מגיע עיבוד קולנועי במשקל נוצה". עוד הוא קובע שהסרט הוא "בזבוז זמן". המגזין 'רולינג סטון' מתאכזר עוד יותר ואומר שהסרט כל כך מסריח עד כי אפילו המעריצים המושבעים של סדרת הטלוויזיה לא יצילחו להרחיק את הריח מנחיריהם.

הכסף מדבר: האמריקאים אוהבים את ג'סיקה סימפסון והסרט בהשתתפותה הכניס עד כה כ- 100,420,841 דולר. מי אמר שטיפשות לא משתלמת?

אתר רשמי
טריילר
 

קליאו וסנדרה

סופ"ש עם נטלי אוריירו (תמונה: מתוך הסרט)
 סופ"ש עם נטלי אוריירו (תמונה: מתוך הסרט)   
Cleopatra

נורמה אלאנדרו ('רק בן אדם', 'הבן של הכלה'), גדולת השחקניות בארגנטינה, פוגשת בסרט 'קליאו וסנדרה' את מלכת הטלנובלות, נטליה אוריירו.

נורמה משחקת את קליאו, מורה בגמלאות שנמאס לה להיות האם הטובה, הרעיה המסורה והאישה האחראית, ואילו לסנדרה (המגולמת על ידי אוריירו) נמאס להיות כוכבת הטלוויזיה הזוהרת והבולימית. שתי הנשים הזרות זו לזו מתחברות יום אחד בפגישה מקרית. מאוחדות במיאוסן לשגרת החיים, הן נמלטות יחדיו לסופשבוע משותף בהרי האנדים, במסע שישנה את חייהן מן הקצה אל הקצה.

אתר רשמי
טריילר
 

סודות בים הכחול

ג'סיקה אלבה מחפשת אוצר (תמונה: מתוך הסרט)
 ג'סיקה אלבה מחפשת אוצר (תמונה: מתוך הסרט)   
Into the Blue

ג'סיקה אלבה ('מלאך שחור') ופול ווקר ('מהיר ועצבני') הם חלק מחבורה צעירה, שזופה ובלונדינית אשר נתקלת באיי הבאהאמס בשברי ספינה אגדתית מהמאה התשע עשרה, בהם מסתתר, על פי השמועות, אוצר זהב יקר ערך המוערך במליוני דולרים. צייד אוצרות מסוכן עולה על עקבותיהם ומעמיד את חלום ההתעשרות שלהם בסכנה, כמו גם את מערכת היחסים בין הצעירים. בנוסף לכל הצרות, חברינו מוצאים את עצמם מוקפים בכרישים תאבי דם.

הסרט מוציא ממבקרי מדד העגבניות הרקובות ביקורות אכזריות והציון הניתן לסרט הוא 19% טריות בלבד. ה'וושינגטון פוסט' חושב שמגיע לסרט שיטביעו אותו וה'בי.בי.סי' אומר שהסרט מוצלח רק כשהשחקנים חוזרים למים – וזה רק בגלל שיש שם כרישים. "עדיף לחכות לדי.וי.די.", הוא אומר, "וגם זה רק אם אין שום דבר שווה בטלוויזיה".

הכסף מדבר: רק $15,127,482 הכניס הסרט בקופות וזה ממש כלום. נקווה בשביל הח'ברה של מירמאקס שבאמת יש להם איזה אוצר יקר ערך שמתחבא איפשהו.

אתר רשמי
טריילר
 

היסטוריה של אלימות

מי יאמין לטום? (תמונה: מתוך הסרט)
 מי יאמין לטום? (תמונה: מתוך הסרט)   
A History of Violence

הבמאי הקנדי דיוויד קרוננברג ('הזבוב', 'ארוחה ערומה', 'תאומי המריבה', 'קראש' ועוד) מביא לנו סרט חדש המבוסס על קומיקס מאת ג'ון ווגנר ווינס לוק.

בסרט, ויגו מורטנסן ('שר הטבעות', 'פסיכו', 'כוננות מיידית') מגלם את טום סטול החי בעיירה קטנה ושלווה עם משפחתו המאושרת ועם דיינר קטן ופופולארי. טום הופך לגיבור העיירה כשאל הדיינר שלו מגיעים שני פושעים חמושים והוא מצליח לחסל אותם במהירות כמו מקצוען. אלא ששמחתו לא אורכת זמן רב ועד מהרה עולות חשדות באשר לזהותו האמיתית, כשאלמוני מגיע לעיירה וטוען ששמו האמיתי של טום הוא ג'ואי. טום מכחיש ומנסה להגן על משפחתו מפני התקשורת, אבל הגבר מתעקש לחפור בעברו והשלווה המשפחתית מופרת.

מדד העגבניות הרקובות מעניק לסרט את הציון 88% טריות המכובד. ה'ניו יורק טיימס' מכריז "יצירת מופת" וה'אינטרטיינמנט וויקלי' אומר שאין בסרט אפילו סצינה מיותרת אחת.

אתר רשמי
טריילר
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by