בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה נהיה עם הטלוויזיה? 
 
 אברי גלעד (מתוך הפרומו של התוכנית)    
 
לילך וולך

השעשועון החדש 'מה נהיה', הוא השעשועון הכי עגום שתצפו בו בקרוב. לילך וולך צפתה ולא השתעשעה כלל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המסע האנכרוניסטי אליו לוקחת אותנו הטלוויזיה בחודשים האחרונים, נהיה לנושא מעיק, אשר מגביר את הזפזופ בערוצי הכבלים והלווין (שמצדם משדרים ללא בושה שידורים חוזרים משל היו הלופ האינסופי של ערוץ 23), ומאריך את התורים לספריות הווידאו והווידאומטים (ועם כל הכבוד ל'אושן 12' ו'נבואות איש העש' - הגיע הזמן שמישהו בווידאומטים יעמוד על המשמר ויבין שאנחנו במצוקה).

המצוקה המשיכה כאשר הבנו שערוץ שתיים החדש (למרות שאני תוהה אם זה לא מופרך לקרוא חדש למשהו שנראה כאילו עוד רגע 'מורק ומינדי' עומדים לצוץ בו שוב), מחזיר אותנו במערבולת של דאג וטוני היישר אל שנות השמונים – דודו טופז, יהורם גאון, ורק חסר להחזיר את 'סיבה למסיבה' עם רבקה מיכאלי.

אם אלו הם פני הדברים, לא מפתיע שגם ערוץ 10 מצטרף להתעקשות להיתקע רעיונית בעשורים קודמים, ועושה כבוד לחיים יבין בשעשועון הכי פחות משעשע שתצפו בו בזמן הקרוב – 'מה נהיה'. המגוחך הוא שהפורמט ראוי לציון בזכות הדברים שאין בו – אין בו אס.אמ.אסים, אין בו שופטים שבאו להשתלח באזרחים חפים מפשע כדי למשוך קצת צומי, ואין בו כסף. יחד עם כל האמור לעיל - גם אין בו טיפת עניין.

לכל אלה שהתמזל מזלם ונחסכה מהם אבקת הביצים הממשלתית שסופקה לנו אתמול, זה מה שפספסתם: אברי גלעד (שנראה נאה מתמיד, אך עדיין לא מיטיב לבחור את השעשועונים שלו), יחד עם יעל בן דוב (עוד נחזור אליה), מנחים רצף של שאלות בנושאי אקטואליה בנוסח "היה או לא היה" לשלושה משתתפים שהיו מנותקים מאמצעי התקשורת במשך שבוע. המשתתפים אמורים לקבוע האם האירוע החדשותי המתואר בשאלה אכן התרחש במציאות או לא. העונים נכונה זוכים במיילים למימוש טיסה.
מסעיר, אה?

כמה בעיות בסיסיות עולות במהלך העגמומון:
א: האם באמת החדשות הן דבר כה נעים או מרתק לצפייה, שמוכרחים להעלות עליו גירה גם אחרי שעות בית הספר?
ב: למה להנציח תופעה גרועה וגוזלת אנרגיה כמו ההתמכרות לחדשות? סגרו את אולמות הקונצרטים? נגמר הצלולואיד לצילום סרטים? מישהו שרף את ספריית בית אריאלה?
ג: מה נהיה עם הקבלה האוטומטית לתפקיד מנחה של כל מי שעשתה גוונים בשיער?

וחמורה יותר, היא תופעת ה"כוסיות-טלפרומפטר": בחורות שמובאות על מנת לספק את הליפ-גלוס שליד הגבר הזורם והרהוט, בעוד הן מצחקקות מול הטלפרומפטר שאומר: "כוסית מצחקקת : "זכית בהמון כסף!! אתה מתרגש?". האם נכחדו מהעולם נשות ישראל האינטליגנטיות, המשעשעות, שמצליחות לנסח משפט אחד שלא נשמע כמו דיבוב של בובת ברבי?

מה שנהיה הוא, שנהיה קצת עצוב. הארץ רוטטת מכשרונות לא מנוצלים ומתפוצצת מרעיונות מבריקים, אך אפעס – אם הם כושלים לשלב בהם אס.אמ.אסים, או ללהק את צביקה הדר, סביר להניח שהם אפילו לא יונחו על שולחנות המפיקים. מישהו במחליטים, חושב שאם יחממו לנו מחדש את דייסת האתמול זה אמור להספיק עד שיעשו שוב חושבים.

בקטנה
*הבדיחונת שזרקה יעל בן דוב על העלייה מאתיופיה היתה סוג של ד"ש למהרטה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by