בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמדים לטקס מסך הזהב 2005 
 
 מקס קמפיאנו ואוולין ברוריה (צילום: רפי דלויה)   
 
טל היינריך

במסיבת עיתונאים הוכרזו התכניות והטאלנטים שנבחרו על ידי הצופים כמועמדים לזכייה בטקס 'מסך הזהב 2005'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שכטר ואומנותי פתחו בהצבעה (צילום: יח"צ)
 שכטר ואומנותי פתחו בהצבעה (צילום: יח"צ)   
היום (שלישי) התקיימה במלון 'דן תל אביב' מסיבת עיתונאים מיוחדת, בה הכריזו גיא פינס, שיאן הזכיות ב'מסך הזהב', ונירית וייס, עורכת מגזין 'פנאי פלוס', על המועמדים לטקס 'מסך הזהב 2005'. הטקס מתקיים מזה 11 שנה ברציפות ומקביל לטקס חלוקת פרסי ה'אמי' האמריקאי. ארז טל ינחה לראשונה את 'מסך הזהב', שיערך בעוד כחודש ב- 8 בדצמבר וישודר בערוץ 2 בשעה 20:45.

כל כוכבי הטלוויזיה של ישראל - שחקנים, מגישים, יוצרים, כוכבי ריאליטי ועוד, יתחרו על הפסלונים המוזהבים. כבר באירוע ההכרזה הפגינו האמנים נוכחות מירבית, ביניהם: כוכבי 'השמינייה' ו'ראש גדול', הראפרים ביגי ושורטי, הדוגמניות ליאת בלו וליאת בן - רשי, גיא פינס, יעל גולדמן, מקס אולארצ'יק, אוולין הגואל, דידי הררי, עופר שכטר ואורי אומנותי.

למעלה מ-500 כוכבי טלוויזיה ותוכניות התחרו השנה בשלב הראשון של התחרות, מתוכם כ- 258 תוכניות שהופקו השנה בישראל. המועמדים שעלו לגמר נבחרו על ידי קהל הצופים, ללא ועדות שיפוט למיניהן. בכל קטגוריה מופיעות חמש תכניות שזכו במרב הקולות (במקרים של תיקו מופיעות 6 תוכניות).

ב'מסך הזהב 2005' מציג ערוץ 2 כ- 34 מועמדויות, אחריו צועדת HOT עם 24, ערוץ 10 תופס את המקום השלישי עם 18 מועמדויות, YES עם 11, ואחרון ערוץ 1 עם 4 מועמדויות בלבד. הצבעת שלב הגמר בתחרות תפתח ב- 9 בנובמבר ותינעל ב- 4 בדצמבר, דרך מספר הטלפון: 9998888- 057.

השנה ישנו מספר גבוה של כוכבי טלוויזיה כמו מקס אולארצ'יק ואוולין הוגאל, שזו להם המועמדות הראשונה בתחרות. מקס מועמד לזכייה בקטגוריית 'השחקן הטוב ביותר בסדרה מקורית' על תפקידו בהפקת המקור של ערוץ הילדים 'אדומות', כאליל הכדורגל והבנות - קמפיאנו. על ההעפלה לשלב הגמר, מספר אולארצ'יק: "הופתעתי מהעובדה שאני מועמד, ומכך שהמועמדות היא בסדרה 'אדומות' ולא ב'פיק - אפ' העכשווית יותר. הצילומים התקיימו לפני יותר משנה וחצי, וזה יפה שעדיין זוכרים לי את התפקיד".

על שני הסטים היה כיף באותה המידה?
"זה שונה לגמרי. ב'פיק - אפ' משתתפים יותר אנשים, וב'אדומות' לא מצלמים באולפנים אלא בשטח ובדירות שכורות".

אתה מתחרה בקטגוריה מול שחקנים רציניים כמו אסי דיין וקושניר, מרגיש קצת אנדרדוג?
"אני לא מרגיש ככה, אבל אני בהחלט הכי קטן. אם אני אזכה זה יהיה מעולה ואני אשמח, אבל אני לא מרגיש תחרותיות כלשהי".

גם עבור אוולין הגואל, המשחקת לצידו של מקס ב'פיק - אפ' את הדיילת המפורסמת ברוריה פסקל, זוהי מועמדות ראשונה לפרס. אוולין, מתמודדת מול שחקניות הטלנובלות: אגם רודברג, נינט, טלי שרון ויעל שרוני. לאחר שאני מבקשת ממנה ללחוש לי 'טרנס איירליינס' באוזן ומתמוגגת, גיליתי לה שהיא ההימור שלי לזכייה. אוולין, לעומתי, לא כל כך בטוחה: "יתר המועמדות נמצאות כבר הרבה זמן בתודעת הציבור. לכל אחת מהן יש כבר פז"מ כוכבי. כל ילד בן שנה יודע מי זו נינט, אבל לא ממש מכיר את ברוריה. אין ספק שהיא הדמות הכי מצחיקה, משוגעת ומורכבת".

איך תסכמי את חווית המועמדות הראשונה ב'מסך הזהב'?
"סבבה להיות במקום כזה. מבחינתי, הכניסה לחמישייה היא כבר דבר שווה מאוד. כל אחת מהשחקניות מדברת אל הקהל ממקום אחר שלה, ומי שתיבחר תהיה טובה".

השחקן אורי אומנותי, בדעה כמו שלי: "לדעתי תהיה זו אוולין הגואל או טלי שרון". מכיוון שהוא השתתף בטלנובלה בע"מ ואינו אובייקטיבי, נעזרתי ביעל גולדמן להימור, אך זו העדיפה להתייחס לקטגוריית הבנים: "לפרס השחקן בסדרה היומית ייבחר עופר שכטר או אורי אומנותי". גם גולדמן לא מהימנה לגמרי, מכיוון שאומנותי עומד מאחוריה ושכטר הנחה לצידה את 'אקזיט'. הטוב מבין הטובים ייבחר.
 
 
התחרות תציג השנה 19 קטגוריות שעמדו לשיפוט הקהל, ביניהן קטגוריית 'תכנית השנה' בה יתחרו עשר התכניות הבאות:

1. 'אהבה זה כואב' - ישראל 10
2. 'אהבה מעבר לפינה' - ערוץ 2
3. 'אקזיט' - hot 3
4. 'ארץ נהדרת' - קשת, ערוץ 2
5. 'השיר שלנו' - yes
6. 'השמינייה' - ערוץ הילדים hot
7. 'טלנובלה בע"מ' - hot 3
8. 'יצפאן' - hot 3
9. 'כוכב נולד 3' - קשת, ערוץ 2
10. 'משחק מכור' - רשת, ערוץ 2

פירוט העולים לגמר בכל הקטגוריות:

תכניות אירוח:
1. יאיר לפיד - רשת ערוץ 2
2. יצפאן – HOT 3
3. לימוזינה עם גיל ריבה – ישראל 10
4. מי מפחד מצופית גרנט – ישראל 10
5. כתבנו בצפון יוצא לפגישה – מנחם הורוביץ – קשת, ערוץ 2

תכניות בידור:
1. ארץ נהדרת – קשת, ערוץ 2
2. דאבל דייט – ביפ ערוץ הצחוק
3. היכל התרבות – רשת, ערוץ 2
4. משחק מכור – רשת, ערוץ 2
5. קצרים – טלעד/רשת, ערוץ 2
6. ריח מנטה – ערוץ 1

תחרות / ריאלטי:
1. הדוגמניות – ישראל 10
2. השגריר – קשת, ערוץ 2
3. כוכב נולד 3 – קשת, ערוץ 2
4. מת להיות – טלעד, ערוץ 2
5. סוף הדרך 2 – רשת, ערוץ 2
6. רצים לדירה 2 – טלעד, ערוץ 2

תכניות סגנון חיים:
1. אודטה – ישראל 10
2. גיל חובב והתוספות – HOT 3
3. המסיבה עם יובל כספין – ישראל 10
4. מסע עולמי – טלעד, ערוץ 2
5. שום, פלפל ושמן זית – ערוץ 1

תכניות מקור לילדים ונוער:
1. אדומות – ערוץ הילדים
2. אקזיט – HOT 3
3. בחדר של חני – ערוץ 1
4. אולפן ערוץ הילדים – ערוץ הילדים
5. השמינייה – ערוץ הילדים HOT
6. ראש גדול – ערוץ הילדים yes

סדרה יומית:
1. אהבה מעבר לפינה – ערוץ 2
2. השיר שלנו – yes
3. טלנובלה בע"מ – HOT 3
4. פיק אפ – ישראל 10

סדרות דרמה וקומדיה:
1. אהבה זה כואב – ישראל 10
2. אלביס רוזנטל והאשה המסתורית – קשת, ערוץ 2
3. בטיפול – HOT 3
4. החיים זה לא הכל – טלעד, ערוץ 2
5. חדר מלחמה – רשת, ערוץ 2

סרט טלוויזיה:
1. חתה יתח סבח – HOT 3
2. לנצח עם מיקי בקוביץ' – HOT FUN
3. נחמה בת יפונה תחילה – ישראל 10
4. עד מדינה – HOT FUN
5. קרובים קרובים האיחוד – קשת, ערוץ 2

מגזינים:
1. AXN מאניה יעל גולדמן – AXN
2. Y בעשר –yes Y
3. כל בוקר – ישראל 10
4. ערב טוב עם גיא פינס – HOT 3
5. קפה טלעד – טלעד, ערוץ 2
 
תכניות תעודה ותחקיר:
1. דין וחשבון, רינו צרור - ישראל 10
2. החיים על פי Y –yes Y
3. כלבוטק – רשת, ערוץ 2
4. רישיון להרוג – קשת, ערוץ 2
5. שומר מסך – טלעד, ערוץ 2 / ישראל 10

מגישי חדשות ואקטואליה:
1. גדי סוקניק ויונית לוי – ערוץ 2
2. גיא זוהר – ישראל 10
3. דני קושמרו – ערוץ 2
4. ירון לונדון ומוטי קירשנבאום – ישראל 10
5. מיקי חיימוביץ' ויעקב איילון – ישראל 10

שדרני ספורט:
1. אלי אילדיס ומירי נבו – ספורט 5
2. אורי לוי – ערוץ 1
3. דידי הררי – שבת של כדורגל
4. יורם ארבל – ערוץ 2, ספורט 5
5. מודי בראון – ספורט 5

השחקן הטוב ביותר בסדרה מקורית:
1. אבי קושניר, "החיים זה לא הכל" – טלעד, ערוץ 2
2. אסי דיין, בטיפול – HOT 3
3. אסי כהן, אהבה זה כואב – ישראל 10
4. מקס אולארצ'יק, אדומות – ערוץ הילדים
5. שייקה לוי, אלביס והאשה המסתורית – קשת, ערוץ 2

השחקנית הטובה ביותר בסדרה מקורית:
1. איילת זורר, בטיפול – HOT 3
2. אורלי זילברשץ בנאי, לתפוס את השמיים – קשת, ערוץ 2
3. אפרת בוימולד, אפידורל – yes+
4. דנה מודן, אהבה זה כואב – ישראל 10
5. ענת וקסמן, החיים זה לא הכל – טלעד, ערוץ 2

שחקן בסדרה יומית:
1. אורי אומנותי, טלנובלה בע"מ – HOT 3
2. גיא לואל, טלנובלה בע"מ – HOT 3
3. יהודה לוי, אהבה מעבר לפינה – ערוץ 2
4. עופר שכטר, טלנובלה בע"מ – HOT 3
5. רן דנקר, השיר שלנו - yes 5 ישראלי

שחקנית בסדרה יומית:
1. אגם רודברג, "אהבה מעבר לפינה" – ערוץ 2
2. אוולין הגואל, פיק אפ – ישראל 10
3. טלי שרון, טלנובלה בע"מ – HOT 3
4. יעל שרוני, השיר שלנו – yes 5 ישראלי
5. נינט טייב, "השיר שלנו" - yes 5 ישראלי

סדרות רכש:
1. 24 – ישראל 10
2. THE O.C – yes Weekend, ישראל 10
3. אבודים – XTRA HOT
4. חברים – קשת, ערוץ 2
5. עקרות בית נואשות – yes+

טלנובלות ואופרות סבון רכש:
1. היפים והאמיצים – ערוץ 2
2. טרה אספרנסה – HOT 3
3. פלורסיינטה – ג'טיקס
4. צעירים חסרי מנוח – HOT 3
5. תשוקת הניצים - ויוה

ההכרזה על המועמדים במסיבת העיתונאים תשודר מחר (רביעי), בערוץ 2 מספר דקות לפני מהדורת החדשות המרכזית. טקס 'מסך הזהב' יערך ב- 8 בדצמבר וישודר בשעה 20:45, בערוץ 2.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by