בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
2005 - עשר המכות  
 
 יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום ניב קלדרון)   
 
כתבי תרבות נענע

מקבץ מיותר במיוחד של האירועים התרבותיים שבהחלט לא היו צריכים לקרות בשנה שחלפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. כוכב נולד 3

יהודה סעדו (צילום: יח"צ)
 יהודה סעדו (צילום: יח"צ)   
ואתם יודעים מה? גם 2. הבעיה שלנו היא שאנחנו לא יודעים מתי להפסיק. מתי לעזוב את קערת הצ'יפס, מתי לכבות את הטלוויזיה ומתי מיצינו. אין שום סיבה טובה להמשיך את הפיאסקו המשעמם שנקרא כוכב נולד. מאז נינט, לא יצא מזה שום דבר מעניין, כל מה שיש לנו עכשיו זה תואם עמיר בניון שזורק נשיקות וקריצות, כאילו הוא מועמד להיות נשיא מועצת תלמידים. מספיק ודי.
 

2. פרשת הרכילות על הדצים

משה דץ (צילום: רפי דלויה)
 משה דץ (צילום: רפי דלויה)   
זה ממש לא משנה מי פרסם, ומי התקשר ומי גרם למה. העובדה היא שבאקלים הצהוב שיש היום, זה יכול היה להיות כל אחד ולקרות לכל סלבריטאי. שכחנו מהם גבולות, אפילו לא של אתיקה או מקצועיות, אלא של אנושיות פשוטה, כזו שלומדים בגן הילדים.

לפני לא הרבה שנים זה היה עם הפפראצי ומותה של דיאנה הנסיכה. זה קיבל תשומת לב זמנית שהתפוגגה במהרה. מעל לכל, אסור לשכוח שיש אנשים אמיתיים מאחורי השמות הממותגים, ואסור לנו לשכוח להיות בני אדם.
 

3. 'אהבה זה כואב' לא זכה באף פרס של מסך הזהב

מתוך הסדרה 'אהבה זה כואב' (צילום: יח"צ)
 מתוך הסדרה 'אהבה זה כואב' (צילום: יח"צ)   
והגיע להם. כי דנה מודן הביאה משהו חדש ומרענן שנתן תקווה לשינוי הרמה הטלוויזיונית שלנו בהפקות מקור. כי מפיקים שיושבים על הזהב, מסתמכים על תחרויות מטופשות שכאלו בשביל לקבוע את עתידן של סדרות טלוויזיה מצוינות שמחכות לתורן שלא יגיע. מטעמים לא רלבנטיים. וכי אנחנו בדרך להיות מאוד מאוד משועממים ממה שיקרה כאן בשנים הבאות, אם לא יהיה מימון ליוצרים חדשים בתעשייה.
 
 

4. שמלת הכלולות של יעל בר-זוהר

יעל בר זוהר בשמלת הכלה (צילום: ניב קלדרון)
 יעל בר זוהר בשמלת הכלה (צילום: ניב קלדרון)   
לא מספיק שהעם נאלץ להסכין עם העובדה שיב"ז מתחתנת עם גז"א? האם באמת היה נחוץ לחשוף אותנו לזוועת הכלולות (חזייה שבזז'ניה מפולין סבורה שהיא כבר לא במודה ושרוול דמוי וילון שתלוי על זרועה ברישול מחריד) שיעלי עטתה ביום חגה? הוונט דה ג'ואיש פיפל סאפרד אנאף?
 

5. המחזמר 'מי שחלם'

 
הרעיון לשלב את סיפור חייו של רבין עם מחזמר עטור כוכבים ותקציבים היה ללא ספק רעיון חדשני ומפתיע. אולי הראל סקעת הצליח להחזיק את כל הפרויקט על כתפיו הצעירות ונשא בנטל המשימה כמו חייל בקרב האחרון על לטרון, אבל יחד עם כל זאת, אם ינתנו לנו שלוש בקשות לשנה הקרובה - לפחות אחת מהן נקדיש למטרה חשובה באמת: שהז'אנר החדש של מחזמר פלוס מורשת קרב ידעך ויעלם מהעולם, ושלא נדע בשנה הקרובה שום מופע קברטי על חייו של בגין בכיכובו של יהודה סעדו, או לחלופין מופע של שירים ופזמונים מחייה של גולדה, בכיכובה של נינט. אמן.
 

6. עדן הראל ועודד מנשה

עדן ועודד בטקס 'מסך הזהב' (ניב קלדרון)
 עדן ועודד בטקס 'מסך הזהב' (ניב קלדרון)   
הזוגיות בין עדן הראל ועודד מנשק מתברגת גבוה במצעד הסטיות האנושיות. לא ברור מה יכול להיות יותר נורא הקונטראסט החזק הזה בין הבחורה הסקסית לחנון של הכיתה, קשה מנשוא.

מדובר בתסכול טהור של אותם נערים וגברברים שהעבירו לילות מול הטלוויזיה בסלון עם מכנסיים מושפלים ויד עסוקה, שהיו אנוסים להשלים עם העובדה שמושא תשוקתם מתמזגת עם נשיא ערוץ הילדים ויחיוכו המודבק, שבטח מזכיר להם את אחותם הקטנה. השנה הבאה תהיה כנראה מאוד טובה לפסיכולוגים.
 

7. בריטני וקווין, טום וקייטי

בריטני וקווין (מתוך 'בריטני וקווין לנצח')
 בריטני וקווין (מתוך 'בריטני וקווין לנצח')    
טום וקייטי: במשך חודשים הומטרו עלינו ידיעות הולכות ומסלימות מגזרת טום וקייטי ההזויה. טום וקייטי ביחד, טום מקפץ כקופיף מוכה אהבה על הספה אצל אופרה, טום מציע לקייטי נישואין, טום אוסר על קייטי לקחת תפקידים מסוימים, טום רוצה שקייטי תלד בדממה, טום רוצה שקייטי תהיה עקרת בית, ידה ידה ידה. וואטס נקסט?אנחנו, למען האמת, לא רוצים לדעת.

בריטני וקווין: העולם הוכה בתדהמה כשבריטני החליטה לקשור את חייה, בשלב כל כך מוקדם, לחייו של קווין פדרליין - אז בחור אלמוני. היום, כבר די ברור שהאלמוניות עשתה עם קווין (היום, בטלן וסטלן ידוע לשמצה, שמבזבז את ההון של בריטני ללא הכרה ומלכלך עליה בתמורה) חסד. לבריטני, כשהיא מטופלת בילד ובבעל טפילי, אין מושג איך להתניע את הקריירה ההולכת ודועכת שלה. הבחירה בקווין היתה ללא ספק מהבחירות המוטעות, אם לא הטראגיות, של חייה.
 

8. פיק-אפ

פיק אפ (צילום: יח"צ)
 פיק אפ (צילום: יח"צ)   
בר רפאלי ומקס אולארצ'יק מדברים בפריים טיים, ששי קשת בקאמבק טלוויזיוני, מרינה שויף מתדרדרת לטלנובלה, נוגה שחר שוב משתרללת על המסך - אוולין, תגאלי אותנו! כשצצו הפרסומים הראשונים בנוגע לדרמה יומית על חברת תעופה כחול-לבן עם דיילות, טייסים ומה שביניהם, העניין הסתמן כהבטחה גדולה יותר מאשר טלנובלה מוסיקלית על חבורה בריאליטי שהכוכבים הראשיים בה מגלמים פחות או יותר את עצמם. מהר מאוד התברר שהבייבי של ג'וני קוניאק הניב רק פרי אחד בשל בתוך ריבת הבוסר המרה, ושמו ברוריה פסקל. חברת 'טרנס' פשוט לא ממריאה.
 

9. פרסומות לספרים ברדיו

תכניסו את זה טוב טוב לראש - הפרסום ברדיו לא עובד. אחת המגמות המשגשגות של השנה האחרונה: פרסום אגרסיבי לספרים חדשים על ידי הפצצה של סלוגנים קליטים כגון: "אל תזוזי" או "כל בית צריך מרפסת".

הרעיון הוא חיובי - להגביר את המכירות של ספרים חדשים ולהרחיב את קהל היעד של רוכשי הספרים, אבל האמת היא שהמפרסמים הלכו עם העניין יותר מידי רחוק. את הספר 'אל תזוזי' הזדמן לכם לקרוא? לא? יש סבירות די גדולה שקשורה לכך העובדה שהקריין צעק עליכם לא לזוז. פחד אלוהים. אולי כדאי לנסות ולגבש אסטרטגיה שיווקית קצת פחות מלחיצה. לא כל בית חייב מרפסת ולא כולנו חייבים להפסיק לזוז כדי לשמוע תקציר של ספר חדש.
 

10. פנינה רוזנבלום חברת כנסת מן המניין

פנינה רוזנבלום (מתוך האתר הרשמי)
 פנינה רוזנבלום (מתוך האתר הרשמי)   
אילו נושאים, לדעתכם, תקדם גברת רוזנבלום בכנסת: 1. שמפו ורוד לכל ילדה 2. פיליפיני לכל כלב 3. שוגר דאדי לכל נערה 4. תוכנית אירוח לכל שחורדינית עם יומרות פוליטיות ומעצמת קוסמטיקה דה לה שמטע? מה שבטוח הוא, שעם פנינה בכנסת, מצפה לנו עתיד הרבה יותר ורוד.

האתר של פנינה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by