בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בילויי הסופשבוע 
 
 צילום: מתוך תערוכתו של עופר שפריר   
 
טל היינריך

המלצות לסופשבוע רגוע: תערוכות צילום ואמנות ומגוון הופעות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישי

שלום אסייג (צילום: יח"צ)
 שלום אסייג (צילום: יח"צ)   
תערוכת צילומי נופים
במהלך חמישי ושישי תציג הגלריה לצילום באקדמיה לעיצוב ויצו חיפה את עבודותיו של עופר שפריר, המאבחנות אמת אפלה בנוף הישראלי: שורשי עצים עקורים, ריח אדמה, מקלטים הטובלים בעלווה כהה וסמיכה. צילומים דרמטיים בשחור לבן החודרים אל מתחת לשלוות הנוף הכפרי.
הגלריה על שם מורל דרפלר באקדמיה לעיצוב וחינוך בחיפה, רחוב הגנים 21 במושבה הגרמנית, בין השעות: 10:00-18:00. טלפון: 04-8562540

הופעה של 'התפוז המכני'
להקת התפוז המכני במופע רוקנרול מחוותי לענקי הרוק משנות ה- 60, 70, 80: רולינג סטונס, ביטלס, דורס, סגול כהה ועוד. ההופעה תכלול שירים קצביים לצד בלדות שקטות.
הפטיפון, רחוב יצחק שדה 32 בתל אביב, בשעה 22:00. טלפון: 054-5769997

תערוכת פיסול: '50 דרכים להעמיד אובליסק'
חלון האמנות של 'נגה היקרה' מציג במשך 24 שעות ביממה את תערוכת הפיסול של איל ראובני - '50 דרכים להעמיד אובליסק'. התערוכה מוכיחה שניתן להציג אמנות ולהסתכל עליה באין ספור דרכים.
פתיחת התערוכה ב'נגה היקרה', רחוב רוחמה 6 ביפו, בשעה 20:00

תערוכת יחיד 'מעלתו של טמנתיס'
גלריה 'אלפרד' לאמנות עכשווית פותחת תערוכת יחיד של אמנית הגלריה מרגרט סטרוטר. התערוכה 'מעלתו של טמנתיס' מכילה ציורים ורישומים בטכניקה מעורבת של האמנית. סטרוטר מתמקדת בחוויה הרגשית והביטוי הפיסי שהאדם נותן לרגשותיו, ובעיקר כיצד אמנים שונים, מאז הקדמונים דרך המאה ה- 18 ועד היום, בחרו לתאר את רגשותיו העמוקים ביותר של האדם. לדוגמא: מזצ'יו, כאשר צייר את 'הגירוש מגן עדן' בחר לכסות את פניו של אדם. מכך הצופים מסיקים כי ייסוריו של אדם עמוקים יותר מייסוריה של חווה חשופת הפנים. טמנתיס, מגדולי ציירי יוון העתיקה, מתאר את אגממנון מכסה את פניו בצער לנוכח העלאת בתו לקורבן.
פתיחת התערוכה בגלריה 'אלפרד', רחוב פלורנטין 13 בתל אביב, בשעה 20:00. מחיר: 03-6814410

תערוכת צילום פנורמי של נופים בישראל
דויד ברקן מציג בגלריית 'החלונות' בעזריאלי תערוכת צילום פנורמי של נופים בארץ. חלקן הגדול של התמונות מורכבות מעד עשר תמונות בודדות אשר חוברו זו לזו באמצעות המחשב לקבלת תמונה רציפה ושלמה. רוב תמונות הפנורמה המוצגות בתערוכה, הינן תוצאה מהצבת המצלמה בנקודת הסתכלות אחת וסיבובה על ציר ובזווית של לעיתים עד 400 מעלות (מעל לסיבוב שלם מלא).
פתיחת התערוכה בגלריית החלונות, קומה שלישית במגדלי עזריאלי בתל אביב, בשעה 20:00
 

שישי

'המפיקים' (צילום: מאתר תיאטרון הקאמרי)
 'המפיקים' (צילום: מאתר תיאטרון הקאמרי)   
סטנד אפ של שלום אסייג
אסייג גיבש לעצמו קהל של אוהדים ומעריצים מן הפינה הידועה בתכניתו של יאיר לפיד. במופע החדש מדבר אסייג על החיים בארץ, על פוליטיקה, על חברים וזוגיות.
אולם בית גבריאל שבעמק הירדן בכנרת. טלפון: 04-6751175

אפרת רותם בבראנץ' ביד השמונה
אפרת רותם, זמרת סופראנו, במופע מוסיקלי סובב הסובב סגנונות ותקופות - מאופרות עתיקות (ביזה, ורדי, יוהאן שטראוס, אדית פאף) ועד לשירה בת ימינו (נעמי שמר, שרית חדד, פרנק סינטרה). ההופעה תתקיים לאחר בראנץ' באווירה כפרית במבנה עץ פיני מיוחד במושב 'יד השמונה'. מידי שישי מתקיימים מופעי תרבות מוסיקליים ובראנצ'ים במושב.
מושב יד השמונה. מחיר בראנץ' לאדם: 85 ₪, לקונצרט: 75 ₪, לשניהם יחד: 155 ₪. טלפון: 02-5343956

תערוכה בגלריה 'בנימינה'
ביני נועם פותחת גלריה חדשה בדיזנגוף סנטר על שם נעוריה - 'בנימינה'. הגלריה תציג ותמכור עבודות אמנות ועיצוב ותיתן במה לאמנים צעירים וצעירים ברוחם. בפתיחה תוצג תערוכה קבוצתית בנושא אובייקט נשי. כ- 14 אמניות ו- 11 אמנים מתייחסים לעובדה שבזמנים אלו, בשכבות מסוימות, גם הגבר וגם האישה מחזקים את הצד הנשי שלהם. בין המשתתפים: ליאורה קנטרביץ, ניר אהרון, נטע אהרונסון, מיכל אליש, דן בירנבוים וגל ברזילי.
הפתיחה תתקיים בגלריה 'בנימינה', בדזנגוף סנטר שבתל אביב, בשעה 13:00

MAN ALIVE בקולטורה
להקת הפופ פאנק הירושלמית MAN ALIVE בהופעה ראשונה לאחר חזרתה מסיבוב הופעות בארצות הברית. שירים מכל אלבומיה ובמיוחד מ- Open Surgery, אלבומה האחרון.
קולטורה, רחוב הרצל 154 בתל אביב, בשעה 21:00. מחיר: 40 ₪, טלפון: 03-5187238
 

שבת

 
מחזמר 'המפיקים' בקאמרי
המחזמר 'המפיקים' נפתח בברודווי בשנת 2001 והפך ללהיט. בימים אלו הוא מועלה בהצלחה בניו-יורק, לונדון, אוסטרליה וקנדה. התיאטרון הקאמרי הוא הראשון שמקבל את זכויות ההצגה בשפה אחרת מן השפה האנגלית. עלילת המחזמר מבוססת על הסרט 'המפיקים' של מל ברוקס, ומספרת על המפיק מקס ביאלסטוק, ומנהל החשבונות שלו, ליאו בלום - החולם בעצמו להיות מפיק בברודווי. הם מחליטים שהדבר שיהפוך אותם למיליונרים היא דווקא ההפקה של כישלון שיביא לסגירת ההפקה, כך שסכום של שני מיליון דולר, כספם של המשקיעים - יישאר בידי המפיקים עצמם.

הם מחפשים בעקשנות את המפתח הבטוח לכישלון. אחרי תהליך מיון מפרך הם מוצאים מחזמר עליז על אדולף היטלר ואווה בראון על ראש ההר - המחזמר הדוחה ביותר שאפשר להעלות על הדעת. הם מאתרים את הבמאי הגרוע ביותר ומלהקים בהתאם. בערב הפרמיירה לא הכל הולך על פי המתוכנן. בין השחקנים המשתתפים במחזמר: שלמה בראבא, דרור קרן, איציק כהן, עידן אלתרמן, אלי גורנשטיין והילה עופר. במאי: מיכה לבינסון.
תיאטרון הקאמרי, רחוב ליאונרדו דה וינצ'י 30, בשעה 20:30. טלפון: 03-6060960
'המפיקים' באתר הקאמרי

'צליל מכוון' בזאפה
במסגרת המופע, יבצעו יצחק קלפטר, שם טוב לוי ושלמה יידוב את להיטי הרכבם בעיבודים אינטימים ואקוסטים, ביניהם: 'צליל מכוון', 'ילדי הירח', 'יכול להיות שזה נגמר', 'ימים לבנים' ו'לוקח את הזמן'. כמו כן, יגישו השלושה להיטים מוכרים ואהובים מתוך הרפרטואר האישי של כל אחד מהם.
גולדסטאר זאפה, רחוב ראול וולנברג 24 ברמת החייל בתל אביב, בשעה 20:45. מחיר: 85 ₪, טלפון: 03-6499550

הופעה של אלון אולארצ'יק
לקראת אלבום חדש שבדרך, חוזר אלון אולארצ'יק לבמה במופע עם במופע אוסף להיטים מכל התקופות: 'בא לשכונה בחור חדש', 'בואי נגיד שאני שלך', 'היא הולכת בדרכים', 'ילד מזדקן', 'בואי נתחבק' ועוד.
תמונע, רחוב שונצינו 8 בתל אביב, בשעה 22:30. מחיר: 65 ₪, טלפון: 03-5629462
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by