בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אודליה ברקין

השבוע, זוג מאוהב מנסה להתאחד לפני שיהיה מאוחר מדי, וחבורה של נערים במוסד לעבריינים צעירים מתמודדת עם הפחדים הנובעים מהמעבר לכלא של המבוגרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיוק כשהתאהבנו

רומנטי. בדיוק כשהתאהבנו
 רומנטי. בדיוק כשהתאהבנו   
Serendipity

ג`ונתן (ג`ון קיוזאק) ושרה (קייט בקינסייל) נפגשים במקרה ומבלים ערב יחד. שניהם תפוסים, ושרה טוענת שאם הם אכן מתאימים אחד לשני, הגורל ידאג להפגיש אותם שוב, ביום מן הימים. במקום לתת לג`ונתן את הטלפון שלה, שרה מבקשת ממנו לכתוב את שלו על שטר של 5 דולר, ואת שלה היא מנציחה על כרך של ספר אותו תמכור לחנות ספרים משומשים. אם נגזר עליהם להיות ביחד, הם יתקלו במספרי הטלפון.

השנים חולפות, שרה וג`ונתן שניהם מאורסים ועומדים להתחתן. למרות שהם לא מצאו זה את מספרו של זה, הם עדיין חושבים אחד על השני. רגע לפני חתונתו יוצא ג`ונתן במסע חיפושים כדי לאתר את שרה. האם הגורל יפגיש ביניהם שוב?

במאי: פיטר צ`לסום (89 דקות, ארה"ב 2001)

הקרנות: ת"א - רב חן דיזנגוף; י-ם - רב חן; חיפה - רב חן לב המפרץ, רב חן מ. הקונגרסים; אור עקיבא - רב חן; אשדוד - רב חן; אשקלון - רב חן; ב"ש - רב חן; בת ים - רב חן; הרצליה - רב חן; יהוד - רב חן סביונים; כרמיאל - רב חן; נתניה - רב חן; פ"ת - רב חן; ראשל"צ - רב חן; רחובות - רב חן; ר"ג - רב חן איילון; רעננה - פארק
 
Rolling Stone: למה תמיד קומדיה רומנטית חייבת להיראות כמו טיפשות אחת גדולה מצופה בהרבה סוכר? אפילו הסקס-אפיל של שני הכוכבים הראשיים לא מצליח למנוע מהספינה הזאת לטבוע. חמוד להחליא.

Real.com: שרה וג`ונתן, שני רומנטיקנים חסרי תקנה, מתאימים אחד לשני, כי אף אחד אחר לא היה מסוגל לסבול אותם ואת רעיונותיהם התמימים על אהבה. הבימוי נטול מקוריות לחלוטין וגם הפסקול הקיטשי. מעולה לפגישה ראשונה.

Haro online: על מנת ליהנות מהסרט צריך לאהוב קומדיות רומנטיות ולהאמין בגורל. אחת הקומדיות הרומנטיות המשובחות ביותר שנעשו, בעיקר בגלל צמד השחקנים הראשיים. בריחה מושלמת מהמציאות.
 

אינג'יל

בוטה. אינג`יל
 בוטה. אינג`יל   
Ingil

ארבעה נערים חוסים במוסד לעבריינים צעירים, שמתפקד ככלא לכל דבר. בסרט נשזרים סיפוריהם של הנערים, הפוחדים מהמעבר לכלא של המבוגרים שם קרוב לוודאי יהפכו לזונות ממין זכר או סנג`רים, ויחשפו למציאות אלימה ביותר. עם: עומר ברנע, לימור גולדשטיין, חיים אלמקיס, יונתן צ`רצ`י.

במאי: ארנון צדוק (80 דקות, ישראל 2001)

הקרנות: ת"א - פאר, הוד; י-ם - גיל; חיפה - אורי; אור יהודה - גיל; אילת - גיל; אשקלון - גיל; אשדוד - גיל; ב"ש - אורי; חולון - גלובוס; הוד השרון - גיל; כפ"ס - גיל; נהריה - גלובוס; נצרת - גיל; נתניה - גיל; פ"ת - גיל; ק. ביאליק - קריון; ק. שמונה - גיל; ראשל"צ - גיל; שהם - גלובוס
 
 
עכבר העיר: ארנון צדוק, במאי, ודורון ערן, מפיק, ממשיכים במסע הצלב שלהם, העוסק בתיאור ללא כחל ושרק של העוולות החברתיות והתרבותיות הקיימות עדיין בחברה שלנו. כהרגלו, מביים ארנון צדוק בישירות, ללא העמקה, ללא ניואנסים, הכל בווליום גבוה, ומי שעולה לגובה כזה של משחק והעמדה בהתחלה, אין לו לאן להתקדם הלאה.

מעריב: הם (הנערים- א.ב) מפחדים ובצדק, מהמעבר לחיים ביו עבריינים קשוחים שמא יהפכו שם לקורבנות. הסרט מתרכז באותו רגע קיצוני ובתחושת חוסר המוצא האופיינית לבני הנעורים בכלל. נמסר שהתסריט מבוסס על דברים שקרו.
 

בשבועות הקודמים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by