בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישיבה 

ישיבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.

(פרנץ קאפקא)
 (פרנץ קאפקא)   
אתה לא צריך לצאת מהחדר שלך. תישאר יושב ליד השולחן ותקשיב. אל תקשיב אפילו, פשוט תחכה, תהיה בשקט לבדך. העולם יציע לך את עצמו ללא תמורה. אין לו ברירה, הוא יתגלגל לרגליך באקסטזה.
 

2.

(``דה מאקס``)
 (``דה מאקס``)   
ישבתי מתחת לגשר כי אני סופרת, וסופרים צריכים לצבור נסיון, כמו למשל נסיון בלשבת מתחת לגשרים.
 

3.

(דון דלילו)
 (דון דלילו)   
אתן לא תופסות שכל עוד אתן צריכות לשבת כדי להשתין, לעולם לא תהיו כוח שולט בעולם. לעולם אתן לא תהיו טכנוקרטיות יעילות, או חלק מההנהלה. כי אנשים יודעים. הם יגידו: היא שמה - יושבת.
 
 

4.

(אוגדן נאש)
 (אוגדן נאש)   
אנשים שעובדים בישיבה מקבלים יותר מכסף מאנשים שעובדים בעמידה.
 

5.

(M.A.S.H, הסרט)
 (M.A.S.H, הסרט)   
איזה דבר מופלא הוא התחת האנושי. מתוכנן לתפקיד אחד בלבד, לשבת. לא, בעצם שניים: לשבת, ולרקוד סמבה. לא, בעצם שלושה: כשהוא נמצא על אשה צעירה באותם ימי קיץ חמים כשהשמלות הדקיקות מתעופפות באוויר, הוא יכול לגרום לאחדים מאיתנו להסיע את המכוניות שלהם לתוך עמודי חשמל.
 

6.

(``חדר חדשות``)
 (``חדר חדשות``)   

טוב, אז יש להם תמונה של ג`ני יושבת על הברכיים של מישהו. אז מה זה אומר? לי יש תמונות של עצמי יושב על הברכיים של סנטה קלאוס. נו מה, שכבתי עם סנטה?
 

7.

(ריק מאיאל)
 (ריק מאיאל)   
אנחנו אף פעם לא מנקים את הבית שימוש! זה כל המשמעות של להיות סטודנט! שום חומר ניקוי לא נכנס אצלנו הביתה, נקודה. כל המים הכחולים, זה למרובעים. דבר אחד בטוח: כשקליף ריצ`רד כתב את "חופשת קיץ", הוא לא ישב על איזה אסלה נקיה, אתה יכול להיות בטוח בזה. הוא חי על הקצה, בדיוק כמוני. שהמקום היחיד שאתה שם בו אקונומיקה זה בשיער!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by