בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כשנהיה זקנים 

כשנהיה זקנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.

כשאני יהיה זקן דבר ראשון שאני יעשה זה לבדוק מי מהחברים שלי מת ומי לא, ומי שעוד לא מת אני יהרוג אותו בשביל שלא יירש אותי, כי אף אחד לא יירש את טוקשה חוץ מטוקשה בעצמו, כי מי מי מי יכול עלי אפילו לא המוות. אולי המוות. אתם יודעים מה? אפילו לא.
(שלום טוקשה. ויש המשך:)
 

2.

(ויש עוד:)
 (ויש עוד:)   
כי מי יאהב את התרנגולות שלי אחרי שאני ימות? אף אחד אף אחד לא יתן להם את הטיפול המסור שאני נתנתי למה גם אלה שאוהבים חיות וזה? בשבילם זה רק סקס. זה חייתי. תלכו תראו באינטרנט. גועל נפש. בלי אהבה בכלל. ומצד שני יש את הצער בעלי חיים שהם יש להם מלא אהבה, אבל סקס מהם והלאה. ורובם אשכנזים.
 

3.

(ועוד:)
 (ועוד:)   
ומי יטפל בכל הוידיואים הגנובים שכבר אי אפשר לעשות איתם כלום כי כולם יעברו לדי.וי.די ורק אני ימשיך לראות וידיו כי בדיגיטלי אין נשמה, תשמעו מה טוקשה אומר לכם, יש אולי זויות וכאלה אבל רואים שהבחורות לא שחקניות על רמה.
 
 

4.

(אבל החיים זה יותר מסקס:)
 (אבל החיים זה יותר מסקס:)   

ומי ידאג לכל הבחורות הבלונדיניות שיעמדו לי ליד הדלת בתור אלא שאז כבר יהיו זקנות בלי שערות ואיך אני ידע שמי זאת בלונדינית ומי זאת לא?
בקלות יהיה אפשר לעבוד עלי, בקלות.
מצד שני זקנות. מה אכפת לי איזה צבע הם, מה יהיה לי לעשות איתם בין כה ובין כה?
 

5.

(מסקנה:)
 (מסקנה:)   

ולמי אני יוריש את התמונה של בגין ועל זה חתימה של בגין שכתוב עליה, לטוקשה באהבה ממני, וברור שאם ממני אז זה מבגין - אלא מי זה יכול להיות?
מספיק אנשים לא מאמינים לי שזה בכלל הוא. אז שאני יוריש אותה? זין אני יוריש אותה. שתירד לקבר איתי.
 

6.

(שלום טוקשה)
 (שלום טוקשה)   
בקיצור כמה שאני מסתכל על זה באובייקטיביות נראה לי שאתם תמשיכו לכם ותהיו זקנים, ואני יישאר לי כמו שאני למה לא מתאים לי להיות קרוב למוות אם זה לא כשאני גומר. אני? מוות?
אני בקושי ספורט אתגרי אני לא עושה.
אז מוות?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by