בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אסור לעשן 

אסור לעשן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2.

(ועוד מאותו מחקר:)
 (ועוד מאותו מחקר:)   
ניתן להשוות את התענוג האורגזמטי העובר על הלא-מעשן בשעה שהוא או היא, בחסות החוק החדש, נוזפים במעשנים שלידם, רק לתענוג (האורגזמטי גם הוא) שעבר על אוכלוסיית המעשנים כאשר מנחם בגין, לפני עשרים שנה, ברצותו לשבור את שביתת מפעלי "דובק", הוריד את המיסוי מהסיגריות המיובאות.
(ר` עדותו של א. ברזילי, סוכן רכב, במחקר המפורסם מאותה שנה "מנחם בגין: טוב או רע לחברות הטבק?" שאמר: "לא יודע למה קניתי מרלבורו. אני אפילו לא מעשן. אבל עצם המחשבה שזה יותר זול מברודווי 80 עושה לי רעדים בגוף").

 

3.

(ולמה זה?)
 (ולמה זה?)   

לא פלא אם כן, שהחוק החדש למניעת עישון במקומות ציבוריים נכנס לתוקפו דווקא בזמן של מבוי סתום מבחינה בטחונית, מדינית וכלכלית, בשנה שבה עצם קיומה העתידי של המדינה מוטל בספק.
 

4.

(ויש תהיה אמפירית?)
 (ויש תהיה אמפירית?)   

מכיון שבשנים שבהן עוד נראה לתושבי המדינה שיש מוצא - מימין או משמאל - הם נטו להוציא את זעמם הצדקני על המחנה שמנגד.
ואילו עכשיו, כשהולכת ומתקבלת על הציבור הדיעה (שראוי להדגיש כי היא מגובה בעדויות נסיבתיות אם כי לא במחקר אמפירי מסודר) שהערבים הם לא בני אדם, אלא מין יצורים כאלה שכל רצונם להרוג, מין תחביב שלהם שלא שמנו לב אליו -
ומצד שני, ברור לכולם (גם לעורכי מחקר זה!) שהם נראים יותר מדי כמו בני אדם בשביל שנוכל להיפטר מהם בשיטות שאינן מקובלות כיום על העולם המערבי -
(במאמר מוסגר רק נזכיר את מחקרו החלוצי של פרופ` יהודה שוונץ עוד משנת 1963, "הנחלת לקחי השואה: טוב או רע למדינת ישראל?") -
הרי שנשאלת השאלה, מי יכולים להוות אוכלוסיית יעד לפריקת מתחים?
המעשנים, כמובן.
 
 

5.

(ויש סיכום אופטימי:)
 (ויש סיכום אופטימי:)   
שאלנו את עצמנו כמדענים, מה יעשו עכשיו המעשנים עצמם, שלא רק סובלים השפלות פומביות, אלא גם חסרים את האפשרות לעשן סיגריה בשקט ולהירגע מאותן השפלות?
ובכן, אנו שמחים להודיע כי הפתרון קיים כבר כמה חודשים, ומחקרנו חשף אותו: המעשנים עברו ליחסי מין מזדמנים.
זו הסיבה, אגב, לשיעורי הגירושין ההולכים ועולים כפי שנחשפו בעיתונים. אלה המעשנים, שאין להם איפה להוציא את זה. הם עושים את זה, והרבה, אם כל מה שזז. מחקרנו מצא עדויות חד משמעיות שגברים מעשנים ונשים מעשנות, ביחד, בחודשיים האחרונים, עשו סקס יותר משהלא-מעשנים יעשו כל חייהם. בגלל זה הם מרשים שידברו אליהם ככה בבתי קפה.

הם קלטו את הפונציאל.
 

6.

(ויש תהיה לסיום:)
 (ויש תהיה לסיום:)   

מה שאומר, שבסופו של דבר יהיו הרבה יותר ילדים של מעשנים מילדים של לא מעשנים.
כי אולי הלא-מעשנים ימותו קודם מסרטן ריאות, אבל עד אז הם יעמידו דורות של מעשנים קטנים. שבסופו של דבר, בסיכום מצטבר של שנים, יעברו בילודה אפילו את הערבים!

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by