בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קרבות קשים ליד השירותים של ערפאת 

קרבות קשים ליד השירותים של ערפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.

(ויש עידכון:)
 (ויש עידכון:)   
כוחות צה"ל מנהלים בשעה זאת קרב קשה בתוך לשכתו של היו"ר ערפאת, שני מטר אחרי חדר האורחים, בגיזרת השירותים.

כוחות הביטחון הצליחו לנתק את האספקה השוטפת של נייר טואלט ליו"ר, וברגעים אלה מתנהלים חילופי אש במטרה להוציאו מתוך השירותים.

עם זאת מעריכים כרגע מפקדי הכוחות בשטח שנשאר לו עוד מספיק נייר טואלט לניגוב או שניים. תלוי כמה גדול. תלוי גם בשביל מה הוא נכנס מלכתחילה לשירותים. כוחות הביטחון מעריכים כי יו"ר הרשות מרבה לשתות מים, מכיון שמטעמים הומניטריים לא נותקה אספקת המים ללשכתו. לפיכך, יש להניח שלא יושפע ממש מהחיסרון בנייר טואלט.

מפקד הגיזרה, תא"ל צ., אמר: "זהו המילכוד שצה"ל נמצא בו. הציבור חייב להבין את זה."

 

2.

(ויש עידכון סופי:)
 (ויש עידכון סופי:)   
ברגעים אלה ממש נמסר כי כוחות צה"ל פורצים לשירותים של ערפאת. שומרי ראשו מסתתרים מאחורי האסלה ומשיבים אש. נמסר כי כוחות הביטחון הצליחו לפוצץ את מאגר הדיאדורנט לשירותים של היו"ר, וכי הם מצפים שעם התגברות הריח הלא נעים לא תהיה ברירה לכוחות המשמר הפלסטיני הנשיאותי אלא להניח את נשקם.

מפקד הגיזרה, תא"ל צ., מסר: "אני מאוד מקווה שכשהם יניחו אותו, הם לא יניחו אותו על הרצפה, כי הרצפה מאוד, ואני מדגיש מאוד, מלוכלכת. ולא מסתם ליכלוך. זה המילכוד שצה"ל נמצא בו, והציבור חייב להבין את זה."
 

3.

(הופה - רגע - פיגוע רב נפגעים במקדולנדס ברובע היהודי - כבר מעבירים את השידור)
 (הופה - רגע - פיגוע רב נפגעים במקדולנדס ברובע היהודי - כבר מעבירים את השידור)   
כוחות צה"ל הצליחו לכבוש את השירותים של היו"ר ערפאת, וברגעים אלה ממש אוספים את הנשק מכוחות המשטרה הפלסטינית שנכנעו והניחו את נשקם. על הרצפה. עם זאת נמסר, כי היו"ר ערפאת עצמו אינו נמצא כלל בשירותים, ולא היה בהם כלל מאז התחלת הקרבות.

כוחות הביטחון הביעו חשש שהיו"ר מצליח להתאפק. במקרה כזה, הבהירו כוחות הביטחון, המצור עלול להיות ארוך מן המצופה. אדם שאינו אוכל דבר, הבהירו מקורות בשטח, יכול להתאפק הרבה מאוד זמן.
מפקד הגיזרה, תא"ל צ., אמר: "זהו המילכוד שצה"ל נמצא בו, והציבור חייב להבין את זה."

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by