בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טקס האמי הישראלי 

טקס האמי הישראלי

 
 
טל היינריך

ערוץ 2, ב- 22 ביולי: 22 פרסים תעניק האקדמיה לאנשי התעשייה הטלווזיונית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"בטיפול". הדרמה הטובה ביותר? (צילום: יח"צ)
 "בטיפול". הדרמה הטובה ביותר? (צילום: יח"צ)   
אין הרבה אירועים שהסלבז המקומיים שלנו, להוציא את נועה תשבי ואלונה טל, זוכים להרגיש שטיח אדום למרגלותיהם. בדיוק לשם כך מתקיים טקס פרסי האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה זו השנה הרביעית, או בשמו השני - "האמי הישראלי". האירוע הנוצץ ייערך במלון דיוויד אינטר קונטיננטל בתל אביב, וישודר בערוץ 2 ב- 22 ביולי. הטקס יתקיים במתכונת "גלובוס הזהב", שזה אומר מנחים מתחלפים מהתעשייה ולא שמלות מתחלפות ומנחה אחת.

חברי האקדמיה יעניקו 22 פרסים ליוצרים ולתוכניות הטובים ביותר בתחום היצירה הטלוויזיונית הישראלית. הזוכים ייבחרו על ידי למעלה מ- 750 אנשי מקצוע, ללא שיפוט מצד קהל הצופים בבית.

השנה, האקדמיה תצ'פר את אנשי התעשייה בשישה פרסים חדשים שיוענקו לראשונה מאז היווסדות הטקס. מדובר בפרסים לבימאים ולתסריטאים בשש קטגוריות חדשות, אותן תוכלו לראות ברשימת המועמדויות המלאה.
 

רשימת המתמודדים:

 
סדרת דרמה:
1. בטיפול - HOT 3
2. כתב פלילי - ערוץ 1
3. מילואים - ערוץ 2, רשת
4. מעורב ירושלמי - ערוץ 2, קשת
5. פרשת השבוע - HOT 3

סדרה קומית דרמטית:
1. אימא'לה - ערוץ 2, קשת
2. אלביס, רוזנטל והאישה המסתורית - ערוץ 2, קשת
3. החיים זה לא הכל (עונה 4) - ערוץ 2, טלעד
4. השיר שלנו 2 - yes ערוץ הקולנוע הישראלי
5. טלנובלה בע"מ - HOT 3

תוכנית בידור:
1. ארץ נהדרת - ערוץ 2, קשת
2. הרצועה - ביפ ערוץ הצחוק HOT
3. משחק מכור (עונה 2) - ערוץ 2, רשת
4. עולמו של רנו פסקאל - ביפ ערוץ הצחוק HOT
5. קצרים (עונה 2) - ערוץ 2, רשת

סדרת תעודה:
1. ארץ המתנחלים - ערוץ 2, טלעד
2. גשר על הוואדי - yes דוקו
3. הבטחנו זה לזו - ערוץ ישראל 10
4. שעות אמיתיות עם צופית גרנט - ישראל 10
5. שקופים - ערוץ 2, רשת

תוכנית אירוח:
1. בנות - HOT 3
2. חוצה ישראל עם רינו צרור - הטלוויזיה החינוכית
3. יאיר לפיד - ערוץ 2, רשת
4. יצפאן - HOT 3
5. מבט בשניים - ערוץ 23 / ערוץ 2
6. ערב טוב ישראל- עם יהורם גאון - ערוץ 2, קשת

תוכנית מגזינית בתחומי תרבות ופנאי:
1. אודטה - ערוץ ישראל 10
2. העולם הבוקר - ערוץ 2, רשת
3. Y בעשר- yes ערוץ הקולנוע הישראלי
4. ערב טוב עם גיא פינס - HOT 3
5. כל בוקר עם קובי מידן ולינוי בר-גפן - ישראל 10

תוכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות:
1. דין וחשבון עם רינו צרור 4 - ישראל 10
2. זה הזמן עם עמנואל רוזן - ישראל 10
3. חדשות 10 - ישראל 10
4. יצאת צדיק 2 - ערוץ 2, קשת
5. לונדון וקירשנבאום - ישראל 10
6. עובדה - ערוץ 2 קשת

תוכנית מציאות (ריאליטי):
1. אמא מחליפה - ערוץ 2, קשת
2. בחזרה לתחתית - HOT - ערוץ 8
3. הדוגמניות 2 - ישראל 10
4. נולד לרקוד - ערוץ 2, קשת
5. רוקדים עם כוכבים - ערוץ 2, רשת

השחקן הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
1. אייל שכטר - כתב פלילי
2. אסי דיין - בטיפול
3. יגאל עדיקא - מלנומה אהובתי
4. מנשה נוי - פרשת השבוע
5. שמיל בן ארי - מעורב ירושלמי 2

השחקנית הטובה ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
1. איילת זורר - בטיפול
2. מאיה מרון - בטיפול
3. עלמה זק - בטיפול
4. קרן מור - פרשת השבוע
5. שרה פון-שוורצה - מעורב ירושלמי 2

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית-דרמטית:
1. אבי קושניר - החיים זה לא הכל
2. אלון פרידמן - אמאל'ה
3. עפר שכטר - טלנובלה בע"מ
4. רן דנקר - השיר שלנו 2
5. שייקה לוי - אלביס, רוזנטל והאשה המסתורית

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית-דרמטית:
1. אורנה בנאי - אמאל'ה
2. טלי שרון - טלנובלה בע"מ
3. נינט טייב - השיר שלנו 2
4. ניצה שאול - אלביס, רוזנטל והאשה המסתורית
5. ענת וקסמן -החיים זה לא הכל

דרמה המקורית, סרט טלוויזיה ומיני-סדרה:
1. בסימן ונוס - HOT 3
2. חצאית דמעות - ערוץ 2
3. ירח של זאבים - HOT סרטים
4. מלנומה אהובתי - ערוץ 2, רשת
5. עכשיו או לעולם לא - ערוץ 2, רשת

תוכנית ילדים ונוער:
1. בלי גרביים - HOT ערוץ הילדים
2. חיי כלב - HOT ערוץ הילדים
3. ילדי הים האדום - ערוץ לוגי
4. עולם מושלם - yes/ערוץ הילדים
5. ראש גדול 2 - ערוץ הילדים

השחקן הטוב ביותר בסדרת ילדים ונוער:
1. אבי קורניק - השמינייה
2. אדם הירש - ראש גדול
3. דני לשמן - השמינייה
4. ידידיה ויטל - השמינייה
5. מיכאל אלוני -השמינייה

השחקנית הטובה ביותר בסדרת ילדים ונוער:
1. אלמה בן זאב - ראש גדול
2. הילי ילון - השמינייה
3. כליל חורש פרחי דקל - חיי כלב
4. עדי הימלבלוי - השמינייה
5. שירה וילנסקי - השמינייה

הבימוי הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
1. ניר ברגמן וחגי לוי - בטיפול
2. גור בנטביץ' - בסימן ונוס
3. עדי בנימינוב - ילדות רעות
4. אורי ברבש - מילואים
5. יוסי מדמוני ודוד אופק - מלנומה אהובתי
6. ינקול גולדווסר ושי כנות - מעורב ירושלמי
7. רני בלייר - פרשת השבוע

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית-דרמטית:
1. רם נהרי - אימא'לה
2. אבי כהן - אלביס רוזנטל והאישה המסתורית
3. עדי בנימינוב - החיים זה לא הכל
4. שירלי שטרן - השיר שלנו 2
5. שי קפון - טלנובלה בע"מ

הבימוי הטוב ביותר בסדרת ילדים ונוער:
1. רועי פלורנטין ומיכל חגי - המערכת
2. רובי דואניס - השמיניה
3. רני סער - זומזום
4. ליאורה קמינצקי - חיי כלב
5. מרקו כרמל - ילדי הים האדום
6. אהרון קפלן - ראש גדול

התסריט הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
1. אורי סיון, ניר ברגמן, אסף ציפור, יעל הדיה, דפנה לוין, ארי פולמן - בטיפול
2. גדעון מרון, עפר גרינשטיין, צביקה קרצנר, דוד אקרמן, גיא מאירסון - כתב פלילי
3. יוסי מדמוני ודוד אופק -מלנומה אהובתי
4. חנה אזולאי-הספרי, אהרון פוירשטיין, שלומי פרי, ערן קולירין, אמיל בן שמעון, רחל שילה, חיים מרין - מעורב ירושלמי
5. ארי פולמן ורני בלייר - פרשת השבוע

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית-דרמטית:
1. תמר מרום - אימא'לה
2. שלמה משיח - אלביס רוזנטל והאישה המסתורית
3. דניאל לפין - החיים זה לא הכל
4. אורי גרוס - השיר שלנו 2
5. דרור נובלמן - טלנובלה בע"מ

התסריט הטוב ביותר בסדרת ילדים ונוער:
1. גלית רויכמן, אלעד חן ויובל כהן - בלי גרביים
2. ציון רובין, מיכל חגי ורונה סגל - המערכת
3. גיורא חמיצר - השמיניה
4. ליאורה קמינצקי, אמיל בן שמעון, יובל גרנות, מיכל חגי, סיגל פרחי וביטל קורמן - חיי כלב
5. גל פרידמן - ראש גדול
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by