בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'וני תעשה לי פיראט 

ג'וני תעשה לי פיראט

 
 
מטין בילמן

"שודדי הקאריביים 2", שניים ישראלים ועוד ים סרטים במדריך סרטי השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מישהו לרוץ איתו

מתוך הסרט "מישהו לרוץ אתו"
 מתוך הסרט "מישהו לרוץ אתו"    
Someone to run with
דרמה, ישראל 2006, במאי: עודד דוידוף

הסרט הישראלי המדובר של הזמן האחרון מבטיח רבות. הנכם מוזמנים לראות אם הוא גם מקיים.
"מישהו לרוץ איתו" מבוסס על רב המכר מאת דויד גרוסמן, ומספר, שני סיפורים ירושלמים שהם בעצם אחד. אסף, נער גמלוני וביישן מוצא כלבה עזובה שננטשה על ידי בעליה. הוא מגלה שהיא שייכת למוסיקאית צעירה בשם תמר, ועם הכלבה הוא יוצא לתור אחרי הבחורה. כשהוא מוצא אותה הוא מוקסם ממנה, מרותק אליה. הסיפור השני מתרחש חודש לפני, ובו אנו מכירים את תמר, אשר יוצאת למשימה משלה, ומסתבכת עם עולם של מטה ברחובות העיר, במעין מחווה לצ'ארלס דיקנס. בשלב מסוים ומפתיע שני הסיפורים הללו יתחברו.

בסרט מככבים בר בלפר, יונתן בר אור, צחי גראד ואחרים. את הסרט ביים עודד דוידוף, אשר ביים בעברו גם את "מרס תורכי". הסרט היה לסרט הישראלי הראשון אי פעם שפתח את פסטיבל ירושלים.
 

שודדי הקאריביים 2: תיבה של איש מת

מתוך הסרט "שודדי הקאריביים 2: תיבה של איש מת"
 מתוך הסרט "שודדי הקאריביים 2: תיבה של איש מת"    
Pirates of the Carribean 2 – Dead Man's Chest

סרט המשך לאחד הסרטים המהנים ביותר בעשור האחרון. בואו נקווה שגם זה. סיפור העלילה הוא כזה: קפטן ג'ק ספארו, בגילומו של הגאון ג'וני דפ, חייב חוב של כבוד לדיווי ג'ונס, קפטן אחר. הצרה היא שאם עד זמן כך וכך הוא לא ישלם את חובו, תוצב עליו קללה נצחית, מהסוג הלא נעים. ידידנו ספארו חייב לטכס עצה, וכל, אבל כל האמצעים כשרים – פיראט, שכחתם? בסרט מכבים אורלנדו בלום הצמיגי, קירה נייטלי הדקיקה ועוד.

הסרט שבר בשבוע שעבר כל כך הרבה שיאי הכנסות, שקצרה היריעה מלהכיל. בשבוע אחד הרוויח הסרט סכום מפעים של מעל 153% טריות דולר וקיבל 53% טריות

טריילר
אתר רשמי
 

מלח הארץ

מתוך הסרט "מלח הארץ"
 מתוך הסרט "מלח הארץ"    
Salt of the earth
דרמה, ישראל 2006, במאי: אורי ברבש

מי היה מאמין ששני סרטים ישראלים עולים באותו שבוע על המסכים? מבורך, מבורך, מבורך. הפעם, סרט מבית היוצר של האחים ברבש. סרט כל ישראלי המשלב בסיפורו את מהות הישראלי הממוצע – תחמן, תאב כסף, מילואימניק, חבר בלב ובנפש.

ארבעה חברים המכירים עוד מימי השירות ביחידה מובחרת כבר בסוף שנות השלושים לחייהם. איש איש ובעיותיו הוא. כאשר הם מחליטים לבצע שוד מתוחכם ונועז מבעל בית הימורים לא חוקי, זו נשמעת כמו התוכנית המושלמת. אבל בישראל כמו בישראל, לא כל מה שנוצץ הוא זהב, והשוד מסתבך. עם קאסט מרשים ביותר הכולל את אקי אבני, ליאור אשכנזי, נתי רביץ, אלון נוימן, צחי גראד ועוד.

טריילר
 
 

חברות עם כסף

 
Friends with money
דרמה, ארה"ב 2006, במאית: ניקול הולופסנר

סיפורן של ארבע חברות ותיקות וקרובות ממערב לוס אנג'לס. אוליביה, הצעירה שבהן, עזבה משרה חינוכית ובינתיים היא מתפרנסת כעוזרת בית. לא נראה כי מייק, החבר החדש שלה, הוא גבר ראוי וחיי המין שלהם מתקיימים בבתים שהיא מנקה. פראני, עקרת בית, נשואה לכסף ולא מסתמנים שום בקיעים בנישואיה עם מאט. ג'יין, מעצבת אופנה חמוצה, נשואה באושר לאהרון הבריטי ולא נראה שאיכפת לה אם כולם מרכלים כי הוא גיי. כריסטין היא תסריטאית הכותבת יחד עם דויד בעלה. עבודת הצוות גורמת למריבות אינסופיות ומציבה סימן שאלה גדול על העתיד המשותף. עם ג'ניפר אניסטון, קת'רין קינר, ג'ואן קיוזאק ועוד.

הסרט זכה בביקורות חיוביות סה"כ והרוויח קצת מעל 13 מיליון, שזה בסדר גמור

טריילר
אתר רשמי
 

ההבטחה

מתוך הסרט "ההבטחה"
 מתוך הסרט "ההבטחה"    
Wu ji
דרמה, סין 2005, במאי: צ'ן קאיגה

במסורת המסורת, "נמר, דרקון", "גיבור" ועוד כהנה וכהנה, מגיע עוד סרט סיני תקופתי, עתיר תקציב פעלולים ופאתוס.

הימים הם ימי מלחמה עקובה מדם בממלכה הסינית. ילדה קטנה וענייה פוגשת באלת המזל שמציעה לה הצעה – תחיי בעושר ובעושר, אך אהבת אמת לא תקבלי לעולם. הילדה כמובן מסכימה. שנים אחר כך אנו פוגשים בה, חיה את חייה כאילו הייתה פריס הילטון, אך לפתע מגיע צעיר מסתורי ואלמוני ההופך את עולמה. הסרט זכה להצלחה בארץ מוצאו אך נקטל בארה"ב וקיבל רק 29% טריות

טריילר
אתר רשמי
 

מסיבת שכונה

מתוך הסרט "מסיבת שכונה"
 מתוך הסרט "מסיבת שכונה"   
Dave chapelle's block party
קומדיה-תיעודי, ארה"ב 2006, במאי:מישל גונדרי

יש כמה סיבות מצוינות לראות את הסרט הזה. שתי העיקריות הן: דייב שאפל ומישל גונדרי.
שאפל נחשב כבר שנים כאחד הקומיקאים הרדיקאלים בארה"ב, עם פה מלוכלך ואג'נדה מלוכלכת עוד יותר, ששוחט פרות קדושות בקצב מסחרר. במהלך מפתיע, הוא מחליט לארגן מסיבת רחוב פרועה בברוקלין, חינם לקהל הרחב, עם כל השמות החשובים במוסיקה השחורה בארה"ב – קנייה ווסט, אריקה באדו, הפוג'יז, מוס דף ועוד. סרט זה הוא תיעוד ההכנות וההופעה עצמה. את הסרט ביים מישל גונדרי, במאי צרפתי דווקא, אשר ביים את הסרט "שמש נצחית בראש צלול". השילוב נשמע מרתק. ולפחות לפי המבקרים בארה"ב, גם מוכיח את עצמו. בקופות הוא גרף קרוב ל-12 מיליון דולר.

טריילר
אתר רשמי
 

כיפה אדומה הסיפור האמיתי

מתוך הסרט "כיפה אדומה הסיפור האמיתי"
 מתוך הסרט "כיפה אדומה הסיפור האמיתי"   
Hoodwinked
קומדיה, ארה"ב 2005, במאים: קורי וטד אדוארדס, טוני ליץ'

דמיינו את אקירה קוראסווה הולך ביער, פוגש את האחים גרים, ואליהם מצטרפים שלושה בחורים מברוקלין. זו התוצאה - "ראשומון" פוגש את כיפה אדומה פוגשת את ה"ביסטי בויז".
מה באמת קרה שם, ביער? עם כיפה, הזאב והסבתא המוזרה? הסרט מנסה לענות בתורה קומית על שאלות אלה ואחרות. הסרט הרוויח בארה"ב קצת מעל 50 מיליון דולר וקיבל 47% טריות
עם קולותיהם של אן האת'וויי וגלן קלוז.
הסרט יוקרן בדיבוב ובשפת המקור

טריילר
אתר רשמי
 

טאפאס

מתוך הסרט "טאפאס"
 מתוך הסרט "טאפאס"   
Tapas
דרמה, ספרד 2005, במאים: חוסה קורבצ'ו וחואן קרוז

חמישה סיפורים המתרחשים בספרד של ימינו, וכל זאת על רקע של בר אחד, כמה חנויות, ושלל דמויות מעניינות אשר חייהם נקשרים זה בזה, ואיך שכחנו את הרקע הקולינארי - הוא הטאפאס. הסרט זכה בשני פרסי גויה, שזה האוסקר הספרדי – לסרט הביכורים ושחקנית המשנה.

אתר רשמי
 

לאסי

מתוך הסרט "לאסי"
 מתוך הסרט "לאסי"   
Lassie
משפחה, בריטניה 2005, במאי: צ'רלס סטורידג'

עוד קונסטלציה במסורת הסרטים על הכלבה האהובה והחמודה מכולן – לאסי. הסרט המקורי היה בשנות הארבעים ומאז הוליד אינספור סרטים, סדרות, ספרים ומה לא. הפעם סיפור הסרט מתרכז במשפחה טובה אך מרוטה הגרה בעיירת כורים בסקוטלנד. הימים הם ימי מלחמת העולם השנייה והמשפחה נאלצת למכור את כלבתם לאציל לא נחמד. לאסי מנסה לברוח ויוצאת במסע ארוך ומקסים אל ביתה. הסרט זכה לביקורות מצוינות ול- 86% טריות. עם פיטר אוטול הוותיק, סמנתה מורטון ועוד. הסרט יוקרן בדיבוב ובגרסה המקורית.

טריילר
טריות
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by