בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ניפר לופז דופקת מכות 

ג'ניפר לופז דופקת מכות

 
 
אודליה ברקין

ג'ניפר לופז מנסה לברוח מבעלה המתעלל, ומותחן חדש פרי מוחו של טום קלנסי, בכיכובו של בן אפלק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל הפחדים כולם

 
The Sum Of All Fears

עיבוד רביעי לאחד מספריו של טום קלנסי שבמרכזו סוכן ה CIA המבריק ג'ק ראיין (שגולם בעבר על ידי אלק בולדווין והריסון פורד).עיבודים קודמים היו "המרדף אחר אוקטובר האדום", "משחקים פטריוטיים", "סכנה ברורה ומיידית".

בגלגולו הנוכחי, זוכה ג'ק ראיין בלסת של בן אפלק. הוא צעיר ללא משפחה, היסטוריון המתמחה בתולדותיו של נשיא רוסיה החדש. ראש ה CIA, ג'ון קאבוט, (מורגן פרימן) מזמן אותו בדחיפות לאחר שמתברר שפצצת אטום אחת חסרה וייתכן מאוד שהיא בידי הרוסים (לפי הסרט הפצצה, אגב, הייתה שייכת למדינת ישראל ונפלה לידי המצרים במלחמת יום כיפור ואיכשהו נמכרה בשוק השחור לידי גורמים עוינים). האם יצליחו השניים לאתר את הפצצה ולמנוע מלחמה עולמית? דרמת מתח.

במאי: פיל אלדן רובינסון (סניקרס), 124 דקות, ארה"ב 2002

הקרנות: אילת- גיל; אור יהודה- גיל; אשדוד- גיל; אשקלון-גיל; באר –שבע-אורי; בת ים- רב חן; הוד השרון- גיל; הרצליה- רב חן; חולון- גלובוס; חדרה- לב; חיפה- גלובוס, אורי; ירושלים- גיל; כפר סבא- גיל; כרמיאל-רב חן; נהריה- גלובוס; נתניה- גיל; נס ציונה- גיל; פתח תקווה- גיל, היכל; קרית אונו- רב חן; קרית ביאליק- קריון; קרית שמונה- גיל; ראשל"צ- הזהב, גיל; רמת גן- לב אלרם; רחובות- רב חן; רעננה- פארק; תל אביב- גלובוס, הוד, פאר.
 
 
Box Office Magazine: הסרט סובל מחורים עצומים בעלילה וחוסר עקביות משווע. כיצד יתכן שדמותו של ג'ק ראין שגולמה בעבר על ידי הריסון פורד ואלק בולדווין, נעשית לפתע צעירה בשלושים שנה? הסרט דורש מהצופים להשהות כל חוש הגיון ולהאמין לדברים ממש מגוחכים. לכן הוא נכשל.

Film Threat: מותחן מורט עצבים המתאר תרחיש שלצערנו, לאחר "אסון התאומים", הוא לא כל כך בלתי אפשרי. הקסם הקליל שבן אפלק ניחן בו לא מתאים לדמות כל כך כבדה כמו ג'ק ראין, מצד שני ככל שהעלילה מתקדמת, הוא צומח לתוך דמותו של ראיין ומתאים עצמו אליה. הבימוי מאופק ואינטיליגנטי. כימיה מדהימה בין פרימן לאפלק.

EFilmcritic: לולא הטכנולוגיה המתקדמת ונוכחותו של בן אפלק, אפשר היה לטעות ולחשוב שזה סרט ג'יימס בונד ישן מימי המלחמה הקרה. לפני שלושים שנה היה לסרט פוטנציאל להפוך לשובר קופות, היום הוא פשוט מעייף. הנוכחות האמיתי בסרט היא של מורגן פרימן. אפלק נראה כמו כוכב המשנה בסרט של עצמו.
 

עד כאן

 
ENOUGH

כשסלים (ג'ניפר לופז), הכירה את מיץ' בעלה (בילי קמפבל), היא לא העלתה על דעתה שיום יבוא והוא יכה ויתעלל בה. אחרי מספר שנות נישואים, היא לוקחת את בתה בת החמש ועוזבת את הבית אבל מיץ' האובססיבי לא מתכוון להניח לה. סלים המבוהלת מחליטה שעליה ללמוד קרב מגע (המידע היחצ"ני על הסרט מציג את אומנות הלחימה הזאת כאמנות הנלמדת על ידי חיילי צה"ל) ולהתעמת מולו בעצמה. האם תצליח סלים לגבור על בעלה הפסיכופט? מותחן פעולה.

במאי: מייקל אפטד ("ג'יימס בונד- העולם אינו מספיק"), 111 דקות, ארה"ב 2002

הקרנות: : אור עקיבא- רב חן; אילת-אילת; אשדוד- רב חן; אשקלון-רב חן; באר שבע-רב חן; בת ים- רב חן; הרצליה- רב חן; חולון-גלובוס; חיפה-רב חן מרכז הקונגרסים, רב-חן לב המפרץ; ירושלים- רב חן; כפר סבא-גיל; כרמיאל- רב חן; מעלה אדומים- רב חן; נהריה- גלובוס; נתניה- רב חן; סביונים- רב חן; פתח תקווה- רב חן; רחובות- רב חן; רמת גן-רב חן איילון; ראשל"צ- רב חן, הזהב; רעננה - פארק; תל אביב- גת.
 
 
 
ג'ניפר לופז מפגינה יכולות משחק לא רעות בכלל ונראית מצוין בטייץ וגופיה. אלו הם שתי הסיבות העיקריות ללכת לסרט הזה. אזהרה: לאוהבי אי.אר שבקהל ודאי יהיה קצת לא נוח לראות את נוח ווילי (דוקטור קרטר המקסים) בתפקיד השמוק התורן. התפניות העלילתיות קצת תמוהות, אבל מה זה חשוב? כל עוד יש מכות, ניצחון הרוח על הגוף, מפגני תושייה ואומץ לב (לפחות כמו בפרק משובח של "מקג'ייור") והכי חשוב- קתרזיס, שווה לתת לסרט יד ואף ראסיה. בידור סתמי.

EYE Weekly: הסרט מטפל בתופעת הנשים המוכות באופן לא רציני ולא אינטליגנטי. במקום להעמיק נתנו לבעל המכה זוהר הוליוודי, והפכו אותו לפסיכופט. דמותה של לופז חלולה לחלוטין ורוב הזמן היא בעיקר מזיעה והולכת מכות.

Haro Online: זה לא הגיוני שדמותה של לופז לא מדווחת על כל ההצקות של בעלה למשטרה ועוד יותר לא הגיוני הידע הרב שבעלה מפגין במחשבים ובשיטות ציטוט לטלפונים. המתח והדרמה הפוטנציאליים מתפוגגים ככל שהעלילה הולכת ונעשית טיפשית ולא הגיונית. טוב כסרט טלוויזיה בלבד.

Reel.com: התחלה מבטיחה ותסריט מלא הומור לא מונעים מהסרט להידרדר אבל- יש משהו בסרטי נקמה שעושה טוב על הלב. הצופים ימצאו את עצמם מחכים בכיליון עיניים לרגע שבו לופז תכסח את הצורה לבעלה המתעלל וכשזה קורה- ייהנו מכל רגע.
 

בשבועות הקודמים

 
לפניכם מבחר בקורות על הסרטים שמציגים כעת בבתי הקולנוע ברחבי הארץ, בעזרתן תוכלו להחליט איזה סרט שווה לכם לראות.

סיינס, חצוצרה בואדי, אין חדשות מאלוהים
נוסחה לרצח, שלטון האש, באראן, כוחה של מילה
דו"ח מיוחד, דוקטור סליפ, תמונות מזירת הפשע

ארכיון הביקורות המלא

האם בן אפלק, האיש בעל לסתות הברזל, מספיק מוכשר כדי להיכנס לנעליהם של הריסון פורד ואלק בולדווין? הם כדאי שג'ניפר לופז תשקול קריירת משחק רצינית? בואו לדבר על זה בפורום הקולנוע של נענע
 

אתרים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by