בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השיר שלה? 

השיר שלה?

 
 
לילך וולך

הצעת הנישואין ב"כוכב נולד" הייתה גרסת כיסוי של פרק הסיום של "השיר שלנו". מקריות או לא - ישראלה, כמו שאר הטאלנטים, היא ממש לא העניין המרכזי של התוכנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראלה אסגו, אחרי הצעת הנישואין (מתוך אתר הסדרה)
 ישראלה אסגו, אחרי הצעת הנישואין (מתוך אתר הסדרה)   
בריקוד הצמוד בו רוקדים החיים והייצוג שלהם, בדרך כלל מי שנגרר רפה רגליים, מועד וכושל. אלו החיים. הייצוג שלהם הופך להיות הרבה יותר משמעותי ו"חי" מן המקור, שהולך ודוהה. זקוקים לדוגמאות? הנה בבקשה - אלוהי הטלוויזיה זימן לכם בשבוע אחד משחק "חפש את ההבדלים":

פרק הסיום (המוצלח למדי) של "השיר שלנו", מראה איך במופע בהנחיית, מי אם לא, צביקה הדר, מציעה תמרה (אניה בוקשטיין) לרני (רן דנקר) נישואים (הצעה לסקס על בסיס קבוע עם דתיה). דמעות של בנות 14 נמחו ודאי בכל הארץ, גם צביקה הדר מאוד התרגש, זאת אומרת, צביקה הדר בתפקיד צביקה הדר, התרגש את ההתרגשות המתנפחת שלו, שעוברת כשחותכים לפרסומות.

והחיים עצמם, מה הם מספקים לנו? ישראלה אסגו (בתפקיד ישראלה אסגו), נראית כמו מלכת שבא בכבודה ובעצמה, שרה שיר משעמם שצביקה פיק הגריל לו את המנגינה ברגע של הסחת הדעת. והנה, הופה – תראו מי בא? החבר של ישראלה אסגו (בתפקיד החבר המתרגש שלא יודע מאיפה זה נפל עליו), עם קופסת קטיפה וכריעת ברך מהוססת. צביקה הדר (צביקה הדר), מאוד התרגש. ישראלה לא כל כך. אנחנו יצאנו לפרסומות.

חוזרים ואומרים, וכנראה צודקים, שזו העונה הטובה ביותר של "כוכב נולד". אני אהיה האחרונה להתווכח: החברה'לך מזמרים כזמירים, משוייפים ומקצועיים, כובשי קהל ובעלי כריזמה ו/או סיפור חיים עסיסי "כומו שאנחנו אוהבים". ובכל זאת – העניין הוא לא בהם.

ההרגשה המוחצת יותר היא שבזמן שאנחנו פתחנו את הפה לקבל את הסוכריה, דחפו לנו בדרך כף שמן קיק. אנחנו סובלים את "כוכב נולד" למרות הציוניזם בגרוש שמאביסים אותנו בו, למרות הדיסקיות נגד האלימות (מישהו אמר הדיסקיות בחתימת אושרי כהן ורן דנקר? צירוף מקרים?), למרות הנסיונות החורקים לייצר דרמה מאבני חצץ, למרות ש"ליבם איתנו", למרות עטיפת העופרת הכבדה כל כך בה עוטפים את הכשרונות הרכים והצעירים הללו.

אף מילה על ג'קו או על זהבית או מאיה – הרי לא מדובר בהם. מדובר במאות אלפי הנורות שיאירו את פארק הירקון באור יקרות, מדובר במליון וחצי דולרים שישפכו על תוכנית הגמר. מה אתם מודאגים? הרי אתם תחזירו את ההשקעה. אתם בתפקיד הגרופיז, תפגשו את הזמרים בתפקיד הטאלנטים לעתיד, ואת הכל יממנו המשקיעים בתפקיד המתעשרים על חשבונכם. מישהו עדיין חושב שמדובר בביצוע הקאבר הכי טוב?

בקטנה
ואם כבר פרק הסיום של "השיר שלנו", זה לא שיש לנו כוונות רצחניות דווקא, אבל אם כבר להרוג שתי דמויות, לנו היו הצעות טובות יותר לפעולה ממוקדת ומחומצנת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by