בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ריקוד מושחת 

ריקוד מושחת

 
 
אמיר עמרמי

לימור אטיאס הייתה ההבטחה הגדולה של "רוקדים עם כוכבים 2", רק שהקהל והשופטים חשבו אחרת השבוע. אז מה קרה שם, בעצם? מה היא חושבת על זה? מה חושב על זה קלוד דדיה ומה שלום חיים השבוז. התחקיר המלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לימור אטיאס וחיים פרשטיין. מחייכים, מה יש? (צילומים: יוני המנחם)
 לימור אטיאס וחיים פרשטיין. מחייכים, מה יש? (צילומים: יוני המנחם)   
כמעט שבוע שלם עבר מאז הודחה לימור אטיאס מהעונה השנייה של "רוקדים עם כוכבים" והעולם ממשיך להסתובב. אטיאס פרצה לפלזמות בסלון בתוכנית "השמינייה" של ערוץ הילדים, ובמקביל שיחקה את חלי החסודה ב"ילדות רעות" ששודרה בערוץ 24. היה מי ששם לב שהיא גם רוקדת לא רע, והשאר כבר היסטוריה.

בתוכנית הריקודים של "רשת" היא הפגינה יכולות פיזוז מרשימות במיוחד. הדיבור במסדרונות וה-Small Talks בפינות הקפה בעבודה הבטיחו לה את המקום הראשון. זאת תוכנית של כוכבים, ומהבחינה הזאת היא הייתה הכוכבת הטובה ביותר. הדף אמנם סופג הכל, אבל השופטים והקהל הגדול, מסתבר, חשבו השבוע מעט אחרת.

את מצליחה לאסוף את השברים אחרי ההדחה?
"אני חושבת שהמילה 'הדחה' לא כל כך מתאימה פה. אני ממש לא מרגישה מודחת. אתה יודע מה, אני אפילו לא אוהבת את המילה הזאת. כל התוכנית הייתה בשבילי חוויה מדהימה".

אבל הקהל, שהוא אכזרי לפעמים, חשב שהגיע זמן לסיים אותה.
"אני חושבת שזה מעבר למה שהקהל חשב. גם לשופטים היה משקל מאוד גדול. הציונים שלנו היו נמוכים מדי. אם הקהל היה מצביע יותר, אז היינו עולים לשלב הבא. אבל גם פחות ישבתי לחשוב מה זה אומר או לנתח את זה. בשורה התחתונה מאוד נהניתי. זה היה מאוד קשה והיה שווה את זה".

לימור אטיאס (23) רקדה בתוכנית לצידו של הרקדן חיים פרשטיין. היא זוכרת את עצמה רוקדת מאז שהיא זוכרת את עצמה. "אני מדברת איתך על סביבות גיל תשע. הייתי יושבת מול הטלוויזיה, צופה ב-MTV ומנסה לחקות את כל הרקדנים שראיתי שם".

הטבילה הראשונה שלה בשואוביז הייתה דרך עולם הדוגמנות. רק נצרף הבהרת מציאות קטנה: דוגמנות זה שואוביז. לחלוטין. כבר מזמן לא מוכרים לנו רק בגדים. חזרה לקו המנחה: אטיאס הצטרפה לסוכנות הדוגמנות "DNA" (לחצו כאן אם בא לכם לשטוף קצת את העיניים), דרך החבר הנוכחי שלה, דני. דני הכיר את רפי יוגב מהסוכנות, כי האקסית שלו הייתה חתומה שם. מישהו אמר טלנובלה?

לא פחדת שתיכנסי לסטיגמה הפופולארית של הדוגמנית שרצתה להיות שחקנית וכו'?
"למען האמת, במקרה שלי תמיד רציתי להיות דוגמנית, לא שחקנית. השקעתי גם זמן במשחק, אבל אני מאוד אוהבת דוגמנות. מגיל קטן אני חולמת על זה. אני נורא אוהבת את ההליכה על המסלול. כן, כן, בעיקר מסלול ולא צילומים. מה לעשות שהמטר שבעים שלי לא יכול לעזור לי בזה יותר מדי. אבל זה עדיין מה שאני הכי אוהבת לעשות".
 

צריך שניים לטנגו

זה לא אני, זו כימיה. קלוד דדיה, גרסת השופט (צילום: יח"צ)
 זה לא אני, זו כימיה. קלוד דדיה, גרסת השופט (צילום: יח"צ)   
חבר פאנל השופטים, קלוד דדיה, מודע לנתונים החיצוניים של אטיאס שיכולים להבטיח לה קריירת זוהר כדוגמנית, ומעבר לזאת גם מודה שדלת משרדו פתוחה בפניה בכל עת שתחפוץ: "לימור אטיאס היא כחומר ביד היוצר", מסכם דדיה את השתתפותה בעונה הנוכחית. "הייתי מאוד שמח לעבוד איתה בעתיד. היא רקדנית מושלמת. מדהימה מבחינה טכנית וחיצונית. ממש כמו שכתוב בספרים. כמו שצריך להיות".

במה הועילו חכמים בתקנתם? למה היא בחוץ?
"אנחנו מתקרבים לגמר וזכוכית המגדלת בררנית יותר. אני הרגשתי שהייתה בעיה של כימיה עם בן הזוג שלה. הרגשתי שהם לא נותנים יד אחד לשני, אלא מתחרים זו בזה. הרגשתי שחיים אומר לעצמו שעכשיו זה השואוטיים שלו, ושזה הזמן שלו להיחשף. היה שם משהו לא אמיתי".

"היה עוד משהו אצל לימור שהפריע לי. תווי הפנים שלה, ההגשה שלה, איך שהיא מעבירה את הריקוד, היו מאוד דומים. גם בטנגו וגם בוואלס, שאלה שני ריקודים שונים לחלוטין הוגשו באותה צורה. זה היה יותר מדי נעים וחייכני. לא קיבלתי דרמה מתווי הפנים שלה. היו חסרות לי אמוציות, היה חסר לי רגש. לראות שיש שם משהו נוסף מעבר ליופי המדהים שלה".

נשמע שגם יש לך משהו קטן נגד חיים שלא קשור אליה, ויוצא שהיא בסוף זאת שמפסידה מזה.
"שניהם אחראיים. היא הכוכבת. היא צריכה לטוות את הדרך שבה היא רוצה לנצח".

אבל הגבר הוא זה שאמור להוביל, לא?
"נכון, אבל הרגשתי ששניהם מתחרים אחד בשני, ומהבחינה הזאת שניהם אשמים. אבל זה רק בתוכנית. אני עובד עכשיו על מופע בקיסריה עם שרית חדד, ואני הולך לפנות לחיים ואני מקווה שהוא יסכים, ויתייחס לזה בצורה מקצועית ובוגרת. הוא בחור צעיר ומוכשר מאוד, וירטואוז, אבל הוא עדיין צריך שיכוונו אותו איפה להפגין יותר כוח ואיפה להיות עדין יותר. אני מאמין שהוא מרגיש עכשיו כמו נפש פצועה, גם ראו את זה על המסך. אבל במקום לפעול על פי חוק הכלים השלובים, הם היו קצת אחד נגד השני".

אבל ריקוד זה אמנות, ואמנות היא סוג של חופש. נשמע שאתה מאוד נצמד לחוקים כל הזמן.
"יש הבדל בין הופעה שזה שואו לכל דבר, ואפשר לעשות שם מה שרוצים, לבין תחרות, שיש לה מסגרת, יש מקצבים והמון דברים שצריך לקחת בחשבון. לימור לא מכירה את החוקים האלה של הריקודים הסלוניים, ודווקא חיים, שמגיע מהתחום, היה צריך לבוא מוכן יותר ולומר לה שאלה החוקים והוא לא מוכן לעבור עליהם. אני, למשל, אתן לו יד חופשית לעשות מה שהוא רוצה בקיסריה, אם הוא יסכים להצטרף".

יש מקום גם ללימור במופע של שרית חדד?
"לא. לימור היא כוכבת בפני עצמה. אתה תראה שעוד מעט יתחילו לפנות אליה שתוביל מחזות זמר ותפקידים נוספים. היום יודעים שהיא רקדנית וגם שחקנית. אמרתי את זה בתחילת העונה, שהייתי שמח להיות הפייטים לשמלתה. הופתעתי לראות אותה רוקדת מהרגע הראשון. עד שהתגלה לי חוסר הכימיה בינה לבין חיים. ואין מה לעשות, לטנגו צריך שניים".
 

עושה חיים

נולדו לרקוד (צילום: יח"צ)
 נולדו לרקוד (צילום: יח"צ)   
חיים פרשטיין, האקס הטלוויזיוני, לא מתחבר לדבריו של קלוד דדיה, למרות שבעניין שרית חדד הוא כבר יצר איתו קשר. "לא היו ביני לבין לימור שום מלחמת כוחות", מספר הרקדן המקצועי. "זה משהו שאנשים הסיקו, בגלל שזה מה שהציגו בתוכנית. אל תשכח שזאת תוכנית ריאליטי שבנויה על סיפורים דרמטיים, וזה גם מה שהוציאו החוצה. לכולם בתוכנית יש גם ריבים וגם רגעים מקסימים. היינו עובדים ביחד 17 שעות בשבוע, וכנראה החליטו להראות את הרגעים הפחות נעימים".

מגמתי משהו?
"לא יודע. אבל תדע לך שגם צחקנו הרבה בזמן החזרות, וגם חלק מהריבים שלנו היו בצחוק. לדעתי, פשוט שאבו את הקסם שלנו מאיתנו עד שלא נשאר. אבל תרשום שאני מאחל ללימור המון בהצלחה".

רשום. לימור אטיאס, כאמור, נמצאת בפאזה אחרת לגמרי. היא מהנהנת בחיוב לשמע העובדה שסך הכל מדובר בתוכנית בידור. "היו כל מיני אנשים שסיפרו שזה משחק שמכור מראש, אבל זאת תוכנית שיש המון משקל שמשפיע עליה, אם זה הקהל או השופטים, או כל דבר אחר. אני אישית פשוט שמחה על העבודה המטורפת ועל האינטנסיביות. זה גרם לי להרבה אושר, בדיעבד כמובן. שינה הייתה מילה שבכלל לא הכרתי בתקופה האחרונה".

בימים אלה אטיאס מצטלמת לעונה החדשה של "השמינייה", והאמת שבשנה הבאה היא מאחלת לעצמה קצת שקט כדי ללמוד דברים חדשים. היא גם לוקחת שיעורים בפיתוח קול.

קריירת שירה שבדרך?
"להזכירך אני גם שרה, אבל אני לומדת כרגע פיתוח קול פשוט כדי לדעת לשיר נכון. זה סוג של תרפיה בשבילי".

את ממשיכה לרקוד? עסקים כרגיל?
"בטח שאני ממשיכה לרקוד. אבל אני רוצה להשקיע יותר בתחומים אחרים, גם באלה שהתחלתי ולא השקעתי מספיק, כדי שאני אוכל לעשות דברים בצורה טובה יותר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by