בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחילה ונחלה  

מחילה ונחלה

 
 
תרבות נענע

דייויד מתאשפז בבית חולים לחולי נפש לאחר טראומה במהלך שרותו בצה"ל. חזיונות עבר ועתיד מגלים לו סוד כמוס. האם יצליח דייויד לשנות את גורלו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דייויד, יהודי אמריקני צעיר, אידיאליסט ברוחו, מתגייס לצה"ל, ובמהלך שירותו יורה למוות בילדה פלסטינית. הוא מאושפז במוסד פסיכיאטרי היושב על חורבות הכפר הפלסטיני דיר יאסין.

רוחות רפאים של נרצחי הכפר מנסות לתקשר עמו באמצעות "מוזלמן", ניצול שואה, המאושפז במוסד. חזיונות מהעבר ומהעתיד מגלים את האירועים אשר הוליכו לאישפוזו. רוחה של ילדה בת 10 אוחזת בסוד החידה. רק כאשר הסוד נגלה היא תוכל למצוא מנוחה ולתת גם לדויד את האפשרות לסיים גורל ידוע מראש.

אביו של דייויד, הנרי, ניצול שואה אף הוא, ניחן בשחצנותו של אדיפוס ומאמין בהתגברות רציונאלית על טראומה. הוא אינו יכול להבין מדוע בנו מאושפז ומנסה להצילו על ידי הבאתו לניו יורק וטיפול בתרופה אנטי-טראומטית.

בניו יורק מתאהב דייויד בליילה, אמריקנית ממוצא פלסטיני, אם לילדה. עמל, בתה של ליילה, דומה להפליא לילדה בה ירה דייויד למוות.

אותם חזיונות עבר ועתיד, יחד עם סיפור חייו של דויד מגלים את סיפור חזרתה הנצחית של הטראומה והגורל אשר נדמה כי אינו בר שינוי. האם יצליח דייויד לגבור על הזעזוע?

איתי טיראן, מוני מושונוב, קלרה חורי ומכרם חורי בדרמה ישראלית מרגשת.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by