בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
TV ניוז  

TV ניוז

 
 
טל היינריך ונילי אורן

"האו.סי" אמנם לא תמשיך, אבל היוצר שלה כבר עובד על שני פיילוטים חדשים. לעומתה, "איש משפחה" חוזרת וכך גם ואלרי מ-90210. ומה עוד? סנופ דוג נתבע ומייגן מולאלי טבעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זוכרים אותה? קלי בטוח זוכרת (צילום: מהאתר הרשמי)
 זוכרים אותה? קלי בטוח זוכרת (צילום: מהאתר הרשמי)   
ואלרי מאלון ב"מה עובר על בריאן"
טיפאני אמבר טיסן, הלא היא ואלרי מאלון מ"בוורלי הילס 90210", הצטרפה לקאסט של "מה עובר על בריאן". טיפאני תגלם את נטשה דילן, מכרה מהעבר של דייב (ריק גומז), שהופכת לבוסית החדשה שלו ב-KC Gaming. דמות הסקסית, מניפולטיבית ואשת עסקים חריפה שנהנית לשחק משחקים עם כל החבורה, במיוחד עם בריאן (בארי ווטסון) ואדם (מת'יו דייויס). היא משתמשת במיניות שלה, בחוכמה ובקסם האישי, כדי להשיג את מה שהיא רוצה. ממש כמו ואלרי.

"איש משפחה" חוזרת
אחרי חודשיים של המתנה, הפקת האנימציה של פוקס "איש משפחה" עלתה שוב על המסלול. העבודה על העונה השישית הייתה אמורה להתחיל כבר באוקטובר, אבל היוצר סת' מקפרליין חיכה לחוזה חדש עם פוקס וההפקה התעכבה. כעת שלומות ליוצר ולרשת, המעריצים יכולים לחכות בשקט.

NBC תפסה מונית
יצא לכם כבר לעלות על מוניות שירות ולהיתקל במסך פלזמה שמשדר מבזקים ופרסומות? ובכן, לא אנחנו המצאנו את הגלגל. רשת NBC חתמה על הסכם עם Clear Channel Taxi Media, במסגרתו תכניה יפורסמו במוניות בניו-יורק סיטי. אל 50 מוניות צהובות יתווספו מסכי LCD שימוקמו מאחורי המושבים הקדמיים של המונית. בעתיד, מספר המוניות אמור לגדול ל-5,000 מתוך ה-13 אלף שמציפות העיר. על המוניטורים יוצגו תכנים מ-NBC Entertainment, CNBC, MSNBC ועוד. "אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשניות שיחשפו את התכנים שלנו לכמה שיותר אנשים, לא רק לניו-יורקים אלא גם למיליונים שמבקרים בעיר מדי שנה", אמר פרנק ראדיס, סגן הנשיא של NBC.

תביעה נגד סנופ דוג
קבוצת תקשורת ניו-יורקית הגישה תביעה נגד קרן ליגת הנוער בפוטבול של הראפר סנופ דוג. הקרן מואשמת בכך שחתמה על הסכם לסדרת ריאליטי שתתעד את מעורבותו של סנופ בליגה, תוך הפרה של חוזה קודם עם 20th Century Fox לפתח סרט דומה. לפי כתב התביעה, החוזה עם קבוצת התקשורת הניו-יורקית מעניק לה את זכויות השידור המלאות של הליגה תמורת גיוס 100 אלף דולר להפקה, וחלוקה עם הקרן ברווחים. כשנודע לפוקס על התכנונים, היא מיהרה לשלוח מכתב לגורמים המעורבים בעסקה, בו הודיעה על "זכויותיה המלאות לתעד את סנופ בכל סרט, תכנית טלוויזיה, פרויקט או ההפקה המבוססים על הקשר שלו לליגת הנוער בפוטבול".

מהמשרד לקולנוע
ריין ווילסון שמגלם את דוויט בסדרת הקאלט של NBC "המשרד", יככב בקומדיה עבור המסך הגדול שמפתחת MTV בשם Kanan Rhodes: Unkillable Servant of Justice. הסרט יעקוב אחר הרפתקאותיו הכושלות של שליח זימונים לבית המשפט שמבצע את עבודתו בנועם. "זה שילוב של הפנתר הוורוד ואייס ונטורה", אמר המפיק בוב אודנקירק ל"הוליווד ריפורטר".

CSI מפציצה ברייטינג
הרייטינג של תכנית הפשע של CBS נסק השבוע. CSI השיגה את רייטינג השיא שלה העונה, תודות לפרק בו וויליאם פיטרסן אמר "להתראות". כמובן שהעובדה ש"האנטומיה של גריי" שודרה במשבצת המתחרה של ABC בשידור חוזר תרמה לא מעט. הנתונים המרשימים עומדים על 25.9 מיליון צופים. פיטרסן לוקח פסק זמן מהסדרה אבל הוא צפוי לחזור במהרה, על פי CBS. השמועות אומרות שהוא רוצה לנטוש את משכורתו הגבוהה בטלוויזיה לטובת מחזה בימתי.

הכבלים של 2006
רשת USA ראשונה ברייטינג ל-2006 מבין כל רשתות הכבלים האמריקאיות. לפי מדד נילסן, הרשת העמידה ממוצע צופים של 2.6 מיליון לאורך השנה, ובכך רשמה עלייה של 13 אחוזים מ-2005. הרשת מהווה בית לסדרות כמו "מונק", "4400" ו-The Dead Zone.

האנק סטיינברג ו- NBC בחוזה לשלוש שנים
כמו יהודה לוי ונינט בהוט ו-yes, גם האנק סטיינברג (יוצר "ללא עקבות") זכה לסוג של חוזה טאלנט. רק ששלו כמובן יותר שווה מבחינת הכבוד והמרשרשים (שבע ספרות), כי מדובר בשלוש שנים ב-NBC. סטיינברג יפתח פרויקטים חדשים עבור הרשת החל מיוני, לאחר שיסתיים החוזה שלו עם וורנר ברוס. סטיינברג היה בחברה מאז 2002, כש"ללא עקבות" קיבלה אור ירוק מ-CBS. מקורות מלחשים ש-NBC חיזרה אחריו באגרסיביות מהרגע שהוא נהיה פנוי. יהלום לא משאירים בשטח.

פוקס אישרה שלושה פיילוטים
סנגורית קשוחה, פקידי בית המשפט העליון ואחיות בית חולים - יעמדו במרכזם של שלושה פיילוטים בני שעה שהזמינה רשת פוקס. Canterbury's Law מגיעה מבית היוצר של סוני פיקצ'רס ודניס לירי. במרכזה תעמוד עורכת דין שבודקת את גבולות החוק במאבקה להגן על קליינטים חפים מפשע. Supreme Courtships המופקת על ידי פוקס המאה ה-20, היא דרמה קומית על חייהם האישיים והמקצועיים של פקידי בית המשפט העליון. לפרויקט אחיות בית החולים טרם נבחר שם, אך ידוע כי הוא יעסוק בחייהן ואהבותיהן של קבוצת אחיות בבית חולים בעיר גדולה. הכותבים: סמנתה גודמן ואנדי שטרן.
 
ריאן נפרד מהאוקינוס לשלום (צילום: מאתר הסדרה)
 ריאן נפרד מהאוקינוס לשלום (צילום: מאתר הסדרה)   
תגידו ביי ל"או.סי"
עדיין בענייני ניפורט ביץ', שם השמש לא תזרח לעד. רשת פוקס הכריזה ש"האו.סי" תגיע לסיומה לאחר ארבע עונות בלבד. הפרק האחרון ישודר ב-22 בפברואר. "זה מרגיש כמו הזמן הנכון להביא את התכנית לסופה", אמר יוצר הסדרה ג'וש שוורץ. "הודות לעבודה המאומצת של הקאסט, הצוות והכותבים, נהנינו מהעונה המוצלחת שלנו ביותר עד כה, ואין זמן טוב יותר לפרוש מאשר בשיא. זו הייתה חוויה מדהימה. עבור קהל מסוים, בזמן מסוים, ל'או.סי' הייתה משמעות. אנחנו אסירי תודה על זה".

שני פיילוטים ליוצר "האו.סי"
מישה ברטון אמנם מתה, אבל יוצר "האו.סי" עדיין חי ובועט. רשת CW נתנה אור ירוק לפיילוט שיצר ג'וש שוורץ - Gossip Girl. יום קודם, NBC הזמינה פרקים מפיילוט אחר שלו שנקרא Crumbs. יש אנשים שדורך כוכבם. Gossip Girl המבוססת על סדרת ספרים בשם זהה, תעסוק בחבורת מתגברים ניו-יורקים והוריהם. ההתרחשויות עצמן יסופרו מנקודת מבטו של בלוגר אלמוני. "הסדרה מדברת על התרבות שאנחנו חיים בה עכשיו, ועל הדרך בה ילדים מתקשרים", אמר שוורץ למגזין וראייטי. במרכז דרמת האקשן Crumbs עומד אדם שהוריד את כל מאגר הנתונים של ה-CIA אל תוך ראשו. את שני הפיילוטים תפיק חברת וורנר ברוס, איתה יש לשוורץ חוזה הפקה בעל שבע ספרות. וורנר הפיקה גם את "האו.סי".

סרטן ב-HBO
רשת HBO הזמינה פיילוט לדרמה רפואית על השפעת התקווה על חולי סרטן. יוצר "אבודים", ג'יי.ג'יי אברמס, נמצא במשא ומתן להפיק ולביים את הפרק. הסדרה חסרת השם תהיה מבוססת על הספר שראה אור ב-2004, The Anatomy of Hope: How People Prevail in the Face of Illness, מאת הפרופסור ג'רום גרופמן. הסיפור מסופר מנקודת מבטם של חולי סרטן הנמצאים במאבק המתיש במחלה. גרופמן ישמש כיועץ לסדרה.

המועמדים לפרסי גילדת השחקנים
גילדת השחקנים הכריזה על המועמדים לפרסים בטקס ה-13 שהיא מקיימת. ברשימה תופסים מקום של כבוד, שחקנים ותיקים על המסך כמו ג'יימס גנדולפיני ("הסופרנוס"), לצד פרצופים חדשים כמו צ'נדרה ווילסון מ"האנטומיה של גריי". פטרישיה ארקט ("מדיום") ואדי פאלקו ("הסופרנוס") מועמדים לשחקני הדרמה הטובים ביותר. קיירה סדג'וויק זכתה גם היא למועמדות על עבודתה ב"מפענחת". עוד בקטגוריית הדרמה: גנדולפיני, מייקל סי.הול ("דקסטר") וזוכה האמי קיפר סאת'רלנד ("24"). בקטגוריית הקומדיה מועמדת שלישייה מ-NBC הכוללת את אלק בולדווין ("30 רוק"), סטיב קארל ("המשרד") וג'ייסון לי ("קוראים לי ארל"). את הצד הנשי בקומדיה מייצגת ניובי אמריקה פררה מ"בטי המכוערת". לפרס אנסמבל הדרמה הטוב ביותר מועמדים הקאסטים של "24" ו"דדווד". בקטגוריה הקומית המקבילה מועמדות הליידיז של "עקרות בית נואשות" נגד חברי "הפמליה" ויושבי "המשרד". חלוקת הפרסים תתקיים ב-28 בינואר. אנחנו נעדכן.

הסדרה של מייגן מולאלי יורדת
NBC ביטלה את הטוק-שואו של כוכבת "וויל וגרייס" לשעבר, מייגן מולאלי. הסדרה זכתה לנתוני רייטינג נמוכים, ועד שהיא תוחלף בתכנית חדשה אחרת ימלאו את מקומה שידורים חוזרים של "טאץ' עליז לסטרייט שיעיז". "אני מאוד גאה בתכנית שיצרנו ואני מוקירה תודה על התשוקה והמאמצים שהשקיעו הצוות והמפיק", מסרה מולאלי בהצהרה.

סדרה חדשה למרי מקורמק ב-USA
רשת USA הזמינה 11 פרקים של הדרמה Mary Sunshine בכיכובה של מרי מקורמק ("הבית הלבן", "אי.אר"). הפרויקט מתמקד במפקדת בצבא שמנסה לאזן בין העבודה האינטנסיבית שלה בתכנית להגנת עדי מדינה, ובין חייה האישיים שלא מתפקדים בצורה משעשעת. לאור ההיריון של מקורמק, ההפקה אמורה לצאת לדרך רק בקיץ ולעלות לאויר ב-2008. "כשיש לך משהו כל כך טוב, אתה לא נותן לא ללכת", אמר ג'ף ווטשל, סגן עורך שידורי הרשת. "אהבנו את העבודה בסיכון גבוה של מרי, שמכניסה נופך של אקשן לסדרה. יחד עם זאת, אהבנו את האירוניה בזה שהיא לא יכולה לספר לאף אחד במה היא עוסקת". לצידה של מרי יככבו לסלי אן וורן, פרדריק וולר, טוד וויליאמס, ניקול היץ.

מגישי הפרסים בגלובוס הזהב
הוכרזו מגישי פרסים לטקס גלובוס הזהב ה-64: ריס ווית'רספון ופליסיטי הופמן - זוכות פרס השחקנית הטובה ביותר בשנה שעברה בקטגוריות הקומדיה והדרמה, סלמה הייק, בן סטילר וג'סטין טימברלייק. וורן בייטי יזכה בפרס מפעל חיים מטעם תא המבקרים הזר בארצות הברית. הטקס יתקיים ביום שני בלילה (15.1.07) וישודר בארץ בערוץ E! בשידור ישיר החל מחצות.

מר וגברת סמית' - עכשיו הסדרה
הכימיה של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי על המסך הגדול הקסימה את הבוסים ב-ABC. הרשת הזמינה פיילוט המבוסס על "מר וגברת סמית'", ומתרחש בערך חצי שנה לאחר האירועים בסרט. כמו במציאות, גם כאן בני הזוג המלכותי צפויים להפוך להורים. כמובן שהכוכבים עצמם לא ייקחו חלק בסדרה.

השף גורדון רמזי חוזר
"מטבחי הגיהנום" של השף גורדון רמזי, שמשודרת בארץ ב-yes, תחזור לרשת פוקס בפורמט שונה. הסדרה תיקרא Kitchen Nightmares, ורמזי ייצא לדרך פעם בשבוע כדי לסייע למסעדות שנמצאות במשבר. ההפקה תחל בפברואר.

שלושה פיילוטים חדשים ל-NBC
רשת NBC הזמינה פיילוט, גרסה מחודשת של The Bionic Woman, המספרת את סיפורה של אישה עם כוחות על-טבעיים. הסדרה המקורית שנגזרה מ- The Six Million Dollar Man, שודרה ברשת ABC בין השנים 1976-77 וב-NBC בין 1977-78. בנוסף, הוזמנו שני פיילוטים לדרמות. הראשונה היא Fort Pit, מאת יוצרי "הצילו" דניס לירי ופיטר טולן, שמתרחשת. השנייה, Chuck, מותחן ריגול על חבר'ה בגילאי ה-20 ומשהו מאת יוצר "האו.סי" ג'וש שוורץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by