בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
TV ניוז  

TV ניוז

 
 
נילי אורן

עקרות בית נואשות מצטלמות בבית, שחקני טלוויזיה עוברים לקולנוע, פרודיה הופכת למציאות ועוד חדשות מתעשיית הטלוויזיה בארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבית של מרשיה הופך לבית של ברי (יח"צ)
 הבית של מרשיה הופך לבית של ברי (יח"צ)   
עקרת בית נואשת, מרותקת למיטה
מרשיה קרוס ("ברי" מ"עקרות בית נואשות") בהריון ומצפה לתאומים. לרגל מצבה, היא רותקה לאחרונה למיטתה בהוראת הרופא, עד תום ההריון. לכן, כדי לא להפסיד ימי צילום יקרים, עבר צוות הסדרה לצלם אותה בסלון ביתה האמיתי, אליו עברה עם בעלה רק לפני כמה חודשים. בסוף השבוע הזה ישתלט על הקומה התחתונה בביתה צוות הצילום של הסדרה, כדי לצלם את שני הפרקים האחרונים בהם היא תשתתף העונה. נציג מהצוות אמר כי הם עסוקים כרגע בלהפוך את ביתה של מרשיה למעונה של דמותה הטלוויזיונית ברי ואן דר קאמפ. למען בעלה והצאצאים שבדרך, נקווה שהמטמורפוזה תשאר רק בגבולות הריהוט.

שחקני טלוויזיה מככבים בקולנוע
סרט הקולנוע Primeval, בכיכובו של דומיניק פרסל, המשחק בימים כתיקונם בדרמת האקשן "נמלטים" את לינקולן בורוז, אחיו של מייקל סקופילד החטוב, יעלה ביום שישי הקרוב למסכים בארה"ב. ביום שישי האחרון, עלה לאקרנים בארה"ב סרט בכיכובה של ניקולט שרידן ("אידי" ב"עקרות בית נואשות"), בשם Code Name: The Cleaner", ולא הצליח להכנס לרשימת עשרת שוברי הקופות. איחולינו לדומיניק שיצליח יותר.

אופרה ווינפרי תנחה ספיישל אוסקר
לקראת טקס פרסי האוסקר, תשדר רשת ABC ביום חמישי שלפני הטקס, ה-22 לפברואר, תכנית מיוחדת בהנחיית אופרה ווינפרי, שתוקדש לפרסים המיתולוגיים. במסגרת התכנית בת השעה, יראיינו זוכי האוסקר ג'וליה רוברטס, ניקול קידמן וג'יימי פוקס זוכי אוסקר אחרים לבחירתם. רוברטס תראיין את ג'ורג' קלוני בביתו שבלוס אנג'לס, קידמן תפגוש את ראסל קרואו במלון בברלי הילס, ופוקס ידבר עם סידני פואטייה על הבמה בה זכה השחקן הוותיק באוסקר ב-1963. העיקר שטום קרוז לא יקפץ שם על אף ספה.

בתו של לוכד התנינים מככבת
בינדי אירווין, בתו בת ה-8 של לוכד התנינים האוסטרלי סטיב אירווין, שנהרג לא מזמן על ידי דג נכלולי, תחל השבוע את קריירת השואוביז שלה בארה"ב, בסדרת הופעות טלוויזיוניות ונאומים. הצוציקית שתככב בסדרה משלה בערוץ "דיסקברי" לילדים, בשם "בינדי, ילדת הג'ונגל", תופיע בטוק שואו של אלן דג'נרס, בתכנית האירוח של דיוויד לטרמן, וכן תנאם בפני מועדון העיתונות הלאומי בוושינגטון. באותו זמן תושק בערוץ דיסקברי עצמו תכנית על החיים באוקיינוס, עליה עבד אביה לפני מותו. כן, לפי כל הסימנים היא מתכננת להשתתף במירוץ לנשיאות ארה"ב. ג'ורג' בוש כבר בכוננות ספיגה.

האמת בערוץ המדע הבדיוני
בערוץ המדע הבדיוני תעלה באביב הקרוב סדרת ריאליטי חדשה. הסדרה, Destination Truth, תבקר בלוקיישן חדש מדי שבוע, ותחפש אחר סיפורים מיסתוריים ועל טבעיים. שישה פרקים כבר הוזמנו.

פיליפ מרלו חוזר
רשת ABC הזמינה פיילוט לדרמה בשם "מרלו". הדרמה תמקם מחדש את דמותו הקלאסית של הבלש פיליפ מארלו בימינו אנו.
 
סטיבן קולברט. יפגש עם מקור השראתו (יח"צ)
 סטיבן קולברט. יפגש עם מקור השראתו (יח"צ)   
כשפרודיה הופכת למציאות
לאחר שבמשך השנה האחרונה הקומיקאי סטיבן קולברט עושה צחוק ממגישי טוק שואוז ימניים בארה"ב, הוא יזכה לחוות את הדבר האמיתי במשך חצי שעה. ב-18 לינואר ב-11 וחצי בלילה, צפוי להתארח בתכנית שלו ביל אוריילי, מגיש טוק שואו אמריקני מ"פוקס ניוז", הידוע בנטיותיו הימניות. בתמורה, יתארח קולברט בתכנית של אוריילי כמה שעות לפני כן, ב-8 וחצי בערב. תוכניתו של אוריילי היא התכנית המובילה בכבלים בארה"ב, מעל 5 שנים. בתגובה הוא אמר: "אני מחכה כבר לדבר עם האיש שחייב לי את כל הקריירה שלו". לעומתו המדור מצפה כבר שקולברט יקרע אותו לגזרים מילוליים.

NBC תשיק רשת ערוצי אימה
בזמנים בהם כמעט בלתי אפשרי להשיק רשת כבלים לינארית חדשה, ל-NBC יש שיטה חדשה: מחזור חומרים ישנים במעטפת דיגיטלית חדשה. NBC מתעתדת להשיק ב-1 במרץ את "צ'ילר" - רשת כבלים בנושא אימה שתתקיים בו זמנית כערוץ כבלים ו-HD, כחבילת VOD וכאתר אינטרנט טלוויזיוני. הרשת תשמש בתוכניות אימה ישנות וסרטים מהספרייה של "יוניברסל" וחברות נוספות. בין התוכניות שישודרו : טווין פיקס, הניצוץ, פסיכו, הציפורים, ועוד. יש לציין ש-NBC כבר ניסתה את האסטרטגיה הזו בעבר, עם השקה של רשת דומה בנושא דרמות פשע. כעת הרשת הזו ניתנת לצפייה ב-24 מיליון בתי אב.

מה יוצא ממשפחה בהפרעה ושני גברים וחצי?
יוצר "משפחה בהפרעה" מיטץ' הורביץ, והמפיקים בפועל של "שני גברים וחצי", אריק וקים טננבאום, מקימים יחדיו חברת הפקה חדשה. עוד בטרם ניתן לחברה שם, היא כבר זכתה בחוזה שמן בן שלוש שנים עם חברת הטלוויזיה של סוני, שתוקפו יחל ביוני, עת יפוג תוקף ההסכם של הטננבאומים עם חברת הטלוויזיה של האחים וורנר. עכשיו רק נותר לקוות שהתוצרים שלהם יהיו דומים יותר למשפחת בלות' ופחות לצ'ארלי שין וחבורתו.

דרמה חדשה ברשת טלוויזיה לגייז
רשת הטלוויזיה האמריקנית לגייז – HERE! השלימה את צילומיה של סדרה חדשה המספרת את עלילותיהם של גולשים חטובים והומוסקסואלים, המנהלים קשרי אהבה אלה עם אלה. הסדרה תקרא Shelter ודמות הראשית בה תהיה של תלמיד במכללה לאמנויות בקליפורניה, שיוצא לגלוש עם אחיו של חברו הטוב, ומתאהב בו. היא תעלה לאוויר מאוחר יותר השנה. בקרוב בישראל?

ABC הכי אלימה, קובעת מועצת ההורים לטלוויזיה
ברשת ABC חל הגידול הרב ביותר באלימות בזמן צפיית שיא, מאז שנת 1998. כך קבעה ביום רביעי האחרון מועצת ההורים של הטלוויזיה האמריקנית. הדו"ח, שנשא את הכותרת "מתים לבדר", קבע כי עונות 2005-2006 היו האלימות ביותר, עם עלייה של 75% במקרי האלימות לעומת 1998 – השנה בה נערך המחקר לראשונה. באופן כללי עולה מהדו"ח כי הטלוויזיה באמריקה שורצת תכנים אלימית שמשחיתים את הנוער.

רשת WB הוכתרה על ידי המועצה כרשת בעלת האלימות התכופה ביותר בשעות שמונה ותשע בערב (שעות המשפחה) וב-CBS היו מירב מקרי האלימות בשעות תשע- עשר. ABC זכתה במקום הראשון בדו"ח עבור השעות עשר- אחת עשרה בלילה.

יש לציין שהקריטריונים של מועצת ההורים אינם מבחינים בין תוכניות שמבקרות אלימות לכאלה שמעודדות אותה. התוכניות שנלקחו בחשבון היו מכל קצוות הקשת. כך למשל, ER, היתה התוכנית השנייה הכי אלימה ב-NBC בעונת 2005-2006. או למשל - קטע מתוך "הסרטים הביתיים המצחיקים באמריקה" שבו שתי נערות רבו ואחת מהן "משכה כמה משערותיה של האחרת, והניחה אותן על תלת האופן שלה". אכן תמונות קשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by