בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא יעזור בית דין 

לא יעזור בית דין

 
 
לילך וולך

אפילו שרון סטון לא עוזרת ל"הפרקליטים". פחות שישה שחקנים, ובמיוחד בלי בובי, זה פשוט לא אותו הדבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון סטון (צילום: האתר הרשמי)
 שרון סטון (צילום: האתר הרשמי)    
פוליטיקה, לפי הגדרתה הויקיפדית היא "תחום הפעילות האנושית העוסקת בכוחות הפועלים בחברה, שימושם וחלוקתם בחברה". מזה אפשר להסיק, ובצדק, שפוליטיקה יש בכל מקום בו יש יותר מאדם אחד. פוליטיקה יש במכולת (שימו לב למי מרשים לקנות רק שלוש ביצים במקום קופסה שלמה!), יש במסלולי הכביש המהיר, ויש במזכירות החוג בו אתם לומדים. בכל מקום בו יש אינטרסים, בעלי רצונות סותרים, וכסף, יווצרו בהכרח יחסים פוליטיים.

ולמה הדיון פתאום על פוליטיקה, רצונות וכספים? טוב ששאלתם. באיחור שלא ניתן לקרוא לו אלגנטי (ובכל זאת, טוב מאוחר מאשר...) מגיעה העונה השמינית והאחרונה של "הפרקליטים". עונה שלידתה היתה רצופה חבלי לידה פוליטיים מהסבוכים והכעורים שנראו. ואם אתם עדיין תוהים למה זה מעניינכם, אז נאמר שלא סתם נעדרים לכם שישה משחקני המפתח של הסדרה, ולא בכדי דילן מק'דרמוט (בובי) ההורס, מכסח את הדשא בבית שלו במקום לככב בעונה האחרונה.

סיפור המעשה (על קצה המזלג), הוא שהפקת הסדרה ומשכורות השחקנים נעשו יקרות מדי לרשת ABC שהפיקה את הסדרה, והיא החליטה להוריד פרופיל לסדרה ולהגלות אותה למשבצת שידור כפויית טובה כדי שהרייטינג יירד ואז תהיה סיבה לקצץ בעלויות. מעשה גועלי ולא הגון בעליל, שהכעיס מאוד את דיוויד אי. קלי, יוצר הסדרה, ואדם שלא כדאי להרגיז ככלל. אבל כמו בדרך כלל, בעל המאה הוא גם בעל הדעה. הרייטינג אכן צנח, ואתו קוצץ תקציב הסדרה בחצי. מכאן ועד לאבדות בנפש (של הדמויות), הדרך היתה קצרה וכאובה. לקראת העונה השמינית, קוצצו השחקנים הראשיים, דילן מקד'רמוט (בובי), לארה פלין בויל (הלן), קלי ויליאמס (לינדזי), ועוד שלושה שחקנים מהקאסט הקבוע.

הסיטואציה הקלאסית של You are damn if you do, and damn if you don't, הביאה לכך ש-ABC טיפחה כוכבים, נהנתה מזוהרם וכיבתה אותם ברגע שהם נהיו גדולים מדי. בקרוב אצלנו.

ובכל זאת, לא הכל רע – מי שדמותו של אלן שור (ג'יימס ספיידר) מ"בוסטון ליגל" חביבה עליו, ימצא אותו מככב גם כאן. כי בעולם הדמיוני של דיוויד אי. קלי, לדמויות יש חיים ורצונות משל עצמן, וכל הפרקליטים הפיקטיביים שהוא יצר עם השנים, התארחו זה אצל זה לא מעט פעמים. ובשביל להכהות את הכאב, שרון סטון, על רגליה הבלתי נגמרות, מתארחת גם היא לשלושה פרקים בעונה.

הטוויסט בצורת דמותו של אלן שור, מעניקה לעונה האחרונה אופי מעט ליצני, וגם כאן, כמנהגו, שור מכופף את החוק עד שהוא כמעט נשבר, וטורח לעשות חוכא ואיטלולה מכל הסובבים אותו. לסדרה שבה כל כך הרבה דמויות רציניות להחריד, בעלות סוגיות מוסר מורטות עצבים ומדירות שינה, אולי לא מזיק להיפרד בקלילות של אלן שור. ובכל זאת... בלי בובי זה פשוט לא אותו הדבר.

אקסטרה הוט, ימי ד', 22:00

בקטנה
*בשקט בשקט ובלי פרומואים מיליטנטיים, ערוץ 23 דואג לייבא עבורכם סדרות מוצלחות כמו התיעודית הבריטית שלא תאמן – "סיכוי שני לאהבה ראשונה". שאפו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by