בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שערה במדבר 
 
 
מערכת מיקסר

רובין ויליאמס ביקר בבסיסים באפגניסטאן והופיע בפני החיילים עם בדיחות על נשים אפגניות, טבחים צבאיים וטד טרנר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השחקן ההיפראקטיבי רובין ויליאמס, חילק לחיילי ארה"ב מנות נוספות מההומור המטורף שלו, במהלך סיור בבסיסיהם באפגניסטאן, שהסתיים ביום ראשון. דקות ספורות אחרי שנחת בבסיס חיל האוויר באגראם, מצפון לקאבול, החל ויליאמס לירות מילים לכל עבר, לתבל בגסויות ולוודא שכל אחד שעומד בדרכו יצליח להפגע ממה שהוא אומר.

הוא השווה את הנשים האפגאניות, המכוסות ברעלה המסורתית - הבורכה - למגדלי דבורים, עקץ את איל התקשורת טד טרנר ואת אשתו לשעבר, ג'ין פונדה, והסתכן אף בזעמה של מלכת תוכניות האירוח, אופרה וינפרי. גם הטבחים הצבאיים לא יצאו ממנו בזול.

כשהוא משוחרר מכבלי ההתחסדות של המולדת, פיזר ויליאמס קללות ורמיזות מיניות לכל עבר. אבל בניגוד לנורמות בטלוויזיה האמריקנית, אנשי יחסי הציבור שלו התעקשו שלא יופיע שום כלי נשק בתצלומים של ויליאמס.

מהרגע שהציג את עצמו בברכה מחרישת אוזניים "גווווווד מווורנינג באגראאאאאאאאאאאם", הזכורה לטוב מסרטו "גוד מורנינג וייטנאם", הפך ויליאמס ללהיט בקרב החיילים הרבים שישבו בקהל. "בהצלחה עם הצילומים האלה", קרץ לצלמים אחרי שהשתמש בבקבוק של מים מינרלים כדי לדמות את השפעותיה המבורכות של הוויאגרה, ולאחת הנשים בקהל פנה באומרו: "אני מתנצל שאני מרסס אותך ילדה, אל תלשיני עלי לאופרה".

ויליאמס קרע מצחוק את החיילים עם משחקי מילים, בנושאי אוכל ומערכת העיכול, ועבר לבדיחות סביב האיסור על שתיית אלכוהול בבסיסי הצבא באפגניסטאן והתסכול המיני, שהם חווים במדינה המוסלמית. "אני רואה שרבים מכם היו פה הרבה זמן..", אמר, "יש לכם יותר ימאים (באנגלית - נשמע כמו זרע) מאשר בצי החמישי".

השחקן מצא לנכון לצחוק גם על הסכנות שבאפגניסטאן, אבל המשגיחים ההוליוודים שלו היו עצבניים למדי בשל החשש לביטחונו במהלך הביקור, שבו הגיע גם לבסיס הצבא בקנדהאר, שהיתה נתונה בעבר לשליטת הטאליבן ורשת אל קאעידה.

אחת המפקדות בבסיס אמרה כי החיילים שמחו מאוד שוויליאמס מצא זמן, להנעים להם את זמנם הקשה. "זה אדיר שהוא בא לכאן, לראות איך אנחנו חיים ולנשום את כל האבק הנהדר", אמרה החיילת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by