בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עזבו אתכם מהארי פוטר 
 
 
מערכת מיקסר

כריס קולומבוס הודיע שלא יביים את הסרט השלישי בסדרת הסרטים הפופולארית, ומייעץ לכוכביו הקטנים לחזור להיות ילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כריס קולמבוס, במאי סרטי הארי פוטר, החליט שלא לביים את החלק השלישי בסדרה. הבמאי הסביר שהוא שחוק ומעוניין לבלות יותר זמן עם משפחתו, אך הודיע שלמרות הפרישה הוא עדיין יהיה נוכח מדי יום על סט הצילומים כמפיק הסרט הבא.

הבמאי המסור דואג גם לרווחתם של כוכביו הצעירים. הבמאי מעריך כי שחקני הסדרה, דניאל רדקליף בן ה-13 המגלם את דמותו של הארי פוטר, וחבריו אמה ווטסון (הרמיוני גריינג'ר) ורופרט גרינט (רון וויזלי) יפרשו ככל הנראה לאחר תום צילומי הסרט השלישי. "אם הם היו שואלים בעצתי, הייתי אומר להם לחזור להיות ילדים", אמר קולומבוס.

אך האם הילדים מסכימים לכך? כשנשאל דניאל רדקליף לגבי תכניותיו העתידיות בכל הנוגע לגילום דמותו של הארי פוטר, אמר "כולנו עושים לבטח את הסרט השלישי. אחרי זה, מי יודע?"

השלישייה שכיכבה בסרט הראשון בסדרה שיצא בנובמבר 2001 והגיע למקום השני ברשימת הסרטים המכניסים ביותר בכל הזמנים אחרי "טיטאניק", חזרו להשתתף גם בסרט השני בסדרה "הארי פוטר וחדר הסודות" שייצא לאקרנים ב-15 בנובמבר. שלושת השחקנים הצעירים יחזרו לגלם את דמויות ספרה השלישי של ג'יי.קיי רולינג "האסיר מאזקאבאן", שייכנס לשלבי צילומים ראשוניים בחודש מרץ 2003 וייצא לאקרנים ביוני 2004.


האתר הרשמי של סדרת הסרטים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by