בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
11 מתוך 10 
 
 
עידית גיל-אשל

אלילת הפופ הנבנית עידית גיל-אשל, לא מבינה למה חייבים להתרכז במוסיקה הבינונית של ליאן ריימס, כשהיא לבושה כל כך יפה מעל דפי החוברת הפנימית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לו רק הייתי מצויידת באיבר מין זכרי, מן הסתם הייתי מתעקשת לזיין את ליאן ריימס עד שהיתה מאבדת את הכרתה. היא רק בת 19, וכבר לובשת קומבינזון ורדרד, מפתה ויפהפה, שגורם לי לרצות לחבק את הילדה הזאת, לנשק אותה על השפתיים, לקפוץ איתה למיטה ואז להרים לה אותו, את הקומבינזון שלה, לחגיגה מגניבה של קרוס-דרסינג וקוקאין עם החברים הטובים שלי. כל זאת ועוד, אם רק הייתי גבר.

בעמוד 9 של החוברת המצורפת לדיסק, אני שוב רוצה להיות גבר ולזיין את ליאן ריימס. היא לובשת שם שמלה קיצית לוהטת, נועלת נעלי עקב, ונשענת נורא יפה על מתקן שהוא ספק מכונית ספק יאכטה, כשעל פניה חיוך פתייני שגורם לי לבדוק לעצמי את הפטמות. ארבעה עמודים אחר כך, ליאן ריימס שוב במיטבה, הפעם כשהיא נתונה באריג לבן קליל, שחושף הרבה יותר ממה שמכסה, ועיניה עצומות כרמז לעונג גדול מתקרב (בהשראת בוב דילן). שוב, הייתי רוצה להיות בחור עם איבר מין גדול שיושב בסמוך לה, על המיטה המכוסה בד אדום, ואז כבר ממשיך הלאה עצמאית משם, עוד לא ברור איך בדיוק.

פוסטר האמצע לא שווה שאתעכב עליו, למרות שליאן ריימס לבושה בו בחולצה היפית פרחונית וקטנטנה, והשיער שלה נראה מצויין. דווקא שלושה עמודים לפני הסוף, כשהיא מתכוננת לשנת הלילה שלה בתסרוקת סתורה, ובידה בובת דובי חום וחמוד, אני שוב מתלהטת, ושוב הוזה על פשפוש קפדני בקרביה של ליאן ריימס, אולי גם בתור בחורה.
 

לזכר מגדלי התאומים

על העטיפה האחורית של הדיסק, ליאן ריימס נוטה אחורה קלות, לבושה שמלה שחורה בגזרה צרה עם שרוולים ארוכים, ונעלי עקב מעור באותו הצבע, על רקע גג נטוש לעת ערב. הייתי עושה לה טובה גם שם, באותו רגע קריר, אם רק היתה מבטיחה לי שבאמת ובתמים אין לה כל התנגדות שאהרוס לה את התסרוקת.

בניגוד צורם למעטפת החיצונית של כל הסיפור, מעל גבי הדיסק עצמו הכל הרבה פחות לוהט. לליאן ריימס יש אמנם קול טוב, אבל הוא מבוזבז על שירים משעממים כמו המשביר, שלא הולכים לשום מקום, וספק אם באים מאיפשהוא.

יוצאי דופן ראויים לציון הם שיר הנושא הסוגר את האלבום – קטע אר נ' בי מוצלח למדי שמדגיש את היכולות הווקאליות של ריימס, ו"The Safest place" – בלדת פופ נחמדה שנכתבה על ידי המפיק דזמונד צ'יילד, בהשראת תחושותיה של ריימס לאחר הפיגוע במגדלי התאומים, ומזכירה קצת את הלהיט הגדול שלה מהפסקול של "חופשיות על הבר". אם רוצים ללכת עד הסוף עם הלב הרחום ומנמיכים קצת את הרף, אז האמת היא שגם “Trouble With goodbye", המעצבן בהתחלה, מתגלה כשיר חמוד אם נותנים לו את הזמן שלו.

אבל עכשיו אתם חייבים לסלוח לי. אני חרמנית אש.


LeAnn Rimes: Twisted Angel, (הד ארצי/Curb)

האתר הרשמי של ליאן ריימס
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by