בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פוש ספייס שווה שמונה מיליון דולר 
 
 
מערכת מיקסר

מתכנני החטיפה של ויקטוריה בקהאם העריכו בחמישה מיליון פאונד את הסכום שיוכלו לדרוש עבורה. חמישה נעצרו על ידי הסקוטלנד יארד בעזרתם של עיתונאים שחשפו את תוכנית החטיפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בצהובון "ניוז אוף דה וורלד" מגדירים את האירוע כלא פחות מאשר מניעת פשע המאה. נוכח העובדה שמדובר במאה החובקת בקושי שנתיים וחצי, אפשר אולי לסלוח להם. בכל מקרה מדובר בהחלט באירוע שאם היה יוצא לפועל היה גורם לטלטלה כבדה בעולם הבידור הבריטי, בלי לדבר על ההשלכות בכל הנוגע למלחמה בעיראק.

הכוונה היא ללא פחות מאשר חטיפת פוש ספייס, ויקטוריה בקהאם, אשתו ואם ילדיו של דיוויד בקהאם. משטרת בריטניה הודיעה היום (שני) כי חמישה מהחוטפים הפוטנציאליים נעצרו ויואשמו בגניבה ובקנוניה לביצוע חטיפה. תשאלו גניבה על שום מה? אשמה זו התווספה עקב תפיסת החבורה. עיתונאי "ניוז אוף דה וורלד" הצליחו לפתות את מתכנני החטיפה להפגש עמם כדי לרכוש חפצי אמנות גנובים. אלא שהעיתונאים הביאו עמם למקום את אנשי הסקטולנד יארד. קניה לא הייתה שם.

על פי פרסומי הצהובון, תכננו חברי הקבוצה להמם את בקהאם בעזרת חומר כימי ולחטוף אותה ואת שני ילדיה. המטרה - השגת כופר בסכום של חמישה מיליון פאונד (כ-7.8 מיליון דולר). מדובר בסכום שאינו בגדר חלום עבור למשפחת בקהאם. על פי ה"סאנדיי טיימס" הרוויח דיוויד בקהאם בשנה האחרונה בלבד 15.5 מיליון פאונד, והוא ניצב במקום ה-45 המכובד ברשימת "מקבלי השכר הגבוה ביותר בבריטניה". המלכה אליזבת, לידע כללי, ממוקמת במקום ה-46.

דייוויד בקהאם עצמו יצא בהכרזה כי ביטחון המשפחה הוא מעל לכל ומהווה את התפקיד החשוב ביותר שלו, "כבעל וכאב". לכן מתכוונת המשפחה לבחון שוב את כל אמצעי הביטחון העומדים לרשותה. כסף, כמובן, לא מהווה בעיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by