בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוצא מן הכלל! 
 
 
ירוחם דץ

ירוחם דץ לא מרשה לכם להפסיד אף פרק בשידור החוזר של "סיינפלד", הסדרה הקומית ששינתה את הטלוויזיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ עשר עושה מאמצים גדולים להשתפר, ואכן זה מצליח לו. בשבוע שעבר החל לשדר את הסידרה הקומית היוצאת מן הכלל, "סיינפלד".

ג'רי סיינפלד הוא קומיקאי מוכשר מאוד מניו יורק, שממלא אולמות עם הצגת הסטנד אפ שלו. הסדרה מביאה גם חלקים מהצגת היחיד שלו, בה הוא "יורד" על תופעות שונות בחברה האמריקאית, אך בעיקר היא מתמקדת בחייו הפרטיים והמצחיקים, ובאוסף חבריו המשונים.

ידידתו הקרובה היא איילין - רווקה ניו יורקית שנונה, העסוקה ללא הרף בחייה הפרטיים ובהתעקשות על כל מיני פרטים חסרי משמעות בחיי הבחורים שבחייה.

חבר נוסף הוא ג'ורג' - רווק שמנמן וקצת טרחני (יהודי, מן הסתם!), מעין טיפוס של "לוזר" נצחי, שלא מוצא את דרכו בחיים. והדובדבן שבקצפת הוא חברו קריימר - אדם יוצא דופן במראהו, בעל שיער משונה, איש מוזר וחצי משוגע שמופיע ברגעים הכי בלתי צפויים, ועושה את הדברים הכי מטורפים שאתם יכולים לחשוב עליהם. כל "כניסה" שלו מלווה במחיאות כפיים סוערות מן הקהל שבאולפן, והוא ללא ספק אחד החביבים שבגיבורי הסדרה.

בכל פרק אנו עדים לאפיזודה אחרת בחיי הגיבורים, אשר הולכת ומסתבכת מרגע לרגע, עקב התנהגותם המשונה של גיבורי הסדרה. מערכת הערכים שלהם בנויה על התעקשות על הפרטים הקטנים והכי בלתי חשובים של החיים, מה שמסבך אותם שוב ושוב במצבים משעשעים מאוד.

למותר לציין, שבארצות הברית הסדרה הזו נחלה הצלחה מסחררת, והיתה במשך שנים רבות בראש טבלת הרייטינג שם. עם זאת, אני חייב לסייג: מדובר בסדרה מאוד מתוחכמת ואיכותית, בעלת הומור מאוד שנון. כך שהיא בפירוש לא בשביל כולם, אלא בעיקר בשביל אוהבי טלוויזיה שונה ואיכותית. אצלנו בבית אהבו אותה מאוד. אפילו חמתי, שהיא צעירה ברוחה, אהבה במיוחד את קריימר ה"משוגע".

כולנו בציפיה לפרקים הבאים.


"סיינפלד" - שידורים חוזרים לכל העונות, א'-ה' ב-23:30, ערוץ 10

האתר של סיינפלד
הטריילר לסרטו החדש של ג'רי סיינפלד - "Comedian"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by