בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדון האחרון 
 
 
מערכת מיקסר

סופרים מכל העולם מתחרים על ההזדמנות לכתוב ספר המשך לקלאסיקה של מריו פוזו, "הסנדק"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מריו פוזו, אבי 'הסנדק', אמנם הלך לעולמו בשנת 99' אך יצירי כפיו, בני משפחת קורליאונה, אינם מתעדים לעזוב את אור הזרקורים כל-כך מהר. כמה עשרות סופרים, ביניהם מוכרים מאוד ואנונימיים מוחלטים, מסרו להוצאת 'רנדום האוס' הצעות לכתיבת ספר ההמשך לסאגה משנת 69' אשר נמכרה בלמעלה מ-21 מיליון עותקים והיוותה בסיס לטרילוגיה המופתית של קופולה.

ההוצאה, שעבדה עם מריו פוזו בעשר שנים האחרונות לחייו יצרה קשר עם סוכנים ספרותיים וביקשה לקבל כתבי יד מסופרים שנמצאים בערך באותה נקודת ציון בחייהם בה היה פוזי כשכתב את הסנדק , סופר באמצע הקריירה שלו. בהתאם למסורת השתיקה הסיציליאנית לא פורסם דבר אודות הסופרים המעונינים, העלילה המדוברת או תאריך הפרסום.

זו לא הפעם הראשונה שדמויות ספרותיות קמו לתחיה על ידי סופר חדש: סקרלט או'הרה, גיבורת "חלף עם הרוח" של מרגרט מיטשל, חזרה לאחר חמישים שנה בספר "סקרלט" מאת אלכסנדרה ריפלי. הספר זכה להצלחה מרשימה במכירות, הביקורות היו פחות אוהדות.

"הדמויות האלו פשוט מושכות אותך פנימה שוב ושוב" אומר גונת'ן קארפ, סגן נשיא ועורך בכיר בהוצאה, "הציבור מרותק מזה ואני אישית הייתי רוצה לקרוא עוד אודותיהם. זהו סיפור נהדר וסיפורים נהדרים צריכים להמשיך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by