בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וונדר-וומן במשמרות הצניעות 
 
 
מערכת מיקסר

סופר גיבורה ניו-יורקית, לבושה בגלימה אדומה, פאה בלונדינית ומשקפיים זהובים, מצילה נערות בברים היותר אפלוליים של העיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פנטסטיקו ניער את אדרתו הקטיפתית ופנה לנערה הבודדה על הבר; היא הסכימה למשקה והם לגמו כוס שמפניה בנעימים בפינה מבודדת של הבר. הערב התקדם לכיוון הנכון ופנטסטיקו היה מרוצה.

הוא היה מרוצה הרבה פחות כששמע קול נשי מוכר מאחוריו; הוא הסתובב ונאנח. שוב הייתה זו טריפיקה, היא הביטה בו בבוז ופנתה לבחורה: "הדבר הכי חשוב הוא שאינך צריכה אדם אחר שיתן לך אהבה", אמרה, "ואת גם לא צריכה להאמין שאדם שאומר לך שהוא אוהב אותך באמת אוהב; אנשים משתמשים במושג אהבה כדי לעשות מניפולציות לזולת, ולקבל הנאה מינית. את צריכה להתקיים רק על מנת לספק את עצמך, לא מינית אלא בכלל. אל תהיי תמימה מספיק להאמין למיתוסים שהחברה כופה עליך על מנת לשלוט בך". טריפיקה הסיטה את גלימתה האדומה וליוותה את הבחורה אל מחוץ לבר, אל חוף מבטחים.

אתר חדשות ABC חושף את סיפורה של טריפיקה, המנהלת מזה שבע שנים חיים כפולים: ביום היא שרה, יועצת מחשוב בת 30, ובלילה היא טריפיקה - המגנה המסורה על רווקות העיר הגדולה, ניו-יורק. לבושה בגלימה אדומה, פאה בלונדינית ומשקפיים זהובים היא חורשת את העיר לאורכה ולרוחבה ומחפשת עלמות במצוקה.

את הרעיון קיבלה כאשר עברה לתפוח הגדול קצת אחרי שנפרדה מבן זוגה. "גרתי בניו-יורק, בת 23, הרגשתי פגיעה. אני מניחה שיצרתי את טריפיקה כדי להתמודד עם הפגיעות שהייתה בי, צעירה ורווקה בעיר הגדולה", אומרת שרה. "היו לי כמה היתקלויות עם גברים שהיממו אותי והשאירו אותי כואבת ומבולבלת".

לא קל הוא סדר היום של הסופר-גיבורה: עוד במפקדה היא מבררת היכן מתרחש הערב אקשן רציני, אחר כך היא נועלת את נעלי העקב האדומות, עוטה את התחפושות ועוברת מבר לבר. לעתים היא נתקלת בהתנגדות כדוגמת פנטסטיקו הדון ז'ואן, לעתים בגילויי מרמור אלימים מאותם הגברים שאת בנות לוויתם היא משכנעת לחזור הביתה. לבד. בשעות כאלו הפכחות והפיקחות הן הנשק שלה. אבל גם גז מדמיע.

מאבק בודד הוא מאבקה אך עיניה נשואות למרומים; כמו באטמן בשעתו, גם היא רוצה יום אחד "סמל T גדול בין העננים. כך אדע מתי נזקקים לי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by