בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
במבה בפה וזין ביד 
 
 
צביקה בשור

הרבה לפני שגילה שיש לו כמו של טנק, אולץ צביקה בשור לצפות בסרט הפורנו הראשון שלו כשהוא מוקף בכמה מאיברי המין הבולטים של השכבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכב הפורנו רוקו סיפרדי וחברות
 כוכב הפורנו רוקו סיפרדי וחברות   
זה היה אולי שבוע אחרי, אולי חצי שנה לפני, שאבי דמארי הנהיג את מרד הזרגים הגדול והבריח את הבנות, כשרמי סירקין הודיע שמסיבת יום ההולדת הזו לא תסתיים בגיפופי סלואו מגומגמים. מסיבת יום ההולדת הזו תעמוד בסימן מציצות וזיונים, חתן וכלה, פרו ורבו. ברוך אתה ה', בורא פרי הפורנו.

אני מתאר לעצמי שלכל אחד היתה איזו ואריאציה על רמי סירקין בשנות היסודי שלו. הילד הזה שמתחיל בתור הפרחח הלא מוצלח בשנים שכולם עוד חושבים שהמורה עפרה היא קובעת המקובלות האולטימטיבית, ולהכין שיעורי בית בתנ"ך זה מה שיביא לך את האושר. הילד הזה שככל ששערות הערווה תופסות מקום נכבד יותר בחייך, ככה גם הוא יוצא יותר מלך. אתה עדיין שובר את הראש איך לאונן, והוא כבר מריץ סיפורים עם החבר שלו (ודואג שאתה תשמע) על ביקורים בבתים של כל מני בנות, על נותנות ובנות זונה. פעם אחת, ביום שישי במרכז, רמי סירקין ואבי דמארי לקחו שתי בחורות מבית ספר אחר אל מאחורי השיחים, וביום ראשון שאחרי זה הופיעה המשטרה בכיתה. אף פעם לא בדיוק הבנתי מה הלך שם.

זה היה הדבר הכי הגיוני בעולם, שבמסיבת יום ההולדת שלו רמי סירקין יוכיח לנו בפעם המי יודע כמה ששלו הכי גדול ושמיש בעיר. מהרגע שהתחילה השמועה על הקלטת הלוהטת לעבור מכורסה לכסא, מאוזן לאוזן, היה ברור שהבנות ילכו. קודם כל המקובלות, כי הן לא צריכות לעשות כלום כדי שנרצה לגעת להן בציצי, המקובלות פחות מיד אחריהן, בגלל שהמקובלות הלכו. בסוף הלכו גם אלה שנתנו שיגעו להן בציצי, בגלל שאפילו אז, בימים שלפני שמרת ורמת השרון, זה היה יותר ממפחיד להשאר לבד עם עשרים בנים שרואים בפעם הראשונה איך מכניסים זין למשהו שהוא לא היד שלהם.

אם להודות על האמת, באותם רגעים, כשאחרונת הבנות טרקה את הדלת והשאירה אותי עם אחיי למקצוע, השתנתי מפחד. הייתי משוכנע אז שהזין שלי הוא הבוטן העלוב ביותר במערכת החינוך, וידעתי בוודאות שמתישהו במהלך הקרנת הבכורה החגיגית נצטרך לשלוף אותו כדי שנוכל להעריך מישהו אחד ולצחוק על מישהו אחר. מצד שני ידעתי שאני לא יכול ללכת, כי מה יגידו הילדים של השכנים. ובכלל, נורא רציתי לראות איך זה נראה, הדבר הזה.
 

משהו דפוק מהיסוד

כשרמי הלך להביא את הקסטה מאיפה שלא יהיה, עשה רושם שכל השאר התאמנו בינתיים בלרייר על הרעיון. אולי היום הייתי מחפש עוד פרצופים במצוקה, ובטוח שהייתי מוצא כמה כאלה, אבל בגיל הזה אתה ממילא משוכנע שאתה היחיד והראשון שקורה לו משהו רע בחיים, ככה שהלחיצה של רמי על הפליי תפסה אותי עם כמויות אנדרנלין חסרות תקדים, מבעתה וסקרנות.

שלוש הדקות הראשונות הכניסו ממילא את כולם להלם. הזין הכי גדול שראינו עד אז כקולקטיב חרמנות היה מחובר למפשעה של אורן לוי. שום דבר, אפילו לא הטיולים המשותפים עם אבא למשתנות הציבוריות, לא הכין אותנו למה שראינו שם. שלוש הדקות הראשונות, שהיוו את הפתיח של הסרט, היו מונטאז' ארוך ועשיר של כלי זין עצומים שנכנסו לכל דבר. אם עד אותו הרגע חשבתי שאני לא בסדר, הרי שבאותן שלוש דקות התחיל להתבהר לי שמשהו מאוד מהותי דפוק אצל כל הדור שלי.

אדם בביתו הוא כמו חיית בר, ולכן גם מתוך ההלם המוחלט הצליח רמי סירקין לקלוט את כניסת המפתחות לדלת ביתו, טס אל הוידאו, שלף את הקסטה ודחף אותה אל מתחת למיטה. אמא של רמי פתחה את הדלת, כולה חיוכים של דאגה כנה, שאלה איך היתה המסיבה, אם היה מספיק אוכל, איפה הבנות. ואנחנו ענינו, שהיה אחלה, שעוד נשארו פיתות עודף, ושהבנות הלכו כי מאוחר, ורק התפללנו שהיא לא תשים לב לזקפה של כולנו. בשקט התפזרנו, לעכל.

ובמבט לאחור, אמא של רמי היא הדבר היחיד שלא השתנה, גם שנים אחרי זה, כשיש לי כבר אישור נשי לזה שהזין שלי לא כזה קטן בעצם, כשפורנו הוא המוצר הכי זול וזמין בעולם שלי, כשריקודי סלואו עם ילדות של סוף יסודי יחשידו אותי בפדופיליה, כשאת רמי סירקין לא ראיתי כבר עשור. למרות כל אלה, לאורך כל שנות צריכת הפורנו שלי, לרגע אחד לא הפסקתי להיות דרוך, אולי עוד רגע מישהו יפתח את הדלת ויתפוס אותי עם הזין ביד.

הערה: כל השמות שונו כדי שאנשים מבוגרים לא ישלמו על משובות הנעורים שלהם. גם הסיפור עצמו, אם להיות כן לחלוטין, לא בטוח שקרה, ויכול להיות שבאותו ערב רמי סירקין לא הצליח להפעיל את הווידאו והלכנו הביתה יבשים ומאוזנים נפשית.


סרט הפורנו הראשון שראה צביקה בשור, ''כל ישראל חמורים", יצא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by