בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 10 בנובמבר 
 
 
מערכת מיקסר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נער נרות

* האנגלי עם הכובע גרב חוזר. באדלי דרון בוי, הזכור לטובה מהקליפ עם ג'ואן קולינס,הוציא ב-4.11 אלבום חדש - "?Did you forget to feed the fish". זהו האלבום השלישי של הבוי, או דיימון גו כפי שהוא מופיע בתעודת הזהות, קדמו לו "Hour of the wilderbeast" זוכה פרס מרקורי בשנת 2000 ופסקול הסרט "About a boy".
 

הפתעה!

* האנגלים יודעים מה הם אוהבים ונוסחה שעובדת לא מחליפים. במסגרת "השירים הכי טובים אי פעם" שערכו יחד כל המצעדים הגדולים בבריטניה זכה "רפסודיה בוהמית" במקום הראשון. למקום השני הגיע "Imagine" של לנון.

* ובאותה נימה מהפכנית, "אפוקליפסה עכשיו" זכה בתואר הסרט הטוב ביותר ב-25 השנים האחרונות, על פי חמישים מבקרי קולנוע בריטיים שנתבקשו לדרג על ידי העיתון "Sight and sound".
 

פלילים

* חלקים נבחרים מתיק התביעה נגד וינונה ריידר נעלמו מתוך ארון נעול במשרדי התביעה. מה הלאה? סוס מת במיטה של השופט?
 
 

קאט-פייט

* ג'וני מיטשל מאשימה: "מדונה ביטלה את חשיבות הכשרון בתחום. היא מהונדסת. היא עשתה הרבה כסף ונהיתה הכוכבת הכי גדולה בעולם על ידי כך שהעסיקה את האנשים הנכונים". מדונה, שלא ידועה כפרייארית כלל וכלל, הפתיעה. אשת יחסי הציבור שלה מסרה ש"מדונה תמיד הייתה מעריצה גדולה של ג'וני מיטשל...התחושה לא הדדית".
 

דיאטה

* סטיב מרטין ינחה גם השנה את טקס האוסקר. מרטין, שכבר הנחה את הטקס ב-2001 מוסר שהוא מאוד שמח להנחות וש"פחד וחרדה תמיד גרמו לי לרזות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by